Национална Лига - Хондурас

неделя, 01.09.2019
02:15
Хонд. Прогресо

Хонд. Прогресо

Лобос УПНФМ

Лобос УПНФМ

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Инфо
Град
Домакин: Ел Прогресо
Гост: Тегусигалпа
Разстояние: 159.9 км
Стадион
Стадион: Умберто Мичелети
Капацитет: 5 000
Размер: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 02:15 (19:15 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.45 3.00 2.70 X2 1.40 1.48
20% 49% 31% 1.48 39% 61%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 2.84 2.10 1.65 3.75 1.22
63% 37% 24% 76% 20% 80%

Последни 8 директни срещи

2019-04-14 Хонд. Прогресо 1 - 0 Лобос УПНФМ
2019-02-17 Лобос УПНФМ 3 - 0 Хонд. Прогресо
2018-09-15 Хонд. Прогресо 2 - 1 Лобос УПНФМ
2018-07-29 Лобос УПНФМ 3 - 1 Хонд. Прогресо
2018-04-12 Хонд. Прогресо 1 - 0 Лобос УПНФМ
2018-02-14 Лобос УПНФМ 1 - 0 Хонд. Прогресо
2017-10-21 Лобос УПНФМ 3 - 2 Хонд. Прогресо
2017-09-03 Хонд. Прогресо 1 - 2 Лобос УПНФМ
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 0 5 5 5 2
38% 0% 62% 62% 62% 25%

Хонд. Прогресо последни 12 срещи

2019-08-25 Реал Сосиедад Т. 0 - 1 Хонд. Прогресо
2019-08-18 Платенсе 0 - 1 Хонд. Прогресо
2019-08-14 Маратон 4 - 1 Хонд. Прогресо
2019-08-11 Хонд. Прогресо 1 - 1 Реал Еспаня
2019-08-04 Реал де Минас 1 - 0 Хонд. Прогресо
2019-07-27 Хонд. Прогресо 0 - 4 Ол. Тегусигалпа
2019-05-10 Хонд. Прогресо 3 - 2 Реал де Минас
2019-05-05 Хутикалпа 1 - 2 Хонд. Прогресо
2019-04-27 Хонд. Прогресо 1 - 1 Хутикалпа
2019-04-17 Маратон 6 - 0 Хонд. Прогресо
2019-04-14 Хонд. Прогресо 1 - 0 Лобос УПНФМ
2019-04-11 Реал Еспаня 2 - 0 Хонд. Прогресо
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 5 4
42% 17% 42% 67% 42% 33%

Лобос УПНФМ последни 12 срещи

2019-08-26 Лобос УПНФМ 0 - 2 Ол. Тегусигалпа
2019-08-18 Лобос УПНФМ 0 - 1 Маратон
2019-08-14 Реал Сосиедад Т. 0 - 2 Лобос УПНФМ
2019-08-11 Лобос УПНФМ 1 - 0 Реал де Минас
2019-08-04 Платенсе 1 - 1 Лобос УПНФМ
2019-07-28 Вида Ла Сейба 1 - 1 Лобос УПНФМ
2019-05-19 Ол. Тегусигалпа 4 - 1 Лобос УПНФМ
2019-05-11 Лобос УПНФМ 1 - 3 Ол. Тегусигалпа
2019-05-06 Реал Еспаня 1 - 2 Лобос УПНФМ
2019-05-01 Лобос УПНФМ 3 - 1 Реал Еспаня
2019-04-27 Лобос УПНФМ 3 - 0 Ол. Тегусигалпа
2019-04-21 Лобос УПНФМ 0 - 0 Реал Еспаня
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 5 3
42% 25% 33% 75% 42% 25%

Класиране Национална Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Маратон 6 5 1 0 13 3 +10 16
2 Ол. Тегусигалпа 5 4 1 0 10 1 +9 13
3 Мотагуа 5 3 1 1 11 8 +3 10
4 Реал Еспаня 6 2 3 1 10 7 +3 9
5 Лобос УПНФМ 6 2 2 2 5 5 0 8
6 Реал де Минас 6 2 1 3 9 13 -4 7
7 Хонд. Прогресо 6 2 1 3 4 10 -6 7
8 Платенсе 6 1 2 3 8 9 -1 5
9 Вида Ла Сейба 6 1 1 4 4 11 -7 4
10 Реал Сосиедад Т. 6 0 1 5 2 9 -7 1

Хронология на изиграните мачове

Хонд. Прогресо       
Лобос УПНФМ       
Домакин       
Гост       

Мачове Домакин/Гост

Отбор Хонд. Прогресо Лобос УПНФМ
1 Маратон    
2 Ол. Тегусигалпа 0 - 4  
3 Мотагуа    
4 Реал Еспаня 1 - 1  
5 Лобос УПНФМ   -
6 Реал де Минас    
7 Хонд. Прогресо -  
8 Платенсе   1 - 1
9 Вида Ла Сейба   1 - 1
10 Реал Сосиедад Т.   0 - 2

Класиране в шампионата

  Хонд. Прогресо Лобос УПНФМ
Позиция 7 5
Точки 7 8
  Домакин Гост
Позиция 10 4
Точки 1 5

Форма в шампионата

  Хонд. Прогресо Лобос УПНФМ
Победи
Равни
Загуби
2   
1  
3    
2   
2   
2   
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
1  
1  
1  
2   
0  

Голове в шампионата

  Хонд. Прогресо Лобос УПНФМ
Вкарани
Получени
4     
10           
5      
5      
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
1   
5      
4     
2   

Обща статистика за Национална Лига

Мачове   (29)
Победа за домакина 52%
Равен 24%
Победа за госта 24%
Изиграни мачове 100%
Голове   (76)
Средно голове на мач 2.62
Домакинът е отбелязал средно 1.55
Гостът е отбелязал средно 1.07
Домакинът е отбелязал в 72%
Гостът е отбелязал в 72%
Гол/Гол 48%
Над 1.5 72%
Над 2.5 41%
Над 3.5 28%

Хонд. Прогресо следващи 6 срещи

2019-09-13 Хонд. Прогресо - Мотагуа
2019-09-15 Вида Ла Сейба - Хонд. Прогресо
2019-09-19 Мотагуа - Хонд. Прогресо
2019-09-22 Хонд. Прогресо - Вида Ла Сейба
2019-09-29 Лобос УПНФМ - Хонд. Прогресо
2019-10-05 Хонд. Прогресо - Платенсе

Лобос УПНФМ следващи 6 срещи

2019-09-13 Реал Еспаня - Лобос УПНФМ
2019-09-16 Лобос УПНФМ - Мотагуа
2019-09-19 Лобос УПНФМ - Реал Еспаня
2019-09-22 Мотагуа - Лобос УПНФМ
2019-09-29 Лобос УПНФМ - Хонд. Прогресо
2019-10-05 Маратон - Лобос УПНФМ

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.45 3.00 2.70
Вероятност 20% 49% 31%
X2 @ 1.48
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.40 1.48
Вероятност 39% 61%
X2 @ 1.48
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.36 2.84
Вероятност   63% 37%
Над 1.5 @ 1.36
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.10 1.65
Вероятност   24% 76%
Под 2.5 @ 1.65
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.75 1.22
Вероятност   20% 80%
Под 3.5 @ 1.22
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.87 1.83
Вероятност   38% 62%
Без @ 1.83

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-09-01 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play