Лига Леумит - Израел

понеделник, 07.10.2019
17:00
Апоел Ум ал-Фам

Апоел Ум ал-Фам

Рамат Хашарон

Рамат Хашарон

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Ум ал-Фахм
Гост: Рамат Хашарон
Разстояние: 50.9 км
Начален час
Час: 17:00 (19:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.70 3.20 2.50 12 1.50 1.44
35% 31% 34% 1.36 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.05 1.75 3.50 1.28
67% 33% 57% 43% 44% 56%

Директни срещи

Няма данни в системата

Апоел Ум ал-Фам последни 9 срещи

2019-09-27 Апоел Афула 1 - 3 Апоел Ум ал-Фам
2019-09-23 Апоел Ум ал-Фам 3 - 1 Апоел Бней Лод
2019-09-16 Ап. Петах Тиква 0 - 1 Апоел Ум ал-Фам
2019-09-09 Апоел Ум ал-Фам 0 - 0 Бейтар Тел Авив
2019-09-01 Апоел Рамат Ган 3 - 2 Апоел Ум ал-Фам
2019-08-22 Апоел Ум ал-Фам 2 - 3 Бней Сахнин
2019-08-16 М. Петах Тиква 2 - 0 Апоел Ум ал-Фам
2019-08-08 Апоел Рамат Ган 0 - 0 Апоел Ум ал-Фам
2019-08-05 Апоел Ум ал-Фам 2 - 0 Апоел Бней Лод
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 2 3 6 4 4
44% 22% 33% 67% 44% 44%

Рамат Хашарон последни 12 срещи

2019-09-27 Рамат Хашарон 3 - 0 Апоел Ашкелон
2019-09-19 Рамат Хашарон 1 - 0 Макаби Назарет
2019-09-12 Апоел Афула 0 - 2 Рамат Хашарон
2019-09-08 Рамат Хашарон 3 - 1 Апоел Бней Лод
2019-09-02 Ап. Петах Тиква 1 - 0 Рамат Хашарон
2019-08-22 Рамат Хашарон 2 - 2 Бейтар Тел Авив
2019-08-15 Рамат Хашарон 1 - 3 Кфар Касем
2019-08-08 Апоел Афула 1 - 1 Рамат Хашарон
2019-08-05 Рамат Хашарон 2 - 2 М. Петах Тиква
2019-05-17 Рамат Хашарон 1 - 0 Макаби Назарет
2019-05-13 Апоел Марморек 1 - 2 Рамат Хашарон
2019-05-06 Апоел Бней Лод 2 - 1 Рамат Хашарон
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 7 4
50% 25% 25% 75% 58% 33%

Класиране Лига Леумит

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 М. Петах Тиква 7 5 2 0 14 5 +9 17
2 Рамат Хашарон 6 4 1 1 11 4 +7 13
3 Апоел Йерусалим 7 4 1 2 12 7 +5 13
4 Ришон Лецион 6 4 1 1 8 4 +4 13
5 Апоел Ум ал-Фам 6 3 1 2 11 8 +3 10
6 Апоел Акре 7 2 3 2 7 7 0 9
6 Апоел Рамат Ган 7 2 3 2 7 7 0 9
8 Макаби Назарет 6 2 2 2 9 9 0 8
9 Ап. Петах Тиква 7 2 2 3 7 8 -1 8
10 Кфар Касем 7 1 4 2 7 8 -1 7
11 Бней Сахнин 6 2 1 3 9 11 -2 7
12 Ап. Ноф Хагалил 7 2 1 4 8 10 -2 7
13 Бейтар Тел Авив 7 1 3 3 6 11 -5 6
14 Апоел Бней Лод 7 2 0 5 9 17 -8 6
15 Апоел Афула 7 0 2 5 5 14 -9 2
16 Апоел Ашкелон 6 3 1 2 9 9 0 1

Хронология на изиграните мачове

Апоел Ум ал-Фам       
Рамат Хашарон       
Домакин       
Гост       

Мачове Домакин/Гост

Отбор Апоел Ум ал-Фам Рамат Хашарон
1 М. Петах Тиква    
2 Рамат Хашарон   -
3 Апоел Йерусалим    
4 Ришон Лецион    
5 Апоел Ум ал-Фам -  
6 Апоел Акре    
6 Апоел Рамат Ган    
8 Макаби Назарет    
9 Ап. Петах Тиква   1 - 0
10 Кфар Касем    
11 Бней Сахнин 2 - 3  
12 Ап. Ноф Хагалил    
13 Бейтар Тел Авив 0 - 0  
14 Апоел Бней Лод 3 - 1  
15 Апоел Афула   0 - 2
16 Апоел Ашкелон    

Класиране в шампионата

  Апоел Ум ал-Фам Рамат Хашарон
Позиция 5 2
Точки 10 13
  Домакин Гост
Позиция 7 9
Точки 4 3

Форма в шампионата

  Апоел Ум ал-Фам Рамат Хашарон
Победи
Равни
Загуби
3    
1  
2   
4     
1  
1  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
1  
1  
1  
1  
0  
1  

Голове в шампионата

  Апоел Ум ал-Фам Рамат Хашарон
Вкарани
Получени
11            
8         
11            
4     
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
5      
4     
2   
1   

Обща статистика за Лига Леумит

Мачове   (53)
Победа за домакина 42%
Равен 26%
Победа за госта 32%
Изиграни мачове 100%
Голове   (139)
Средно голове на мач 2.62
Домакинът е отбелязал средно 1.34
Гостът е отбелязал средно 1.28
Домакинът е отбелязал в 77%
Гостът е отбелязал в 72%
Гол/Гол 57%
Над 1.5 70%
Над 2.5 55%
Над 3.5 34%

Апоел Ум ал-Фам следващи 6 срещи

2019-10-11 Апоел Ашкелон - Апоел Ум ал-Фам
2019-10-18 Апоел Ум ал-Фам - Макаби Назарет
2019-10-24 Апоел Ум ал-Фам - Апоел Йерусалим
2019-11-01 М. Петах Тиква - Апоел Ум ал-Фам
2019-11-11 Апоел Ум ал-Фам - Кфар Касем
2019-12-02 Апоел Акре - Апоел Ум ал-Фам

Рамат Хашарон следващи 6 срещи

2019-10-11 Рамат Хашарон - Апоел Йерусалим
2019-10-17 М. Петах Тиква - Рамат Хашарон
2019-10-25 Рамат Хашарон - Кфар Касем
2019-11-01 Апоел Акре - Рамат Хашарон
2019-11-08 Рамат Хашарон - Ап. Ноф Хагалил
2019-12-02 Ришон Лецион - Рамат Хашарон

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.70 3.20 2.50
Вероятност 35% 31% 34%
12 @ 1.36
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.50 1.44
Вероятност 51% 49%
1X @ 1.50
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.33 3.25
Вероятност   67% 33%
Над 1.5 @ 1.33
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.05 1.75
Вероятност   57% 43%
Над 2.5 @ 2.05
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.50 1.28
Вероятност   44% 56%
Под 3.5 @ 1.28
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.80 1.90
Вероятност   52% 48%
Г/Г @ 1.80

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-10-07 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play