Първа Лига - Хърватска
неделя, 21.03.2021
14:00
14:00

Риека

Вараждин
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Риека |
| Гост: | Вараждин |
| Разстояние: | 183.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Руйевица |
| Капацитет: | 8 279 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.50 | 10.00 | 12 | 1.06 | 3.40 | |||
| 46% | 27% | 27% | 1.18 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-23 | Вараждин | 2 - 1 | Риека |
| 2020-12-16 | Вараждин | 1 - 2 | Риека |
| 2020-10-17 | Риека | 2 - 1 | Вараждин |
| 2020-06-12 | Вараждин | 0 - 0 | Риека |
| 2019-12-14 | Риека | 3 - 1 | Вараждин |
| 2019-10-30 | Вараждин | 1 - 2 | Риека |
| 2019-09-28 | Вараждин | 0 - 2 | Риека |
| 2019-07-20 | Риека | 2 - 1 | Вараждин |
| 2012-02-24 | Вараждин | 0 - 3 | Риека |
| 2011-08-13 | Риека | 2 - 0 | Вараждин |
| 2011-02-26 | Вараждин | 3 - 0 | Риека |
| 2010-11-24 | Риека | 2 - 4 | Вараждин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 9 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 75% | 17% |
Риека последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Славен | 1 - 3 | Риека |
| 2021-03-12 | Риека | 1 - 1 | Славен |
| 2021-03-07 | Динамо Загреб | 2 - 0 | Риека |
| 2021-03-03 | Осиек | 1 - 2 | Риека |
| 2021-02-27 | Риека | 0 - 1 | Хайдук Сплит |
| 2021-02-21 | Осиек | 2 - 0 | Риека |
| 2021-02-17 | ХНК Горица | 0 - 0 | Риека |
| 2021-02-14 | Риека | 1 - 1 | Истра 1961 |
| 2021-02-10 | Риека | 0 - 1 | Хайдук Сплит |
| 2021-02-06 | Лок. Загреб | 2 - 3 | Риека |
| 2021-02-03 | Риека | 2 - 2 | Шибеник |
| 2021-01-31 | Риека | 0 - 2 | ХНК Горица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 25% |
Вараждин последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Вараждин | 0 - 5 | Динамо Загреб |
| 2021-03-06 | Хайдук Сплит | 2 - 0 | Вараждин |
| 2021-02-26 | Вараждин | 2 - 3 | Осиек |
| 2021-02-20 | Истра 1961 | 0 - 1 | Вараждин |
| 2021-02-12 | Вараждин | 0 - 1 | Лок. Загреб |
| 2021-02-07 | Шибеник | 0 - 0 | Вараждин |
| 2021-02-03 | Вараждин | 2 - 1 | ХНК Горица |
| 2021-01-29 | Славен | 2 - 0 | Вараждин |
| 2021-01-23 | Вараждин | 2 - 1 | Риека |
| 2021-01-19 | Вараждин | 2 - 0 | Интер Запрешич |
| 2021-01-13 | Вараждин | 4 - 0 | Рудеш Загреб |
| 2020-12-19 | Динамо Загреб | 4 - 0 | Вараждин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Осиек | 26 | +26 | 58 |
| 2 | Динамо Загреб | 24 | +40 | 57 |
| 3 | ХНК Горица | 25 | +19 | 48 |
| 4 | Хайдук Сплит | 24 | +1 | 36 |
| 5 | Риека | 25 | -2 | 36 |
| 6 | Шибеник | 26 | -10 | 26 |
| 7 | Славен | 25 | -10 | 24 |
| 8 | Истра 1961 | 26 | -17 | 24 |
| 9 | Вараждин | 25 | -22 | 22 |
| 10 | Лок. Загреб | 26 | -25 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Риека | |
| Вараждин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Риека | Вараждин |
|---|---|---|---|
| 1 | Осиек | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Динамо Загреб | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | ХНК Горица | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Хайдук Сплит | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Риека | - | 2 - 1 |
| 6 | Шибеник | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Славен | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Истра 1961 | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Вараждин | 2 - 1 | - |
| 10 | Лок. Загреб | 1 - 0 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Риека | Вараждин | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 36 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 20 | 11 |
Форма в шампионата
| Риека | Вараждин | |
|
Победи Равни Загуби |
10
6 9 |
6
4 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 3 |
3
2 7 |
Голове в шампионата
| Риека | Вараждин | |
|
Вкарани Получени |
29
31 |
22
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
14 |
6
16 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (126) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (328) | |
| Средно голове на мач | 2.60 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 26% |
Риека следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Риека | - | Копер |
| 2021-04-03 | ХНК Горица | - | Риека |
| 2021-04-10 | Шибеник | - | Риека |
| 2021-04-14 | Истра 1961 | - | Риека |
| 2021-04-17 | Риека | - | Лок. Загреб |
| 2021-04-21 | Истра 1961 | - | Риека |
Вараждин следващи 6 срещи
| 2021-04-02 | Вараждин | - | Славен |
| 2021-04-10 | ХНК Горица | - | Вараждин |
| 2021-04-16 | Вараждин | - | Шибеник |
| 2021-04-21 | Лок. Загреб | - | Вараждин |
| 2021-04-26 | Вараждин | - | Истра 1961 |
| 2021-05-02 | Осиек | - | Вараждин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 4.50 | 10.00 |
| Вероятност | 46% | 27% | 27% |
| 12 @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.06 | 3.40 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.15 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.15 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-21 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
