Висша Лига - Исландия
неделя, 30.05.2021
20:15
20:15

ХК Коупавогюр

Лейкнир Р.
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Коупавогюр |
| Гост: | Рейкявик |
| Разстояние: | 2.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Копавогсвьолур |
| Капацитет: | 3 009 (1 709) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:15 (19:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.92 | 3.86 | 3.74 | X2 | 1.25 | 1.82 | |||
| 21% | 41% | 38% | 1.82 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.26 | 1.64 | 2.19 | 2.55 | 1.47 | ||||||
| 76% | 24% | 62% | 38% | 41% | 59% |
Последни 12 директни срещи
| 2018-08-14 | Лейкнир Р. | 0 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2018-05-31 | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Лейкнир Р. |
| 2017-07-20 | Лейкнир Р. | 1 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2017-05-12 | ХК Коупавогюр | 3 - 2 | Лейкнир Р. |
| 2016-07-27 | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Лейкнир Р. |
| 2016-05-14 | Лейкнир Р. | 4 - 1 | ХК Коупавогюр |
| 2014-09-13 | ХК Коупавогюр | 2 - 2 | Лейкнир Р. |
| 2014-07-10 | Лейкнир Р. | 3 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2014-02-24 | ХК Коупавогюр | 2 - 2 | Лейкнир Р. |
| 2011-07-21 | ХК Коупавогюр | 0 - 3 | Лейкнир Р. |
| 2011-05-19 | Лейкнир Р. | 1 - 1 | ХК Коупавогюр |
| 2010-09-04 | Лейкнир Р. | 1 - 0 | ХК Коупавогюр |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 9 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 75% | 42% |
ХК Коупавогюр последни 12 срещи
| 2021-05-25 | КР Рейкявик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр |
| 2021-05-21 | ХК Коупавогюр | 1 - 3 | Акранес |
| 2021-05-17 | ХК Коупавогюр | 1 - 3 | Хафнарфьордур |
| 2021-05-13 | Валур Рейкявик | 3 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2021-05-08 | ХК Коупавогюр | 2 - 2 | Филкир Рейкявик |
| 2021-05-01 | ХК Коупавогюр | 0 - 0 | КА Акурейри |
| 2021-03-13 | ХК Коупавогюр | 6 - 0 | Викингур Ол. |
| 2021-03-06 | Валур Рейкявик | 2 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2021-02-27 | КА Акурейри | 2 - 1 | ХК Коупавогюр |
| 2021-02-20 | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Афтурелдинг |
| 2021-02-13 | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Гриндавик |
| 2021-01-30 | Акранес | 2 - 1 | ХК Коупавогюр |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Лейкнир Р. последни 12 срещи
| 2021-05-25 | Лейкнир Р. | 2 - 1 | Хафнарфьордур |
| 2021-05-21 | Валур Рейкявик | 1 - 0 | Лейкнир Р. |
| 2021-05-16 | Лейкнир Р. | 3 - 0 | Филкир Рейкявик |
| 2021-05-12 | КА Акурейри | 3 - 0 | Лейкнир Р. |
| 2021-05-08 | Лейкнир Р. | 3 - 3 | Брейдаблик |
| 2021-05-01 | Стярнан | 0 - 0 | Лейкнир Р. |
| 2021-03-12 | Лейкнир Р. | 5 - 2 | Тротур Рейкявик |
| 2021-03-06 | Филкир Рейкявик | 0 - 1 | Лейкнир Р. |
| 2021-02-28 | Лейкнир Р. | 3 - 4 | Фьолнир |
| 2021-02-20 | Лейкнир Р. | 4 - 1 | Вестманаейяр |
| 2021-02-12 | Брейдаблик | 4 - 0 | Лейкнир Р. |
| 2021-01-31 | Валур Рейкявик | 3 - 2 | Лейкнир Р. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 75% | 50% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 6 | +6 | 16 |
| 2 | Викингур Р. | 6 | +6 | 14 |
| 3 | КА Акурейри | 6 | +8 | 13 |
| 4 | Хафнарфьордур | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Брейдаблик | 6 | +4 | 10 |
| 6 | КР Рейкявик | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Лейкнир Р. | 6 | 0 | 8 |
| 8 | Филкир Рейкявик | 6 | -3 | 6 |
| 9 | Акранес | 6 | -5 | 5 |
| 10 | ХК Коупавогюр | 6 | -5 | 3 |
| 11 | Кефлавик | 6 | -9 | 3 |
| 12 | Стярнан | 6 | -8 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| ХК Коупавогюр | |
| Лейкнир Р. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ХК Коупавогюр | Лейкнир Р. |
|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 1 - 0 | |
| 2 | Викингур Р. | ||
| 3 | КА Акурейри | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Хафнарфьордур | 1 - 3 | |
| 5 | Брейдаблик | ||
| 6 | КР Рейкявик | ||
| 7 | Лейкнир Р. | - | |
| 8 | Филкир Рейкявик | 2 - 2 | |
| 9 | Акранес | 1 - 3 | |
| 10 | ХК Коупавогюр | - | |
| 11 | Кефлавик | ||
| 12 | Стярнан | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| ХК Коупавогюр | Лейкнир Р. | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 3 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 2 | 1 |
Форма в шампионата
| ХК Коупавогюр | Лейкнир Р. | |
|
Победи Равни Загуби |
0
3 3 |
2
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 2 |
0
1 2 |
Голове в шампионата
| ХК Коупавогюр | Лейкнир Р. | |
|
Вкарани Получени |
7
12 |
8
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
8 |
0
4 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (36) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (108) | |
| Средно голове на мач | 3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.64 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 42% |
ХК Коупавогюр следващи 6 срещи
| 2021-06-16 | Кефлавик | - | ХК Коупавогюр |
| 2021-06-20 | Стярнан | - | ХК Коупавогюр |
| 2021-06-23 | ХК Коупавогюр | - | Грота |
| 2021-06-27 | ХК Коупавогюр | - | Брейдаблик |
| 2021-07-09 | Филкир Рейкявик | - | ХК Коупавогюр |
| 2021-07-13 | ХК Коупавогюр | - | Викингур Р. |
Лейкнир Р. следващи 6 срещи
| 2021-06-14 | Лейкнир Р. | - | КР Рейкявик |
| 2021-06-20 | Кефлавик | - | Лейкнир Р. |
| 2021-06-24 | Валур Рейкявик | - | Лейкнир Р. |
| 2021-06-28 | Лейкнир Р. | - | Викингур Р. |
| 2021-07-03 | Брейдаблик | - | Лейкнир Р. |
| 2021-07-12 | Лейкнир Р. | - | Акранес |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.92 | 3.86 | 3.74 |
| Вероятност | 21% | 41% | 38% |
| X2 @ 1.82 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.82 |
| Вероятност | 36% | 64% |
| X2 @ 1.82 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.19 | 4.26 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.19 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.64 | 2.19 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 2.5 @ 1.64 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 1.47 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 3.5 @ 1.47 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.27 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-30 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
