Ла Лига 2 - Испания
неделя, 11.09.2022
20:00
20:00

Уеска

Малага
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Уеска |
| Гост: | Малага |
| Разстояние: | 693.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ел Алкораз |
| Капацитет: | 5 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.25 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.72 | |||
| 38% | 34% | 28% | 2.05 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 71% | 29% | 64% | 36% | 30% | 70% |
Последни 4 директни срещи
| 2022-03-27 | Малага | 0 - 2 | Уеска |
| 2021-10-19 | Уеска | 0 - 0 | Малага |
| 2020-06-12 | Малага | 1 - 3 | Уеска |
| 2019-10-06 | Уеска | 2 - 0 | Малага |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | |
| 75% | 25% | 0% | 75% | 25% | 25% |
Уеска последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Уеска | 3 - 0 | Ибиса |
| 2022-08-26 | Албасете | 2 - 1 | Уеска |
| 2022-08-21 | Уеска | 2 - 3 | Картахена |
| 2022-08-16 | Уеска | 1 - 0 | Сабадел |
| 2022-08-12 | Леванте | 0 - 0 | Уеска |
| 2022-08-05 | Уеска | 3 - 1 | ФК Андора |
| 2022-08-03 | Химнастик | 2 - 2 | Уеска |
| 2022-07-30 | Ейбар | 3 - 1 | Уеска |
| 2022-07-27 | Калахора | 0 - 1 | Уеска |
| 2022-07-23 | Осасуна | 4 - 3 | Уеска |
| 2022-05-29 | Валядолид | 3 - 0 | Уеска |
| 2022-05-21 | Уеска | 3 - 2 | Реал Сосиедад Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 75% | 50% |
Малага последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Малага | 1 - 2 | Албасете |
| 2022-08-27 | Мирандес | 1 - 3 | Малага |
| 2022-08-22 | Малага | 0 - 4 | Лас Палмас |
| 2022-08-14 | Бургос | 1 - 0 | Малага |
| 2022-08-06 | Малага | 1 - 1 | Гранада |
| 2022-07-23 | Малага | 0 - 2 | Кадис |
| 2022-07-16 | Хъл Сити | 3 - 1 | Малага |
| 2022-05-28 | Луго | 1 - 0 | Малага |
| 2022-05-21 | Малага | 0 - 1 | Бургос |
| 2022-05-15 | Тенерифе | 0 - 2 | Малага |
| 2022-05-07 | Малага | 0 - 0 | Реал Овиедо |
| 2022-04-29 | Лас Палмас | 2 - 1 | Малага |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Ла Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лас Палмас | 5 | +7 | 11 |
| 2 | Алавес | 5 | +3 | 11 |
| 3 | Албасете | 5 | +2 | 10 |
| 4 | Гранада | 4 | +6 | 9 |
| 5 | Леванте | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Бургос | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Картахена | 5 | +1 | 9 |
| 8 | Спортинг Хихон | 4 | +5 | 8 |
| 9 | Реал Овиедо | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Ейбар | 4 | +1 | 7 |
| 11 | Луго | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Виляреал Б | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Понферадина | 4 | -1 | 6 |
| 14 | ФК Андора | 4 | -3 | 6 |
| 15 | Уеска | 4 | +1 | 4 |
| 16 | Тенерифе | 4 | -2 | 4 |
| 17 | Леганес | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Малага | 4 | -4 | 3 |
| 19 | Сарагоса | 4 | -2 | 2 |
| 20 | Ибиса | 4 | -6 | 1 |
| 20 | Мирандес | 4 | -6 | 1 |
| 22 | Сантандер | 4 | -6 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Уеска | |
| Малага | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Уеска | Малага |
|---|---|---|---|
| 1 | Лас Палмас | ||
| 2 | Алавес | ||
| 3 | Албасете | ||
| 4 | Гранада | ||
| 5 | Леванте | ||
| 6 | Бургос | 1 - 0 | |
| 7 | Картахена | 2 - 3 | |
| 8 | Спортинг Хихон | ||
| 9 | Реал Овиедо | ||
| 10 | Ейбар | ||
| 11 | Луго | ||
| 12 | Виляреал Б | ||
| 13 | Понферадина | ||
| 14 | ФК Андора | ||
| 15 | Уеска | - | |
| 16 | Тенерифе | ||
| 17 | Леганес | ||
| 18 | Малага | - | |
| 19 | Сарагоса | ||
| 20 | Ибиса | 3 - 0 | |
| 20 | Мирандес | 1 - 3 | |
| 22 | Сантандер |
Класиране в шампионата
| Уеска | Малага | |
| Позиция | 15 | 18 |
| Точки | 4 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Уеска | Малага | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 2 |
1
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Уеска | Малага | |
|
Вкарани Получени |
6
5 |
4
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
3 |
3
2 |
Обща статистика за Ла Лига 2
| Мачове (49) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (107) | |
| Средно голове на мач | 2.18 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.94 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 16% |
Уеска следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Алавес | - | Уеска |
| 2022-09-24 | Уеска | - | Леганес |
| 2022-10-02 | Гранада | - | Уеска |
| 2022-10-08 | Уеска | - | Луго |
| 2022-10-12 | Реал Овиедо | - | Уеска |
| 2022-10-15 | Уеска | - | Сантандер |
Малага следващи 6 срещи
| 2022-09-19 | Тенерифе | - | Малага |
| 2022-09-24 | Малага | - | Виляреал Б |
| 2022-10-01 | Сантандер | - | Малага |
| 2022-10-09 | Малага | - | ФК Андора |
| 2022-10-12 | Леганес | - | Малага |
| 2022-10-16 | Малага | - | Луго |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.25 | 4.00 |
| Вероятност | 38% | 34% | 28% |
| 1 @ 2.05 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.72 |
| Вероятност | 65% | 35% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 2.35 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-11 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
