Група за Изпадане ЛЛ - Израел
вторник, 19.05.2026
17:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Акра |
| Гост: |
Хадера |
| Разстояние: |
57.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Градски стадион Акре
|
| Капацитет: |
5 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.26 |
3.18 |
2.86 |
12 |
|
|
|
1.30 |
1.47 |
| 36% |
32% |
32% |
1.25 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.25 |
|
|
|
1.86 |
1.77 |
|
|
|
3.10 |
1.27 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
29% |
71% |
Последни 3 директни срещи
|
2026-01-12 |
Апоел Акре
|
1 - 1 |
Апоел Хадера
|
|
2025-09-07 |
Апоел Хадера
|
1 - 2 |
Апоел Акре
|
|
2025-08-04 |
Апоел Хадера
|
2 - 3 |
Апоел Акре
|
Апоел Акре последни 12 срещи
|
2026-05-14 |
Ирони Модиин
|
0 - 1 |
Апоел Акре
|
|
2026-05-08 |
Апоел Акре
|
1 - 2 |
Апоел Раанана
|
|
2026-05-05 |
Кфар Касем
|
1 - 0 |
Апоел Акре
|
|
2026-04-30 |
Апоел Акре
|
4 - 1 |
Апоел Афула
|
|
2026-04-24 |
Макаби Яфа
|
0 - 0 |
Апоел Акре
|
|
2026-04-17 |
Апоел Кфар Саба
|
3 - 2 |
Апоел Акре
|
|
2026-04-14 |
Апоел Акре
|
1 - 1 |
Апоел Кфар Шалем
|
|
2026-04-10 |
Ришон Лецион
|
3 - 1 |
Апоел Акре
|
|
2026-04-06 |
Апоел Акре
|
3 - 1 |
Макаби Херцлия
|
|
2026-03-30 |
Кирят Ям
|
0 - 0 |
Апоел Акре
|
|
2026-02-27 |
Апоел Акре
|
0 - 2 |
Ап. Ноф Хагалил
|
|
2026-02-20 |
Апоел Раанана
|
2 - 1 |
Апоел Акре
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
6 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
50% |
33% |
Апоел Хадера последни 12 срещи
|
2026-05-14 |
Апоел Хадера
|
3 - 3 |
Апоел Раанана
|
|
2026-05-08 |
Апоел Хадера
|
1 - 1 |
Апоел Афула
|
|
2026-05-05 |
Апоел Хадера
|
1 - 0 |
Ирони Модиин
|
|
2026-04-30 |
Ап. Ноф Хагалил
|
2 - 0 |
Апоел Хадера
|
|
2026-04-24 |
Кфар Касем
|
1 - 2 |
Апоел Хадера
|
|
2026-04-17 |
Апоел Рамат Ган
|
3 - 1 |
Апоел Хадера
|
|
2026-04-14 |
Апоел Хадера
|
0 - 3 |
Апоел Кфар Саба
|
|
2026-04-10 |
Апоел Кфар Шалем
|
3 - 2 |
Апоел Хадера
|
|
2026-04-03 |
Апоел Хадера
|
1 - 2 |
Ришон Лецион
|
|
2026-03-30 |
Макаби Херцлия
|
2 - 1 |
Апоел Хадера
|
|
2026-03-24 |
Апоел Хадера
|
1 - 4 |
Кирят Ям
|
|
2026-02-20 |
Ап. Ноф Хагалил
|
2 - 2 |
Апоел Хадера
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
9 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
75% |
42% |
Класиране Група за Изпадане ЛЛ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Апоел Раанана |
35 |
12 |
10 |
13 |
38 |
42 |
-4 |
46 |
| 2 |
Макаби Яфа |
35 |
12 |
9 |
14 |
56 |
56 |
0 |
45 |
| 3 |
Апоел Афула |
35 |
10 |
12 |
13 |
36 |
54 |
-18 |
42 |
| 4 |
Кфар Касем |
35 |
9 |
13 |
13 |
40 |
45 |
-5 |
40 |
| 5 |
Апоел Акре |
35 |
8 |
14 |
13 |
38 |
46 |
-8 |
38 |
| 6 |
Ирони Модиин |
35 |
9 |
10 |
16 |
35 |
45 |
-10 |
37 |
| 7 |
Ап. Ноф Хагалил |
35 |
7 |
15 |
13 |
42 |
54 |
-12 |
36 |
| 8 |
Апоел Хадера |
35 |
6 |
13 |
16 |
39 |
55 |
-16 |
31 |
Хронология на изиграните мачове
| Апоел Акре |
|
| Апоел Хадера |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Апоел Акре |
Апоел Хадера |
| 1 |
Апоел Раанана |
1 - 2 |
|
| 2 |
Макаби Яфа |
|
|
| 3 |
Апоел Афула |
4 - 1 |
|
| 4 |
Кфар Касем |
|
1 - 2 |
| 5 |
Апоел Акре |
- |
|
| 6 |
Ирони Модиин |
|
|
| 7 |
Ап. Ноф Хагалил |
|
2 - 0 |
| 8 |
Апоел Хадера |
|
- |
Представяне в Шампионата
| |
Апоел Акре |
Апоел Хадера |
| Победи |
8 |
6 |
| Равни |
14 |
13 |
| Загуби |
13 |
16 |
| Вкарани голове |
38 |
39 |
| Получени голове |
46 |
55 |
| Средно вкарани |
1.09 |
1.11 |
| Средно получени |
1.31 |
1.57 |
| Мачове вкарал |
71% |
69% |
| Мачове получил |
80% |
86% |
| Гол/Гол |
63% |
60% |
| Над 1.5 |
74% |
74% |
| Над 2.5 |
43% |
49% |
| Над 3.5 |
23% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
8 |
5 |
| Загуби |
5 |
8 |
| Вкарани голове |
20 |
20 |
| Получени голове |
23 |
26 |
| Средно вкарани |
1.18 |
1.18 |
| Средно получени |
1.35 |
1.53 |
| Мачове вкарал |
71% |
71% |
| Мачове получил |
82% |
88% |
| Гол/Гол |
65% |
59% |
| Над 1.5 |
88% |
82% |
| Над 2.5 |
35% |
47% |
| Над 3.5 |
24% |
29% |
Обща статистика за Група за Изпадане ЛЛ
| Мачове (20) |
| Победа за домакина |
40% |
| Равен |
40% |
| Победа за госта |
20% |
| Изиграни мачове |
71% |
| Голове (48) |
| Средно голове на мач |
2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.50 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.90 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
65% |
| Гол/Гол |
55% |
| Над 1.5 |
65% |
| Над 2.5 |
40% |
| Над 3.5 |
25% |
Апоел Акре следващи 1 срещи
|
2026-05-25 |
Ап. Ноф Хагалил
|
- |
Апоел Акре
|
Апоел Хадера следващи 1 срещи
|
2026-05-25 |
Макаби Яфа
|
- |
Апоел Хадера
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.26 |
3.18 |
2.86 |
| Вероятност |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.30 |
1.47 |
| Вероятност |
55% |
45% |
|
1X @ 1.30 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.26 |
3.25 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.26 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.86 |
1.77 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 2.5 @ 1.77 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.10 |
1.27 |
| Вероятност |
|
29% |
71% |
|
Под 3.5 @ 1.27 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.65 |
1.98 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Г/Г @ 1.65 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-16 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!