Дивизия 2/2 - Норвегия
събота, 22.10.2022
13:00
13:00

Хьодд

Тромсдален
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Улстайнвик |
| Гост: | Тромсьо |
| Разстояние: | 1 001.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хьоддволл |
| Капацитет: | 4 433 (3 120) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 7.50 | 14.50 | 1 | 1.02 | 5.50 | |||
| 51% | 24% | 25% | 1.12 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.62 | 1.43 | 2.60 | 2.05 | 1.66 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-04-24 | Тромсдален | 0 - 2 | Хьодд |
| 2021-10-03 | Тромсдален | 0 - 0 | Хьодд |
| 2021-08-22 | Хьодд | 4 - 0 | Тромсдален |
| 2020-10-24 | Тромсдален | 3 - 2 | Хьодд |
| 2020-08-01 | Тромсдален | 0 - 0 | Хьодд |
| 2014-07-20 | Тромсдален | 2 - 3 | Хьодд |
| 2014-04-13 | Хьодд | 1 - 1 | Тромсдален |
| 2012-09-30 | Хьодд | 4 - 3 | Тромсдален |
| 2012-05-28 | Тромсдален | 3 - 2 | Хьодд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 2 | 7 | 5 | 5 | |
| 44% | 33% | 22% | 78% | 56% | 56% |
Хьодд последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Братвог | 1 - 2 | Хьодд |
| 2022-10-08 | Хьодд | 4 - 0 | Йовик-Лин |
| 2022-10-02 | Уленсакер Киса | 1 - 0 | Хьодд |
| 2022-09-24 | Хьодд | 1 - 0 | Киелсос |
| 2022-09-18 | Ейдсволд ТФ | 1 - 5 | Хьодд |
| 2022-09-10 | Хьодд | 1 - 0 | Аскер |
| 2022-09-03 | Трефф | 1 - 2 | Хьодд |
| 2022-08-29 | Волеренга 2 | 0 - 7 | Хьодд |
| 2022-08-20 | Хьодд | 2 - 1 | Левангер |
| 2022-08-14 | Фриг Осло | 0 - 3 | Хьодд |
| 2022-08-06 | Хьодд | 0 - 0 | Берум |
| 2022-07-31 | Алта | 1 - 1 | Хьодд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 8 | 7 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 67% | 58% | 25% |
Тромсдален последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Тромсдален | 1 - 1 | Алта |
| 2022-10-09 | Фриг Осло | 0 - 3 | Тромсдален |
| 2022-10-03 | Тромсдален | 0 - 0 | Волеренга 2 |
| 2022-09-28 | Тромсдален | 0 - 1 | Брюне |
| 2022-09-24 | Тромсдален | 0 - 2 | Йовик-Лин |
| 2022-09-18 | Берум | 1 - 0 | Тромсдален |
| 2022-09-11 | Тромсдален | 3 - 1 | Уленсакер Киса |
| 2022-09-04 | Братвог | 1 - 1 | Тромсдален |
| 2022-08-28 | Тромсдален | 1 - 0 | Трефф |
| 2022-08-21 | Аскер | 0 - 1 | Тромсдален |
| 2022-08-14 | Тромсдален | 0 - 1 | Киелсос |
| 2022-08-07 | Ейдсволд ТФ | 4 - 0 | Тромсдален |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 25% | 17% |
Класиране Дивизия 2/2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хьодд | 25 | +38 | 57 |
| 2 | Уленсакер Киса | 25 | +41 | 56 |
| 3 | Киелсос | 25 | +26 | 42 |
| 4 | Левангер | 25 | +20 | 40 |
| 5 | Йовик-Лин | 25 | -17 | 37 |
| 6 | Трефф | 25 | +7 | 36 |
| 7 | Алта | 25 | -5 | 36 |
| 8 | Тромсдален | 25 | -6 | 35 |
| 9 | Братвог | 25 | -7 | 30 |
| 10 | Волеренга 2 | 25 | -20 | 29 |
| 11 | Берум | 25 | -12 | 28 |
| 12 | Ейдсволд ТФ | 25 | -20 | 25 |
| 13 | Аскер | 25 | -14 | 24 |
| 14 | Фриг Осло | 25 | -31 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Хьодд | |
| Тромсдален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хьодд | Тромсдален |
|---|---|---|---|
| 1 | Хьодд | - | |
| 2 | Уленсакер Киса | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Киелсос | 1 - 0 | 6 - 0 |
| 4 | Левангер | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Йовик-Лин | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Трефф | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 7 | Алта | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Тромсдален | - | |
| 9 | Братвог | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Волеренга 2 | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Берум | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Ейдсволд ТФ | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 13 | Аскер | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Фриг Осло | 6 - 1 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Хьодд | Тромсдален | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 57 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 30 | 12 |
Форма в шампионата
| Хьодд | Тромсдален | |
|
Победи Равни Загуби |
17
6 2 |
10
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 0 |
3
3 6 |
Голове в шампионата
| Хьодд | Тромсдален | |
|
Вкарани Получени |
52
14 |
27
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
26
5 |
13
23 |
Обща статистика за Дивизия 2/2
| Мачове (175) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (598) | |
| Средно голове на мач | 3.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 2.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 41% |
Хьодд следващи 6 срещи
| 2023-02-03 | Олесунд | - | Хьодд |
| 2023-03-17 | Согндал | - | Хьодд |
| 2023-03-21 | Молде | - | Хьодд |
| 2023-04-03 | Ранхайм | - | Хьодд |
| 2023-04-10 | Хьодд | - | Рауфос |
| 2023-04-16 | Шайд | - | Хьодд |
Тромсдален следващи 6 срещи
| 2023-04-10 | Тромсдален | - | Алта |
| 2023-04-16 | Берум | - | Тромсдален |
| 2023-04-23 | Тромсдален | - | Стрьомен |
| 2023-04-30 | Квик Халден | - | Тромсдален |
| 2023-05-07 | Тромсдален | - | Сотра |
| 2023-05-14 | Юнкерен | - | Тромсдален |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 7.50 | 14.50 |
| Вероятност | 51% | 24% | 25% |
| 1 @ 1.12 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.02 | 5.50 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 5.62 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.43 | 2.60 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 2.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.66 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.66 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.52 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.52 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-22 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
