Плейофи - Румъния
сряда, 02.06.2021
17:00
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
Краен победител Миовени
с общ резултат 1 - 2
Първа среща
Миовени0 - 0Херманщат
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сибиу |
| Гост: |
Миовени |
| Разстояние: |
112.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Градски стадион Сибиу
|
| Капацитет: |
12 363 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.57 |
4.00 |
5.75 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.25 |
| 43% |
33% |
24% |
1.57 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 70% |
30% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Последни 2 директни срещи
|
2021-05-29 |
Миовени
|
0 - 0 |
Херманщат
|
|
2019-10-29 |
Миовени
|
0 - 2 |
Херманщат
|
Херманщат последни 12 срещи
|
2021-05-29 |
Миовени
|
0 - 0 |
Херманщат
|
|
2021-05-19 |
Херманщат
|
1 - 0 |
Арджеш Питещ
|
|
2021-05-15 |
Политехника Яш
|
0 - 1 |
Херманщат
|
|
2021-05-08 |
Динамо Букурещ
|
2 - 0 |
Херманщат
|
|
2021-05-05 |
Херманщат
|
0 - 0 |
Виторул
|
|
2021-05-02 |
Волунтари
|
0 - 1 |
Херманщат
|
|
2021-04-27 |
Херманщат
|
1 - 2 |
Газ Метан
|
|
2021-04-23 |
УТА Арад
|
0 - 1 |
Херманщат
|
|
2021-04-20 |
Херманщат
|
1 - 3 |
Астра Гюргево
|
|
2021-04-17 |
Киндия
|
2 - 0 |
Херманщат
|
|
2021-04-12 |
Политехника Яш
|
1 - 0 |
Херманщат
|
|
2021-04-03 |
Херманщат
|
4 - 1 |
Арджеш Питещ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
5 |
3 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
42% |
25% |
17% |
Миовени последни 12 срещи
|
2021-05-29 |
Миовени
|
0 - 0 |
Херманщат
|
|
2021-02-13 |
Миовени
|
1 - 2 |
Рапид Букурещ
|
|
2020-10-21 |
Конкордия Кяжна
|
1 - 0 |
Миовени
|
|
2020-08-12 |
Миовени
|
1 - 1 |
Киндия
|
|
2020-08-09 |
Киндия
|
2 - 0 |
Миовени
|
|
2020-08-02 |
Миовени
|
1 - 2 |
Петролул Плоещ
|
|
2020-07-07 |
Миовени
|
0 - 0 |
Рапид Букурещ
|
|
2019-10-29 |
Миовени
|
0 - 2 |
Херманщат
|
|
2019-07-04 |
Миовени
|
0 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2018-10-31 |
Миовени
|
0 - 5 |
Сепси ОСК
|
|
2018-09-12 |
Пандури
|
1 - 3 |
Миовени
|
|
2017-11-29 |
Миовени
|
0 - 1 |
Газ Метан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
7 |
4 |
2 |
| 8% |
25% |
67% |
|
58% |
33% |
17% |
Херманщат следващи 6 срещи
|
2021-07-03 |
Газ Метан
|
- |
Херманщат
|
|
2021-11-13 |
Газ Метан
|
- |
Херманщат
|
|
2022-02-07 |
Херманщат
|
- |
Вардар Скопие
|
|
2022-02-09 |
Химки
|
- |
Херманщат
|
|
2022-06-22 |
КФ Тирана
|
- |
Херманщат
|
|
2022-06-30 |
Газиантеп
|
- |
Херманщат
|
Миовени следващи 6 срещи
|
2021-07-07 |
ФК ФКСБ
|
- |
Миовени
|
|
2021-07-10 |
Миовени
|
- |
Астра Гюргево
|
|
2021-07-17 |
Газ Метан
|
- |
Миовени
|
|
2021-07-23 |
Миовени
|
- |
Рапид Букурещ
|
|
2021-08-02 |
Сепси ОСК
|
- |
Миовени
|
|
2021-08-06 |
Миовени
|
- |
Клуж
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.57 |
4.00 |
5.75 |
| Вероятност |
43% |
33% |
24% |
|
1 @ 1.57 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.14 |
2.25 |
| Вероятност |
78% |
22% |
|
1X @ 1.14 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.00 |
| Вероятност |
|
70% |
30% |
|
Над 1.5 @ 1.36 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.70 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 2.5 @ 1.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.75 |
1.25 |
| Вероятност |
|
25% |
75% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.61 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Без @ 1.61 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-02 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!