Първа Лига - Хърватска
събота, 27.08.2022
20:05
20:05

Риека

Вараждин
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Риека |
| Гост: | Вараждин |
| Разстояние: | 183.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Руйевица |
| Капацитет: | 8 279 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:05 (21:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.80 | 4.75 | X2 | 1.18 | 2.10 | |||
| 23% | 48% | 29% | 2.10 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 40% | 60% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-05-16 | Вараждин | 2 - 3 | Риека |
| 2021-03-21 | Риека | 2 - 0 | Вараждин |
| 2021-01-23 | Вараждин | 2 - 1 | Риека |
| 2020-12-16 | Вараждин | 1 - 2 | Риека |
| 2020-10-17 | Риека | 2 - 1 | Вараждин |
| 2020-06-12 | Вараждин | 0 - 0 | Риека |
| 2019-12-14 | Риека | 3 - 1 | Вараждин |
| 2019-10-30 | Вараждин | 1 - 2 | Риека |
| 2019-09-28 | Вараждин | 0 - 2 | Риека |
| 2019-07-20 | Риека | 2 - 1 | Вараждин |
| 2012-02-24 | Вараждин | 0 - 3 | Риека |
| 2011-08-13 | Риека | 2 - 0 | Вараждин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 11 | 8 | 2 | |
| 83% | 8% | 8% | 92% | 67% | 17% |
Риека последни 12 срещи
| 2022-08-21 | Истра 1961 | 1 - 1 | Риека |
| 2022-08-14 | Риека | 0 - 1 | Славен |
| 2022-08-07 | Лок. Загреб | 3 - 1 | Риека |
| 2022-07-31 | Риека | 1 - 1 | ХНК Горица |
| 2022-07-28 | Юргорден | 2 - 0 | Риека |
| 2022-07-21 | Риека | 1 - 2 | Юргорден |
| 2022-07-16 | Шибеник | 0 - 1 | Риека |
| 2022-07-09 | Риека | 1 - 2 | Копер |
| 2022-07-06 | Спарта Прага | 2 - 0 | Риека |
| 2022-07-05 | Триглав | 1 - 5 | Риека |
| 2022-07-01 | Браво Любляна | 1 - 1 | Риека |
| 2022-05-26 | Риека | 1 - 3 | Хайдук Сплит |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 42% | 25% |
Вараждин последни 12 срещи
| 2022-08-20 | Вараждин | 2 - 2 | Шибеник |
| 2022-08-14 | Осиек | 2 - 2 | Вараждин |
| 2022-08-05 | Вараждин | 1 - 1 | Динамо Загреб |
| 2022-07-30 | Вараждин | 0 - 2 | Хайдук Сплит |
| 2022-07-27 | Ал Шарджа | 1 - 2 | Вараждин |
| 2022-07-22 | Истра 1961 | 1 - 2 | Вараждин |
| 2022-07-17 | Вараждин | 0 - 1 | Славен |
| 2022-07-05 | Вараждин | 1 - 1 | Посуше |
| 2022-06-18 | Вараждин | 0 - 3 | Жрински Мостар |
| 2022-01-25 | Хайдук Сплит | 4 - 2 | Вараждин |
| 2022-01-16 | Вараждин | 1 - 2 | Целие |
| 2021-10-27 | Вараждин | 2 - 3 | Лок. Загреб |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 33% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | 6 | +14 | 16 |
| 2 | Славен | 6 | -1 | 11 |
| 3 | Хайдук Сплит | 4 | +2 | 9 |
| 4 | Истра 1961 | 7 | -3 | 8 |
| 5 | Шибеник | 6 | 0 | 7 |
| 6 | Лок. Загреб | 6 | -1 | 6 |
| 7 | Вараждин | 6 | -2 | 6 |
| 8 | Риека | 5 | -2 | 5 |
| 9 | ХНК Горица | 6 | -3 | 5 |
| 10 | Осиек | 6 | -4 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Риека | |
| Вараждин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Риека | Вараждин |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | ||
| 2 | Славен | 0 - 1 | |
| 3 | Хайдук Сплит | ||
| 4 | Истра 1961 | 1 - 2 | |
| 5 | Шибеник | ||
| 6 | Лок. Загреб | ||
| 7 | Вараждин | - | |
| 8 | Риека | - | |
| 9 | ХНК Горица | 1 - 1 | |
| 10 | Осиек | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Риека | Вараждин | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 5 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Риека | Вараждин | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 2 |
1
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
Голове в шампионата
| Риека | Вараждин | |
|
Вкарани Получени |
4
6 |
7
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
2 |
4
3 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (29) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (79) | |
| Средно голове на мач | 2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 83% |
| Гол/Гол | 62% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 31% |
Риека следващи 6 срещи
| 2022-09-02 | Динамо Загреб | - | Риека |
| 2022-09-10 | Риека | - | Осиек |
| 2022-09-14 | Хайдук Сплит | - | Риека |
| 2022-09-18 | Риека | - | Шибеник |
| 2022-09-24 | Риека | - | Целие |
| 2022-10-02 | Риека | - | Хайдук Сплит |
Вараждин следващи 6 срещи
| 2022-09-03 | Вараждин | - | ХНК Горица |
| 2022-09-11 | Лок. Загреб | - | Вараждин |
| 2022-09-16 | Славен | - | Вараждин |
| 2022-09-30 | Вараждин | - | Истра 1961 |
| 2022-10-08 | Хайдук Сплит | - | Вараждин |
| 2022-10-16 | Динамо Загреб | - | Вараждин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 3.80 | 4.75 |
| Вероятност | 23% | 48% | 29% |
| X2 @ 2.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.10 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 2.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-27 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
