Суперетан - Швеция
неделя, 03.05.2026
14:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Хелзинборг |
| Гост: |
Борленге |
| Разстояние: |
518.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Олимпия
|
| Капацитет: |
17 100 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.33 |
3.41 |
2.68 |
1 |
|
|
|
1.40 |
1.54 |
| 49% |
7% |
44% |
2.33 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.78 |
|
|
|
1.77 |
1.97 |
|
|
|
2.92 |
1.36 |
| 83% |
17% |
|
|
|
79% |
21% |
|
|
|
55% |
45% |
Последни 10 директни срещи
|
2025-10-25 |
Браге
|
3 - 2 |
Хелзингборг
|
|
2025-05-13 |
Хелзингборг
|
1 - 0 |
Браге
|
|
2024-08-27 |
Браге
|
0 - 3 |
Хелзингборг
|
|
2024-04-09 |
Хелзингборг
|
1 - 1 |
Браге
|
|
2023-11-04 |
Хелзингборг
|
2 - 0 |
Браге
|
|
2023-04-22 |
Браге
|
1 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2021-10-31 |
Хелзингборг
|
3 - 0 |
Браге
|
|
2021-05-09 |
Браге
|
0 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2018-09-19 |
Хелзингборг
|
4 - 1 |
Браге
|
|
2018-04-29 |
Браге
|
1 - 1 |
Хелзингборг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
2 |
|
7 |
4 |
2 |
| 50% |
30% |
20% |
|
70% |
40% |
20% |
Хелзингборг последни 12 срещи
|
2026-04-24 |
Люнгшиле
|
4 - 1 |
Хелзингборг
|
|
2026-04-19 |
Хелзингборг
|
2 - 1 |
Йостерсунд
|
|
2026-04-11 |
Юнайтед Нордик
|
3 - 1 |
Хелзингборг
|
|
2026-04-03 |
Хелзингборг
|
4 - 1 |
Йостерс
|
|
2026-03-28 |
Хелзингборг
|
1 - 0 |
Одеволд
|
|
2026-03-08 |
Хелзингборг
|
1 - 1 |
Сундсвал
|
|
2026-03-01 |
Сириус
|
4 - 1 |
Хелзингборг
|
|
2026-02-22 |
Елфсборг
|
4 - 0 |
Хелзингборг
|
|
2026-02-14 |
Хелзингборг
|
1 - 2 |
Фалкенберг
|
|
2026-02-04 |
Хелзингборг
|
2 - 2 |
Розенгард 1917
|
|
2026-01-24 |
Хелзингборг
|
4 - 2 |
Ескилсмине
|
|
2025-11-08 |
Одеволд
|
1 - 4 |
Хелзингборг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
10 |
8 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
83% |
67% |
Браге последни 12 срещи
|
2026-04-26 |
Браге
|
2 - 2 |
Варберг БоИС
|
|
2026-04-20 |
Сундсвал
|
1 - 2 |
Браге
|
|
2026-04-12 |
Браге
|
3 - 4 |
Одеволд
|
|
2026-04-05 |
Норбю
|
0 - 1 |
Браге
|
|
2026-03-28 |
Бромапойкарна
|
1 - 2 |
Браге
|
|
2026-03-21 |
Браге
|
1 - 0 |
Йефле
|
|
2026-03-07 |
Браге
|
2 - 1 |
Йоребро
|
|
2026-02-28 |
Йостерс
|
4 - 1 |
Браге
|
|
2026-02-20 |
Хамарби
|
2 - 0 |
Браге
|
|
2026-01-30 |
Сундсвал
|
1 - 2 |
Браге
|
|
2025-11-08 |
Браге
|
4 - 1 |
Ландскрона БоИС
|
|
2025-11-01 |
Варберг БоИС
|
1 - 2 |
Браге
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
9 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
75% |
33% |
Класиране Суперетан
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йоребро |
5 |
2 |
3 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
9 |
| 2 |
Юнайтед Нордик |
5 |
3 |
0 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 3 |
Вернаму |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 4 |
Фалкенберг |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 5 |
Браге |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 6 |
Одеволд |
5 |
2 |
1 |
2 |
11 |
11 |
0 |
7 |
| 7 |
Йостерс |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
7 |
| 8 |
Норкьопинг |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
6 |
| 9 |
Варберг БоИС |
5 |
1 |
3 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
6 |
| 10 |
Ландскрона БоИС |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 11 |
