Про Лига - Иран
петък, 28.10.2022
13:30
13:30

Хавадар

Естеглал Тех.
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Есламшахр |
| Гост: | Техеран |
| Разстояние: | 23.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.00 | 1.73 | X2 | 2.00 | 1.13 | |||
| 27% | 28% | 45% | 1.13 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 2.15 | 2.75 | 1.38 | 5.50 | 1.12 | ||||||
| 50% | 50% | 29% | 71% | 14% | 86% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-02-04 | Хавадар | 1 - 2 | Естеглал Тех. |
| 2021-10-20 | Естеглал Тех. | 1 - 0 | Хавадар |
Хавадар последни 12 срещи
| 2022-10-21 | Пейкан Техеран | 1 - 1 | Хавадар |
| 2022-10-14 | Хавадар | 1 - 0 | Малаван |
| 2022-10-07 | Мес Керман | 0 - 1 | Хавадар |
| 2022-10-02 | Хавадар | 1 - 2 | Сепахан Исфахан |
| 2022-09-10 | Мес Рафсанджан | 2 - 1 | Хавадар |
| 2022-09-05 | Хавадар | 1 - 3 | Персполис |
| 2022-08-31 | Трактор | 0 - 0 | Хавадар |
| 2022-08-26 | Хавадар | 0 - 1 | Санат Нафт |
| 2022-08-19 | Хавадар | 1 - 1 | Нафт Масейд |
| 2022-08-12 | Алуминиум Арак | 0 - 1 | Хавадар |
| 2022-06-02 | Санат Нафт | 3 - 0 | Хавадар |
| 2022-05-29 | Хавадар | 0 - 2 | Гол Гохар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 8% |
Естеглал Тех. последни 12 срещи
| 2022-10-21 | Естеглал Тех. | 0 - 0 | Алуминиум Арак |
| 2022-10-14 | Зоб Ахан | 0 - 1 | Естеглал Тех. |
| 2022-10-07 | Естеглал Тех. | 1 - 1 | Фулад Хузестан |
| 2022-10-01 | Гол Гохар | 1 - 2 | Естеглал Тех. |
| 2022-09-10 | Естеглал Тех. | 3 - 1 | Насаджи М. |
| 2022-09-06 | Естеглал Тех. | 0 - 0 | Пейкан Техеран |
| 2022-08-30 | Нафт Масейд | 0 - 0 | Естеглал Тех. |
| 2022-08-25 | Естеглал Тех. | 1 - 0 | Мес Керман |
| 2022-08-18 | Малаван | 1 - 3 | Естеглал Тех. |
| 2022-08-12 | Естеглал Тех. | 0 - 2 | Сепахан Исфахан |
| 2022-05-30 | Естеглал Тех. | 0 - 0 | Нафт Масейд |
| 2022-05-24 | Мес Рафсанджан | 0 - 2 | Естеглал Тех. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 6 | 3 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 50% | 25% | 17% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Персполис | 11 | +8 | 24 |
| 2 | Гол Гохар | 11 | +8 | 21 |
| 3 | Сепахан Исфахан | 10 | +7 | 19 |
| 4 | Естеглал Тех. | 10 | +5 | 19 |
| 5 | Насаджи М. | 10 | +5 | 16 |
| 6 | Трактор | 11 | 0 | 15 |
| 7 | Мес Рафсанджан | 10 | +1 | 13 |
| 8 | Алуминиум Арак | 10 | 0 | 13 |
| 9 | Фулад Хузестан | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Хавадар | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Пейкан Техеран | 11 | -3 | 12 |
| 12 | Зоб Ахан | 10 | -1 | 10 |
| 13 | Мес Керман | 11 | -3 | 9 |
| 14 | Нафт Масейд | 10 | -10 | 9 |
| 15 | Малаван | 10 | -6 | 6 |
| 16 | Санат Нафт | 11 | -9 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Хавадар | |
| Естеглал Тех. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хавадар | Естеглал Тех. |
|---|---|---|---|
| 1 | Персполис | 1 - 3 | |
| 2 | Гол Гохар | 1 - 2 | |
| 3 | Сепахан Исфахан | 1 - 2 | |
| 4 | Естеглал Тех. | - | |
| 5 | Насаджи М. | ||
| 6 | Трактор | ||
| 7 | Мес Рафсанджан | ||
| 8 | Алуминиум Арак | ||
| 9 | Фулад Хузестан | ||
| 10 | Хавадар | - | |
| 11 | Пейкан Техеран | ||
| 12 | Зоб Ахан | 0 - 1 | |
| 13 | Мес Керман | ||
| 14 | Нафт Масейд | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Малаван | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | Санат Нафт | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Хавадар | Естеглал Тех. | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 12 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 4 |
| Точки | 4 | 10 |
Форма в шампионата
| Хавадар | Естеглал Тех. | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 4 |
5
4 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 3 |
3
1 0 |
Голове в шампионата
| Хавадар | Естеглал Тех. | |
|
Вкарани Получени |
8
10 |
11
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
7 |
6
2 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (83) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 40% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (148) | |
| Средно голове на мач | 1.78 |
| Домакинът е отбелязал средно | 0.93 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.86 |
| Домакинът е отбелязал в | 59% |
| Гостът е отбелязал в | 57% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 51% |
| Над 2.5 | 29% |
| Над 3.5 | 14% |
Хавадар следващи 6 срещи
| 2022-12-19 | Гол Гохар | - | Хавадар |
| 2022-12-24 | Хавадар | - | Насаджи М. |
| 2022-12-30 | Фулад Хузестан | - | Хавадар |
| 2023-01-04 | Хавадар | - | Зоб Ахан |
| 2023-01-21 | Хавадар | - | Алуминиум Арак |
| 2023-01-27 | Нафт Масейд | - | Хавадар |
Естеглал Тех. следващи 6 срещи
| 2022-11-02 | Естеглал Тех. | - | Насаджи М. |
| 2022-12-20 | Естеглал Тех. | - | Персполис |
| 2022-12-25 | Санат Нафт | - | Естеглал Тех. |
| 2022-12-30 | Естеглал Тех. | - | Мес Рафсанджан |
| 2023-01-06 | Трактор | - | Естеглал Тех. |
| 2023-01-12 | Естеглал Тех. | - | Трактор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 3.00 | 1.73 |
| Вероятност | 27% | 28% | 45% |
| X2 @ 1.13 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.13 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.15 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 1.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.38 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 2.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 1.12 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.12 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 1.44 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.44 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-28 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
