Алсвенскан - Швеция
събота, 15.10.2022
14:00
14:00

Хелзингборг

Варберг БоИС
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хелзинборг |
| Гост: | Варберг |
| Разстояние: | 120.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Олимпия |
| Капацитет: | 17 100 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.61 | |||
| 36% | 24% | 40% | 1.28 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 25% | 75% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-07-18 | Варберг БоИС | 0 - 0 | Хелзингборг |
| 2021-06-29 | Хелзингборг | 2 - 0 | Варберг БоИС |
| 2020-09-21 | Варберг БоИС | 1 - 3 | Хелзингборг |
| 2020-06-15 | Хелзингборг | 0 - 3 | Варберг БоИС |
| 2018-11-10 | Хелзингборг | 3 - 1 | Варберг БоИС |
| 2018-06-19 | Варберг БоИС | 3 - 3 | Хелзингборг |
| 2017-09-18 | Хелзингборг | 2 - 0 | Варберг БоИС |
| 2017-04-09 | Варберг БоИС | 3 - 3 | Хелзингборг |
| 2013-03-10 | Варберг БоИС | 0 - 5 | Хелзингборг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 1 | 8 | 6 | 5 | |
| 56% | 33% | 11% | 89% | 67% | 56% |
Хелзингборг последни 12 срещи
| 2022-10-09 | АИК Стокхолм | 2 - 0 | Хелзингборг |
| 2022-10-02 | Калмар | 2 - 0 | Хелзингборг |
| 2022-09-18 | Хелзингборг | 1 - 2 | Малмьо |
| 2022-09-12 | ИФК Гьотеборг | 1 - 3 | Хелзингборг |
| 2022-09-05 | Вернаму | 3 - 2 | Хелзингборг |
| 2022-08-28 | Хелзингборг | 0 - 1 | Мялби |
| 2022-08-21 | Сундсвал | 1 - 2 | Хелзингборг |
| 2022-08-13 | Хелзингборг | 0 - 0 | Сириус |
| 2022-08-08 | Хакен | 5 - 0 | Хелзингборг |
| 2022-07-24 | Хелзингборг | 1 - 0 | Сундсвал |
| 2022-07-18 | Варберг БоИС | 0 - 0 | Хелзингборг |
| 2022-07-11 | Хелзингборг | 0 - 2 | Юргорден |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Варберг БоИС последни 12 срещи
| 2022-10-10 | Хамарби | 5 - 1 | Варберг БоИС |
| 2022-10-02 | Варберг БоИС | 1 - 1 | Хакен |
| 2022-09-17 | Вернаму | 1 - 0 | Варберг БоИС |
| 2022-09-11 | Варберг БоИС | 2 - 0 | АИК Стокхолм |
| 2022-09-05 | Калмар | 1 - 0 | Варберг БоИС |
| 2022-08-31 | Люнгшиле | 0 - 4 | Варберг БоИС |
| 2022-08-28 | Варберг БоИС | 1 - 1 | Норкьопинг |
| 2022-08-20 | Варберг БоИС | 2 - 2 | Юргорден |
| 2022-08-14 | Дегерфорш | 1 - 1 | Варберг БоИС |
| 2022-08-08 | Варберг БоИС | 0 - 4 | ИФК Гьотеборг |
| 2022-07-30 | Сундсвал | 1 - 3 | Варберг БоИС |
| 2022-07-25 | Варберг БоИС | 0 - 3 | Хамарби |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 42% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 25 | +23 | 51 |
| 2 | Юргорден | 25 | +26 | 48 |
| 3 | Хамарби | 25 | +27 | 46 |
| 4 | Калмар | 25 | +11 | 44 |
| 5 | АИК Стокхолм | 25 | +10 | 44 |
| 6 | Малмьо | 25 | +10 | 42 |
| 7 | Елфсборг | 26 | +12 | 37 |
| 8 | ИФК Гьотеборг | 25 | +4 | 36 |
| 9 | Мялби | 25 | -1 | 34 |
| 10 | Вернаму | 25 | -9 | 32 |
| 11 | Норкьопинг | 25 | -1 | 29 |
| 12 | Сириус | 25 | -13 | 27 |
| 13 | Варберг БоИС | 25 | -20 | 25 |
| 14 | Дегерфорш | 26 | -20 | 23 |
| 15 | Хелзингборг | 25 | -20 | 17 |
| 16 | Сундсвал | 25 | -39 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Хелзингборг | |
| Варберг БоИС | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хелзингборг | Варберг БоИС |
|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Юргорден | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | Хамарби | 5 - 1 | |
| 4 | Калмар | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | АИК Стокхолм | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Малмьо | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 7 | Елфсборг | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 8 | ИФК Гьотеборг | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Мялби | 0 - 1 | |
| 10 | Вернаму | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 11 | Норкьопинг | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Сириус | 0 - 0 | |
| 13 | Варберг БоИС | - | |
| 14 | Дегерфорш | 1 - 1 | |
| 15 | Хелзингборг | - | |
| 16 | Сундсвал | 1 - 0 | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Хелзингборг | Варберг БоИС | |
| Позиция | 15 | 13 |
| Точки | 17 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 14 |
| Точки | 9 | 8 |
Форма в шампионата
| Хелзингборг | Варберг БоИС | |
|
Победи Равни Загуби |
4
5 16 |
6
7 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 7 |
2
2 8 |
Голове в шампионата
| Хелзингборг | Варберг БоИС | |
|
Вкарани Получени |
20
40 |
22
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
15 |
9
25 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (201) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (535) | |
| Средно голове на мач | 2.66 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.54 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 27% |
Хелзингборг следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Норкьопинг | - | Хелзингборг |
| 2022-10-23 | Хелзингборг | - | Дегерфорш |
| 2022-10-31 | Елфсборг | - | Хелзингборг |
| 2022-11-06 | Хелзингборг | - | Хамарби |
| 2023-01-21 | Енгелхолм | - | Хелзингборг |
| 2023-01-28 | Хелзингборг | - | Мялби |
Варберг БоИС следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Варберг БоИС | - | Елфсборг |
| 2022-10-24 | Мялби | - | Варберг БоИС |
| 2022-10-30 | Варберг БоИС | - | Малмьо |
| 2022-11-06 | Сириус | - | Варберг БоИС |
| 2022-11-10 | Йостерс | - | Варберг БоИС |
| 2022-11-13 | Варберг БоИС | - | Йостерс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 3.50 | 3.20 |
| Вероятност | 36% | 24% | 40% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.61 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.85 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-15 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