Хелзингборг |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 12 |
Норбю |
5 |
0 |
4 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
4 |
| 13 |
Люнгшиле |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 14 |
Йостерсунд |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 15 |
Сандвикен |
5 |
0 |
3 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
3 |
| 16 |
Сундсвал |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
Хронология на изиграните мачове
| Хелзингборг |
|
| Браге |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Хелзингборг |
Браге |
| 1 |
Йоребро |
|
|
| 2 |
Юнайтед Нордик |
|
|
| 3 |
Вернаму |
|
|
| 4 |
Фалкенберг |
|
|
| 5 |
Браге |
|
- |
| 6 |
Одеволд |
|
|
| 7 |
Йостерс |
4 - 1 |
|
| 8 |
Норкьопинг |
|
|
| 9 |
Варберг БоИС |
|
|
| 10 |
Ландскрона БоИС |
|
|
| 11 |
Хелзингборг |
- |
|
| 12 |
Норбю |
|
0 - 1 |
| 13 |
Люнгшиле |
|
|
| 14 |
Йостерсунд |
2 - 1 |
|
| 15 |
Сандвикен |
|
|
| 16 |
Сундсвал |
|
1 - 2 |
Представяне в Шампионата
| |
Хелзингборг |
Браге |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани голове |
8 |
8 |
| Получени голове |
9 |
7 |
| Средно вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно получени |
2.25 |
1.75 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
100% |
75% |
| Гол/Гол |
100% |
75% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
100% |
75% |
| Над 3.5 |
75% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
6 |
3 |
| Получени голове |
2 |
1 |
| Средно вкарани |
3.00 |
1.50 |
| Средно получени |
1.00 |
0.50 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Обща статистика за Суперетан
| Мачове (36) |
| Победа за домакина |
42% |
| Равен |
28% |
| Победа за госта |
31% |
| Изиграни мачове |
15% |
| Голове (108) |
| Средно голове на мач |
3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.72 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.28 |
| Домакинът е отбелязал в |
83% |
| Гостът е отбелязал в |
78% |
| Гол/Гол |
67% |
| Над 1.5 |
75% |
| Над 2.5 |
64% |
| Над 3.5 |
42% |
Хелзингборг следващи 6 срещи
|
2026-05-09 |
Норбю
|
- |
Хелзингборг
|
|
2026-05-13 |
Хелзингборг
|
- |
Одеволд
|
|
2026-05-19 |
Хелзингборг
|
- |
Варберг БоИС
|
|
2026-05-26 |
Йоребро
|
- |
Хелзингборг
|
|
2026-05-31 |
Хелзингборг
|
- |
Норкьопинг
|
|
2026-06-11 |
Хелзингборг
|
- |
Ландскрона БоИС
|
Браге следващи 6 срещи
|
2026-05-08 |
Йоребро
|
- |
Браге
|
|
2026-05-13 |
Браге
|
- |
Йостерсунд
|
|
2026-05-16 |
Браге
|
- |
Норкьопинг
|
|
2026-05-23 |
Юнайтед Нордик
|
- |
Браге
|
|
2026-05-30 |
Ландскрона БоИС
|
- |
Браге
|
|
2026-06-09 |
Браге
|
- |
Люнгшиле
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.33 |
3.41 |
2.68 |
| Вероятност |
49% |
7% |
44% |
|
1 @ 2.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.54 |
| Вероятност |
52% |
48% |
|
1X @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.23 |
3.78 |
| Вероятност |
|
83% |
17% |
|
Над 1.5 @ 1.23 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.77 |
1.97 |
| Вероятност |
|
79% |
21% |
|
Над 2.5 @ 1.77 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.92 |
1.36 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Над 3.5 @ 2.92 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.16 |
| Вероятност |
|
80% |
20% |
|
Г/Г @ 1.62 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-03 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!