Приятелски срещи - Клубни
неделя, 24.01.2021
10:30
Хорсенс
(Дания)
Колдинг
(Дания)
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Хорсенс |
| Гост: |
Колдинг |
| Разстояние: |
47.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
КАСА Арена Хорсенс
(Хорсенс / Дан)
|
| Капацитет: |
10 400 (7 500) |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
10:30 (11:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.40 |
4.50 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.62 |
| 43% |
31% |
26% |
1.40 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.15 |
|
|
|
1.35 |
3.10 |
|
|
|
1.93 |
1.85 |
| 85% |
15% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
49% |
51% |
Последни 6 директни срещи
|
2020-08-30 |
Хорсенс
|
3 - 3 |
Колдинг
|
|
2018-06-19 |
Хорсенс
|
2 - 2 |
Колдинг
|
|
2010-05-09 |
Хорсенс
|
1 - 1 |
Колдинг
|
|
2009-11-01 |
Колдинг
|
2 - 3 |
Хорсенс
|
|
2002-04-27 |
Хорсенс
|
1 - 1 |
Колдинг
|
|
2001-11-09 |
Колдинг
|
1 - 4 |
Хорсенс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
0 |
|
6 |
4 |
4 |
| 33% |
67% |
0% |
|
100% |
67% |
67% |
Хорсенс последни 12 срещи
|
2021-01-14 |
Хорсенс
|
2 - 2 |
Скиве
|
|
2020-12-20 |
Хорсенс
|
1 - 2 |
Брьондби
|
|
2020-12-16 |
Орхус
|
1 - 0 |
Хорсенс
|
|
2020-12-13 |
Хорсенс
|
1 - 2 |
Орхус
|
|
2020-12-06 |
Копенхаген
|
2 - 0 |
Хорсенс
|
|
2020-11-29 |
Хорсенс
|
3 - 1 |
Вейле
|
|
2020-11-20 |
Лингби
|
1 - 1 |
Хорсенс
|
|
2020-11-08 |
Хорсенс
|
0 - 3 |
Сьондерийске
|
|
2020-11-01 |
Одензе
|
1 - 0 |
Хорсенс
|
|
2020-10-25 |
Хорсенс
|
1 - 1 |
Нордселанд
|
|
2020-10-18 |
Орхус
|
3 - 0 |
Хорсенс
|
|
2020-10-04 |
Хорсенс
|
2 - 2 |
Мидтиланд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
10 |
7 |
3 |
| 8% |
33% |
58% |
|
83% |
58% |
25% |
Колдинг последни 12 срещи
|
2021-01-22 |
Колдинг
|
2 - 2 |
Рандерс
|
|
2021-01-16 |
Брьондби
|
1 - 2 |
Колдинг
|
|
2020-12-18 |
Хобро
|
1 - 1 |
Колдинг
|
|
2020-12-11 |
Колдинг
|
1 - 1 |
Фремад Амагер
|
|
2020-12-03 |
Есберг
|
2 - 0 |
Колдинг
|
|
2020-11-27 |
Колдинг
|
3 - 2 |
Вендсисел
|
|
2020-11-20 |
Колдинг
|
1 - 2 |
Фредериция
|
|
2020-11-12 |
Колдинг
|
3 - 3 |
Орхус
|
|
2020-11-07 |
Фремад Амагер
|
0 - 0 |
Колдинг
|
|
2020-10-30 |
Колдинг
|
1 - 1 |
Хвидовре
|
|
2020-10-24 |
Хелзингор
|
0 - 0 |
Колдинг
|
|
2020-10-20 |
Колдинг
|
2 - 1 |
Хобро
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
58% |
17% |
|
83% |
50% |
25% |
Хорсенс следващи 6 срещи
|
2021-01-27 |
Сьондерийске
|
- |
Хорсенс
|
|
2021-02-02 |
Рандерс
|
- |
Хорсенс
|
|
2021-02-07 |
Хорсенс
|
- |
Копенхаген
|
|
2021-02-14 |
Мидтиланд
|
- |
Хорсенс
|
|
2021-02-21 |
Хорсенс
|
- |
Одензе
|
|
2021-02-26 |
Вейле
|
- |
Хорсенс
|
Колдинг следващи 6 срещи
|
2021-01-28 |
Колдинг
|
- |
Сьондерийске
|
|
2021-02-04 |
Колдинг
|
- |
Фредериция
|
|
2021-02-12 |
Колдинг
|
- |
Хелзингор
|
|
2021-02-18 |
Силкеборг
|
- |
Колдинг
|
|
2021-02-27 |
Колдинг
|
- |
Скиве
|
|
2021-03-06 |
Хвидовре
|
- |
Колдинг
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.40 |
4.50 |
5.50 |
| Вероятност |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.40 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.11 |
2.62 |
| Вероятност |
79% |
21% |
|
1X @ 1.11 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.08 |
6.15 |
| Вероятност |
|
85% |
15% |
|
Над 1.5 @ 1.08 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.35 |
3.10 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 2.5 @ 1.35 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.93 |
1.85 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 3.5 @ 1.85 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.44 |
| Вероятност |
|
62% |
38% |
|
Г/Г @ 1.50 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-24 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!