Национална Лига - Англия
събота, 01.05.2021
17:20
17:20

Хартлипул

Честърфийлд
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хартлипул |
| Гост: | Честърфийлд |
| Разстояние: | 160.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Виктория Парк |
| Капацитет: | 7 856 (3 000) |
| Размер: | 101 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:20 (17:20 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.20 | 2.90 | 1X | 1.40 | 1.57 | |||
| 46% | 19% | 35% | 1.40 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.25 | 1.62 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 64% | 36% | 48% | 52% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-06 | Честърфийлд | 1 - 2 | Хартлипул |
| 2019-11-26 | Честърфийлд | 1 - 5 | Хартлипул |
| 2019-09-24 | Хартлипул | 1 - 1 | Честърфийлд |
| 2018-12-29 | Честърфийлд | 1 - 1 | Хартлипул |
| 2018-08-27 | Хартлипул | 1 - 0 | Честърфийлд |
| 2014-04-12 | Хартлипул | 1 - 2 | Честърфийлд |
| 2013-12-26 | Честърфийлд | 1 - 1 | Хартлипул |
| 2012-11-03 | Честърфийлд | 6 - 1 | Хартлипул |
| 2012-04-14 | Хартлипул | 1 - 2 | Честърфийлд |
| 2011-10-22 | Честърфийлд | 2 - 3 | Хартлипул |
| 2006-02-10 | Хартлипул | 1 - 0 | Честърфийлд |
| 2005-09-24 | Честърфийлд | 3 - 1 | Хартлипул |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Хартлипул последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Уелдстоун | 2 - 7 | Хартлипул |
| 2021-04-10 | Хартлипул | 2 - 0 | Нотс Каунти |
| 2021-04-05 | Боръм Ууд | 2 - 2 | Хартлипул |
| 2021-04-02 | Хартлипул | 2 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2021-03-27 | Стокпорт | 1 - 1 | Хартлипул |
| 2021-03-23 | Дагенъм и Ред. | 0 - 1 | Хартлипул |
| 2021-03-20 | Хартлипул | 1 - 0 | Уокинг |
| 2021-03-16 | Кингс Лин Таун | 2 - 2 | Хартлипул |
| 2021-03-13 | Хартлипул | 0 - 0 | Ийстли |
| 2021-03-09 | Олтринкам | 1 - 1 | Хартлипул |
| 2021-03-06 | Торки Юнайтед | 0 - 1 | Хартлипул |
| 2021-03-02 | Халифакс Таун | 1 - 1 | Хартлипул |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 8 | 4 | 3 | |
| 50% | 50% | 0% | 67% | 33% | 25% |
Честърфийлд последни 12 срещи
| 2021-04-27 | Бромли | 1 - 2 | Честърфийлд |
| 2021-04-24 | Рексъм | 0 - 0 | Честърфийлд |
| 2021-04-20 | Честърфийлд | 1 - 2 | Халифакс Таун |
| 2021-04-17 | Честърфийлд | 1 - 2 | Бромли |
| 2021-04-13 | Честърфийлд | 0 - 0 | Боръм Ууд |
| 2021-04-10 | Кингс Лин Таун | 1 - 2 | Честърфийлд |
| 2021-04-02 | Ийстли | 0 - 1 | Честърфийлд |
| 2021-03-27 | Честърфийлд | 1 - 0 | Уеймът |
| 2021-03-23 | Алдършот Таун | 0 - 1 | Честърфийлд |
| 2021-03-20 | Барнет | 0 - 2 | Честърфийлд |
| 2021-03-16 | Честърфийлд | 0 - 1 | Сътън Юнайтед |
| 2021-03-13 | Мейдънхед Юн. | 2 - 0 | Честърфийлд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 4 | 0 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 33% | 0% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 36 | +25 | 70 |
| 2 | Сътън Юнайтед | 35 | +28 | 69 |
| 3 | Хартлипул | 36 | +21 | 67 |
| 4 | Стокпорт | 36 | +31 | 65 |
| 5 | Халифакс Таун | 36 | +11 | 59 |
| 6 | Честърфийлд | 35 | +13 | 56 |
| 7 | Ийстли | 36 | +7 | 56 |
| 8 | Бромли | 36 | +6 | 55 |
| 9 | Рексъм | 35 | +15 | 54 |
| 10 | Нотс Каунти | 34 | +10 | 53 |
| 11 | Алдършот Таун | 36 | -2 | 48 |
| 12 | Мейдънхед Юн. | 33 | +7 | 47 |
| 13 | Боръм Ууд | 36 | +2 | 46 |
| 14 | Дагенъм и Ред. | 35 | -6 | 46 |
| 15 | Солихъл Муурс | 34 | -1 | 45 |
| 16 | Йоувил | 34 | -4 | 45 |
| 17 | Олтринкам | 36 | -10 | 41 |
| 18 | Уеймът | 34 | -15 | 33 |
| 19 | Уелдстоун | 35 | -37 | 33 |
| 20 | Уокинг | 35 | -16 | 32 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 35 | -37 | 28 |
| 22 | Барнет | 34 | -48 | 21 |
| 23 | Доувър Атлетик | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Макълсфийлд | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Хартлипул | |
| Честърфийлд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хартлипул | Честърфийлд |
|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 0 - 5 | 2 - 1 |
| 2 | Сътън Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Хартлипул | - | |
| 4 | Стокпорт | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Халифакс Таун | 3 - 1 | |
| 6 | Честърфийлд | - | |
| 7 | Ийстли | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Бромли | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Рексъм | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Нотс Каунти | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Алдършот Таун | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Мейдънхед Юн. | 2 - 0 | |
| 13 | Боръм Ууд | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Дагенъм и Ред. | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Солихъл Муурс | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Йоувил | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Олтринкам | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 18 | Уеймът | 1 - 2 | |
| 19 | Уелдстоун | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 20 | Уокинг | 1 - 0 | |
| 21 | Кингс Лин Таун | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 22 | Барнет | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 23 | Доувър Атлетик | ||
| 23 | Макълсфийлд |
Класиране в шампионата
| Хартлипул | Честърфийлд | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 67 | 56 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 39 | 30 |
Форма в шампионата
| Хартлипул | Честърфийлд | |
|
Победи Равни Загуби |
19
10 7 |
17
5 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
12
3 3 |
9
3 6 |
Голове в шампионата
| Хартлипул | Честърфийлд | |
|
Вкарани Получени |
54
33 |
47
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
27
14 |
21
19 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (386) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1005) | |
| Средно голове на мач | 2.60 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.22 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 28% |
Хартлипул следващи 6 срещи
| 2021-05-03 | Бромли | - | Хартлипул |
| 2021-05-08 | Хартлипул | - | Мейдънхед Юн. |
| 2021-05-15 | Алдършот Таун | - | Хартлипул |
| 2021-05-23 | Сътън Юнайтед | - | Хартлипул |
| 2021-05-29 | Хартлипул | - | Уеймът |
| 2021-06-06 | Хартлипул | - | Бромли |
Честърфийлд следващи 6 срещи
| 2021-05-03 | Честърфийлд | - | Торки Юнайтед |
| 2021-05-08 | Уокинг | - | Честърфийлд |
| 2021-05-11 | Честърфийлд | - | Кингс Лин Таун |
| 2021-05-15 | Честърфийлд | - | Уелдстоун |
| 2021-05-22 | Честърфийлд | - | Дагенъм и Ред. |
| 2021-05-29 | Халифакс Таун | - | Честърфийлд |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.20 | 2.90 |
| Вероятност | 46% | 19% | 35% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.57 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.62 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-01 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
