Ередивизи - Нидерландия
събота, 24.04.2021
15:30
15:30

Хееренвеен

Цволе
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хееренвеен |
| Гост: | Цволе |
| Разстояние: | 51.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Абе Ленстра |
| Капацитет: | 26 100 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 37% | 34% | 29% | 1.28 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-26 | Цволе | 4 - 1 | Хееренвеен |
| 2020-09-05 | Хееренвеен | 0 - 1 | Цволе |
| 2019-10-05 | Хееренвеен | 1 - 0 | Цволе |
| 2019-02-09 | Хееренвеен | 1 - 1 | Цволе |
| 2018-09-06 | Хееренвеен | 0 - 1 | Цволе |
| 2018-08-10 | Цволе | 2 - 3 | Хееренвеен |
| 2018-02-06 | Цволе | 3 - 2 | Хееренвеен |
| 2017-11-25 | Хееренвеен | 1 - 2 | Цволе |
| 2017-08-30 | Хееренвеен | 2 - 0 | Цволе |
| 2017-05-07 | Цволе | 2 - 1 | Хееренвеен |
| 2016-08-27 | Хееренвеен | 1 - 0 | Цволе |
| 2016-01-16 | Цволе | 5 - 2 | Хееренвеен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Хееренвеен последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Грьонинген | 0 - 2 | Хееренвеен |
| 2021-04-04 | Хееренвеен | 1 - 2 | Аякс |
| 2021-03-19 | Хееренвеен | 0 - 0 | Твенте |
| 2021-03-13 | Вилем II | 3 - 1 | Хееренвеен |
| 2021-03-06 | Хееренвеен | 3 - 0 | АДО Ден Хааг |
| 2021-03-03 | Хееренвеен | 0 - 3 | Аякс |
| 2021-02-26 | Цволе | 4 - 1 | Хееренвеен |
| 2021-02-21 | Хееренвеен | 1 - 1 | Грьонинген |
| 2021-02-17 | Хееренвеен | 4 - 3 | Фейенорд |
| 2021-02-14 | АЗ Алкмаар | 3 - 1 | Хееренвеен |
| 2021-02-06 | Хееренвеен | 1 - 0 | Витес |
| 2021-01-31 | Твенте | 0 - 0 | Хееренвеен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Цволе последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Цволе | 1 - 0 | Твенте |
| 2021-04-03 | Спарта Ротердам | 3 - 2 | Цволе |
| 2021-03-21 | Цволе | 2 - 1 | ВВВ Венло |
| 2021-03-14 | Цволе | 0 - 2 | Аякс |
| 2021-03-07 | Хераклес | 2 - 1 | Цволе |
| 2021-02-26 | Цволе | 4 - 1 | Хееренвеен |
| 2021-02-20 | Еммен | 3 - 2 | Цволе |
| 2021-02-13 | Грьонинген | 1 - 0 | Цволе |
| 2021-02-06 | Цволе | 1 - 1 | Ваалвийк |
| 2021-01-30 | Утрехт | 3 - 3 | Цволе |
| 2021-01-26 | Цволе | 2 - 2 | Хераклес |
| 2021-01-22 | Вилем II | 1 - 3 | Цволе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Класиране Ередивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аякс | 29 | +66 | 73 |
| 2 | ПСВ Айндховен | 29 | +34 | 61 |
| 3 | АЗ Алкмаар | 29 | +28 | 61 |
| 4 | Витес | 29 | +18 | 56 |
| 5 | Фейенорд | 29 | +29 | 54 |
| 6 | Грьонинген | 29 | +2 | 46 |
| 7 | Утрехт | 29 | +9 | 44 |
| 8 | Хераклес | 29 | -8 | 39 |
| 9 | Твенте | 29 | +2 | 37 |
| 10 | Хееренвеен | 29 | -1 | 37 |
| 11 | Спарта Ротердам | 29 | -6 | 34 |
| 12 | Фортуна Ситард | 29 | -12 | 34 |
| 13 | Цволе | 29 | -8 | 32 |
| 14 | Ваалвийк | 30 | -18 | 26 |
| 15 | Вилем II | 30 | -29 | 25 |
| 16 | ВВВ Венло | 29 | -36 | 22 |
| 17 | Еммен | 29 | -28 | 21 |
| 18 | АДО Ден Хааг | 29 | -42 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Хееренвеен | |
| Цволе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хееренвеен | Цволе |
|---|---|---|---|
| 1 | Аякс | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 2 | ПСВ Айндховен | 2 - 2 | |
| 3 | АЗ Алкмаар | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Витес | 1 - 0 | |
| 5 | Фейенорд | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Грьонинген | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Утрехт | 3 - 3 | |
| 8 | Хераклес | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Твенте | 0 - 0 | 5 - 1 |
| 10 | Хееренвеен | - | |
| 11 | Спарта Ротердам | 3 - 2 | |
| 12 | Фортуна Ситард | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 13 | Цволе | - | |
| 14 | Ваалвийк | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Вилем II | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | ВВВ Венло | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 17 | Еммен | 4 - 0 | 3 - 2 |
| 18 | АДО Ден Хааг | 3 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Хееренвеен | Цволе | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 37 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 13 |
| Точки | 22 | 11 |
Форма в шампионата
| Хееренвеен | Цволе | |
|
Победи Равни Загуби |
9
10 10 |
7
11 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 4 |
2
5 7 |
Голове в шампионата
| Хееренвеен | Цволе | |
|
Вкарани Получени |
39
40 |
38
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
14 |
20
29 |
Обща статистика за Ередивизи
| Мачове (262) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (786) | |
| Средно голове на мач | 3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.40 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 37% |
Хееренвеен следващи 6 срещи
| 2021-05-02 | ПСВ Айндховен | - | Хееренвеен |
| 2021-05-08 | Хееренвеен | - | Утрехт |
| 2021-05-13 | Еммен | - | Хееренвеен |
| 2021-05-16 | Хееренвеен | - | Спарта Ротердам |
| 2021-07-03 | Хееренвеен | - | Йънг Утрехт |
| 2021-07-10 | Хееренвеен | - | Кортрийк |
Цволе следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Витес | - | Цволе |
| 2021-05-09 | Цволе | - | АДО Ден Хааг |
| 2021-05-13 | ПСВ Айндховен | - | Цволе |
| 2021-05-16 | Цволе | - | Грьонинген |
| 2021-07-08 | Цволе | - | Волендам |
| 2021-07-20 | Цволе | - | Хелмонд Спорт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.60 | 3.60 |
| Вероятност | 37% | 34% | 29% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.80 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.30 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
