Първа Дивизия - Дания
петък, 09.09.2022
18:00
18:00

Кьоге

Нествед
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Херфьолге |
| Гост: | Нествед |
| Разстояние: | 31.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Херфьолге |
| Капацитет: | 8 000 (3 440) |
| Размер: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.60 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.66 | |||
| 26% | 33% | 41% | 1.66 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 33% | 67% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-07-25 | Кьоге | 2 - 2 | Нествед |
| 2020-06-07 | Нествед | 2 - 1 | Кьоге |
| 2019-09-15 | Кьоге | 1 - 1 | Нествед |
| 2019-04-08 | Нествед | 0 - 0 | Кьоге |
| 2018-10-28 | Кьоге | 0 - 1 | Нествед |
| 2018-08-22 | Нествед | 1 - 0 | Кьоге |
| 2017-09-20 | Нествед | 1 - 3 | Кьоге |
| 2017-05-14 | Кьоге | 3 - 0 | Нествед |
| 2016-10-10 | Нествед | 1 - 1 | Кьоге |
| 2016-09-01 | Кьоге | 2 - 2 | Нествед |
| 2016-03-28 | Кьоге | 2 - 0 | Нествед |
| 2015-10-18 | Нествед | 1 - 0 | Кьоге |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Кьоге последни 12 срещи
| 2022-09-03 | Вейле | 1 - 2 | Кьоге |
| 2022-08-27 | Кьоге | 2 - 4 | Хелзингор |
| 2022-08-19 | Хвидовре | 1 - 0 | Кьоге |
| 2022-08-16 | Кьоге | 4 - 0 | Нюкьобинг |
| 2022-08-11 | Хилерьод | 0 - 2 | Кьоге |
| 2022-08-06 | Сьондерийске | 3 - 1 | Кьоге |
| 2022-07-31 | Кьоге | 1 - 2 | Вендсисел |
| 2022-07-24 | Кьоге | 0 - 0 | Хобро |
| 2022-07-08 | Лингби | 2 - 1 | Кьоге |
| 2022-06-26 | Нордселанд | 3 - 0 | Кьоге |
| 2022-05-28 | Кьоге | 4 - 4 | Хобро |
| 2022-05-22 | Вендсисел | 1 - 1 | Кьоге |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Нествед последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Нествед | 3 - 0 | Вендсисел |
| 2022-08-26 | Сьондерийске | 1 - 1 | Нествед |
| 2022-08-21 | Нествед | 3 - 0 | Нюкьобинг |
| 2022-08-17 | Вейле | 6 - 0 | Нествед |
| 2022-08-12 | Фремад Амагер | 0 - 0 | Нествед |
| 2022-08-07 | Нествед | 2 - 0 | Хобро |
| 2022-07-29 | Фредериция | 0 - 1 | Нествед |
| 2022-07-24 | Нествед | 2 - 2 | Хвидовре |
| 2022-02-25 | Нествед | 0 - 1 | Фрем Копенхаген |
| 2022-02-04 | Нествед | 3 - 1 | Калмар |
| 2022-01-22 | Нествед | 3 - 1 | Роскилде |
| 2021-02-27 | Нествед | 1 - 1 | Фрем Копенхаген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вейле | 8 | +18 | 21 |
| 2 | Хвидовре | 8 | +18 | 20 |
| 3 | Сьондерийске | 8 | +7 | 16 |
| 4 | Нествед | 8 | +3 | 15 |
| 5 | Хелзингор | 8 | +2 | 15 |
| 6 | Вендсисел | 8 | +2 | 13 |
| 7 | Кьоге | 8 | +1 | 10 |
| 8 | Фремад Амагер | 8 | -8 | 8 |
| 9 | Хобро | 8 | -11 | 6 |
| 10 | Фредериция | 8 | -4 | 5 |
| 11 | Хилерьод | 8 | -14 | 4 |
| 12 | Нюкьобинг | 8 | -14 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Кьоге | |
| Нествед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кьоге | Нествед |
|---|---|---|---|
| 1 | Вейле | 6 - 0 | |
| 2 | Хвидовре | ||
| 3 | Сьондерийске | 1 - 1 | |
| 4 | Нествед | - | |
| 5 | Хелзингор | 2 - 4 | |
| 6 | Вендсисел | 1 - 2 | |
| 7 | Кьоге | - | |
| 8 | Фремад Амагер | 0 - 0 | |
| 9 | Хобро | 0 - 0 | |
| 10 | Фредериция | 0 - 1 | |
| 11 | Хилерьод | ||
| 12 | Нюкьобинг | 4 - 0 |
Класиране в шампионата
| Кьоге | Нествед | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 10 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 4 | 5 |
Форма в шампионата
| Кьоге | Нествед | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 4 |
4
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 2 |
1
2 1 |
Голове в шампионата
| Кьоге | Нествед | |
|
Вкарани Получени |
12
11 |
12
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
6 |
2
7 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (149) | |
| Средно голове на мач | 3.10 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.71 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.40 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 38% |
Кьоге следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Фремад Амагер | - | Кьоге |
| 2022-10-02 | Кьоге | - | Фредериция |
| 2022-10-09 | Нествед | - | Кьоге |
| 2022-10-15 | Кьоге | - | Фремад Амагер |
| 2022-10-18 | Кьоге | - | Сьондерийске |
| 2022-10-23 | Вендсисел | - | Кьоге |
Нествед следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Хелзингор | - | Нествед |
| 2022-09-28 | Нествед | - | Силкеборг |
| 2022-10-02 | Нествед | - | Хилерьод |
| 2022-10-09 | Нествед | - | Кьоге |
| 2022-10-14 | Хвидовре | - | Нествед |
| 2022-10-23 | Нествед | - | Хелзингор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.60 | 3.10 |
| Вероятност | 26% | 33% | 41% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.66 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 2.20 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-09 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
