Дивизия 1 Север - Швеция
събота, 05.06.2021
15:00
15:00

Хамарби ТФФ

Йоребру Сир.
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Стокхолм |
| Гост: | Йоребро |
| Разстояние: | 162.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.42 | 3.38 | 2.64 | 2 | 1.46 | 1.46 | |||
| 14% | 24% | 62% | 2.64 | 18% | 82% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.80 | 1.50 | 2.41 | 2.24 | 1.60 | ||||||
| 70% | 30% | 52% | 48% | 27% | 73% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Хамарби ТФФ последни 9 срещи
| 2021-06-01 | Солентюна | 2 - 0 | Хамарби ТФФ |
| 2021-05-23 | Хамарби ТФФ | 1 - 3 | Бромапойкарна |
| 2021-05-16 | ИФК Люлео | 1 - 2 | Хамарби ТФФ |
| 2021-05-09 | Хамарби ТФФ | 1 - 3 | Йефле |
| 2021-05-03 | ИФ Сюлвия | 1 - 0 | Хамарби ТФФ |
| 2021-04-26 | Хамарби ТФФ | 0 - 3 | Асириска ФФ |
| 2021-04-18 | Питео | 2 - 2 | Хамарби ТФФ |
| 2021-04-12 | Хамарби ТФФ | 1 - 3 | Далкурд |
| 2021-04-05 | Умео ФК | 1 - 0 | Хамарби ТФФ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 7 | 7 | 6 | 4 | |
| 11% | 11% | 78% | 78% | 67% | 44% |
Йоребру Сир. последни 12 срещи
| 2021-05-29 | Йоребру Сир. | 0 - 1 | ИФ Сюлвия |
| 2021-05-22 | Ханинге | 1 - 1 | Йоребру Сир. |
| 2021-05-15 | Йоребру Сир. | 2 - 1 | Тебю ФК |
| 2021-05-08 | Сандвикен | 0 - 0 | Йоребру Сир. |
| 2021-05-01 | Йоребру Сир. | 0 - 1 | Далкурд |
| 2021-04-25 | Карлстад Футбол | 0 - 2 | Йоребру Сир. |
| 2021-04-17 | Йоребру Сир. | 1 - 0 | Хюдиксвал |
| 2021-04-11 | Питео | 0 - 3 | Йоребру Сир. |
| 2021-04-03 | Йоребру Сир. | 0 - 3 | Солентюна |
| 2021-02-02 | Дегерфорш | 6 - 0 | Йоребру Сир. |
| 2020-11-29 | Йоребру Сир. | 6 - 0 | ИФК Берга |
| 2020-11-21 | Сандвикен | 3 - 0 | Йоребру Сир. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Класиране Дивизия 1 Север
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бромапойкарна | 10 | +22 | 24 |
| 2 | Сандвикен | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Далкурд | 9 | +5 | 18 |
| 4 | Умео ФК | 9 | +4 | 17 |
| 5 | ИФ Сюлвия | 10 | -4 | 15 |
| 6 | Йоребру Сир. | 9 | +2 | 14 |
| 7 | Карлстад Футбол | 9 | +3 | 13 |
| 8 | Йефле | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Асириска ФФ | 10 | -6 | 12 |
| 10 | Солентюна | 9 | -3 | 11 |
| 11 | Питео | 7 | 0 | 9 |
| 12 | ИФК Люлео | 9 | -5 | 9 |
| 13 | Хюдиксвал | 8 | -6 | 9 |
| 14 | Ханинге | 9 | -7 | 8 |
| 15 | Тебю ФК | 9 | -7 | 6 |
| 16 | Хамарби ТФФ | 9 | -12 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Хамарби ТФФ | |
| Йоребру Сир. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хамарби ТФФ | Йоребру Сир. |
|---|---|---|---|
| 1 | Бромапойкарна | 1 - 3 | |
| 2 | Сандвикен | 0 - 0 | |
| 3 | Далкурд | 1 - 3 | |
| 4 | Умео ФК | ||
| 5 | ИФ Сюлвия | ||
| 6 | Йоребру Сир. | - | |
| 7 | Карлстад Футбол | 0 - 2 | |
| 8 | Йефле | 1 - 3 | |
| 9 | Асириска ФФ | 0 - 3 | |
| 10 | Солентюна | ||
| 11 | Питео | 0 - 3 | |
| 12 | ИФК Люлео | ||
| 13 | Хюдиксвал | ||
| 14 | Ханинге | 1 - 1 | |
| 15 | Тебю ФК | ||
| 16 | Хамарби ТФФ | - |
Класиране в шампионата
| Хамарби ТФФ | Йоребру Сир. | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 4 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 0 | 8 |
Форма в шампионата
| Хамарби ТФФ | Йоребру Сир. | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 7 |
4
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 4 |
2
2 0 |
Голове в шампионата
| Хамарби ТФФ | Йоребру Сир. | |
|
Вкарани Получени |
7
19 |
9
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
12 |
6
1 |
Обща статистика за Дивизия 1 Север
| Мачове (72) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (217) | |
| Средно голове на мач | 3.01 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.53 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.49 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 39% |
Хамарби ТФФ следващи 6 срещи
| 2021-06-13 | Хамарби ТФФ | - | Сандвикен |
| 2021-06-21 | Тебю ФК | - | Хамарби ТФФ |
| 2021-06-27 | Хюдиксвал | - | Хамарби ТФФ |
| 2021-07-04 | Хамарби ТФФ | - | Карлстад Футбол |
| 2021-07-10 | Хамарби ТФФ | - | Ханинге |
| 2021-08-14 | Карлстад Футбол | - | Хамарби ТФФ |
Йоребру Сир. следващи 6 срещи
| 2021-06-12 | Йоребру Сир. | - | Умео ФК |
| 2021-06-19 | Бромапойкарна | - | Йоребру Сир. |
| 2021-06-27 | Йоребру Сир. | - | Йефле |
| 2021-07-04 | ИФК Люлео | - | Йоребру Сир. |
| 2021-07-10 | Йоребру Сир. | - | Асириска ФФ |
| 2021-08-14 | ИФ Сюлвия | - | Йоребру Сир. |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.42 | 3.38 | 2.64 |
| Вероятност | 14% | 24% | 62% |
| 2 @ 2.64 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 1.46 |
| Вероятност | 18% | 82% |
| X2 @ 1.46 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 4.80 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.41 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.24 | 1.60 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.60 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 2.53 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 2.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-05 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
