Копа де ла Лига Професионал
Аржентина
понеделник, 12.04.2021
23:00
Атл. Уракан
Сармиенто Хунин
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Буенос Айрес |
| Гост: |
Хунин |
| Разстояние: |
234.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Томас Адолфо Дуко
|
| Капацитет: |
59 000 (48 314) |
| Размер: |
105 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
23:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.10 |
2.90 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.53 |
| 35% |
33% |
32% |
1.36 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Последни 8 директни срещи
|
2016-09-25 |
Атл. Уракан
|
0 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2015-10-17 |
Атл. Уракан
|
3 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2014-10-19 |
Атл. Уракан
|
2 - 2 |
Сармиенто Хунин
|
|
2014-08-23 |
Сармиенто Хунин
|
0 - 0 |
Атл. Уракан
|
|
2014-05-18 |
Атл. Уракан
|
3 - 1 |
Сармиенто Хунин
|
|
2013-11-20 |
Сармиенто Хунин
|
1 - 0 |
Атл. Уракан
|
|
2013-03-11 |
Атл. Уракан
|
1 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2012-09-08 |
Сармиенто Хунин
|
2 - 1 |
Атл. Уракан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
2 |
|
4 |
4 |
2 |
| 38% |
38% |
25% |
|
50% |
50% |
25% |
Атл. Уракан последни 12 срещи
|
2021-04-04 |
Нюелс Олд Бойс
|
2 - 2 |
Атл. Уракан
|
|
2021-03-30 |
Атл. Уракан
|
1 - 1 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-03-20 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Атл. Уракан
|
|
2021-03-13 |
Атл. Уракан
|
0 - 0 |
Ланус
|
|
2021-03-07 |
Сан Лоренцо
|
1 - 1 |
Атл. Уракан
|
|
2021-02-25 |
Атл. Уракан
|
1 - 1 |
Сп. Естудиантес
|
|
2021-02-22 |
Атл. Уракан
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-02-14 |
Деф. Хустисия
|
3 - 2 |
Атл. Уракан
|
|
2021-01-10 |
Арсенал Саранди
|
1 - 0 |
Атл. Уракан
|
|
2021-01-05 |
Атл. Уракан
|
0 - 1 |
Архентинос Хун.
|
|
2020-12-27 |
Бока Хуниорс
|
3 - 0 |
Атл. Уракан
|
|
2020-12-21 |
Атл. Уракан
|
1 - 3 |
Ривър Плейт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
8 |
4 |
3 |
| 8% |
50% |
42% |
|
67% |
33% |
25% |
Сармиенто Хунин последни 12 срещи
|
2021-04-03 |
Сармиенто Хунин
|
1 - 2 |
Атл. Тукуман
|
|
2021-03-27 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-03-21 |
Сармиенто Хунин
|
3 - 1 |
Деф. Хустисия
|
|
2021-03-16 |
Индепендиенте
|
6 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-03-10 |
КА Платенсе
|
1 - 1 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-03-06 |
Сармиенто Хунин
|
1 - 1 |
Талерес Кордоба
|
|
2021-03-01 |
Бока Хуниорс
|
1 - 1 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-02-21 |
Сармиенто Хунин
|
1 - 2 |
Велес Сарсфийлд
|
|
2021-01-16 |
Ест. Рио Куарто
|
1 - 1 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-01-10 |
Атл. Рафаела
|
0 - 0 |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-01-06 |
Сармиенто Хунин
|
1 - 0 |
Дефенсорес
|
|
2021-01-03 |
Сармиенто Хунин
|
1 - 1 |
Тигре Виктория
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
9 |
4 |
2 |
| 17% |
58% |
25% |
|
75% |
33% |
17% |
Атл. Уракан следващи 6 срещи
|
2021-04-16 |
Велес Сарсфийлд
|
- |
Атл. Уракан
|
|
2021-04-24 |
Атл. Уракан
|
- |
Бока Хуниорс
|
|
2021-05-02 |
Талерес Кордоба
|
- |
Атл. Уракан
|
|
2021-05-09 |
Атл. Уракан
|
- |
Индепендиенте
|
|
2021-07-18 |
Атл. Уракан
|
- |
Деф. Хустисия
|
|
2021-07-23 |
Атл. Тукуман
|
- |
Атл. Уракан
|
Сармиенто Хунин следващи 6 срещи
|
2021-04-17 |
Сармиенто Хунин
|
- |
Ланус
|
|
2021-04-24 |
Патронато Парана
|
- |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-05-03 |
Сармиенто Хунин
|
- |
Химнасия ЛП
|
|
2021-05-10 |
Нюелс Олд Бойс
|
- |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-05-17 |
Нюелс Олд Бойс
|
- |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-07-17 |
Сармиенто Хунин
|
- |
Естудиантес ЛП
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.30 |
3.10 |
2.90 |
| Вероятност |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.36 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.53 |
| Вероятност |
54% |
46% |
|
1X @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.33 |
3.25 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.33 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.70 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Под 2.5 @ 1.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.75 |
1.25 |
| Вероятност |
|
24% |
76% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.83 |
1.83 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-12 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!