Ла Лига 2 - Испания
неделя, 06.11.2022
13:00
13:00

Ибиса

Мирандес
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ибиса |
| Гост: | Миранда де Ебро |
| Разстояние: | 558.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.10 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.53 | |||
| 44% | 26% | 30% | 1.36 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-05-15 | Мирандес | 4 - 0 | Ибиса |
| 2021-10-17 | Ибиса | 0 - 2 | Мирандес |
Ибиса последни 12 срещи
| 2022-11-01 | Ибиса | 0 - 2 | Леганес |
| 2022-10-29 | Бургос | 2 - 0 | Ибиса |
| 2022-10-22 | Ибиса | 1 - 2 | Леванте |
| 2022-10-16 | Картахена | 2 - 0 | Ибиса |
| 2022-10-13 | Ибиса | 1 - 2 | Ейбар |
| 2022-10-08 | Лас Палмас | 0 - 0 | Ибиса |
| 2022-10-02 | Ибиса | 3 - 2 | Луго |
| 2022-09-23 | Спортинг Хихон | 2 - 1 | Ибиса |
| 2022-09-17 | Реал Овиедо | 0 - 1 | Ибиса |
| 2022-09-11 | Ибиса | 1 - 0 | Тенерифе |
| 2022-09-04 | Уеска | 3 - 0 | Ибиса |
| 2022-08-28 | Ибиса | 1 - 1 | Алавес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 8% |
Мирандес последни 12 срещи
| 2022-11-02 | Мирандес | 1 - 0 | Тенерифе |
| 2022-10-30 | Луго | 0 - 0 | Мирандес |
| 2022-10-22 | Мирандес | 1 - 1 | Уеска |
| 2022-10-16 | Бургос | 2 - 1 | Мирандес |
| 2022-10-13 | Мирандес | 0 - 1 | Леванте |
| 2022-10-10 | Ейбар | 0 - 0 | Мирандес |
| 2022-10-01 | Мирандес | 3 - 3 | Лас Палмас |
| 2022-09-24 | Мирандес | 2 - 0 | Сарагоса |
| 2022-09-17 | Гранада | 2 - 1 | Мирандес |
| 2022-09-11 | Мирандес | 1 - 1 | ФК Андора |
| 2022-09-03 | Виляреал Б | 3 - 0 | Мирандес |
| 2022-08-27 | Мирандес | 1 - 3 | Малага |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Класиране Ла Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алавес | 15 | +6 | 30 |
| 2 | Бургос | 15 | +8 | 27 |
| 3 | Лас Палмас | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Ейбар | 14 | +5 | 25 |
| 5 | Картахена | 14 | +5 | 24 |
| 6 | Леванте | 14 | +5 | 23 |
| 7 | Уеска | 15 | +4 | 23 |
| 8 | Гранада | 14 | +5 | 22 |
| 9 | Албасете | 14 | +3 | 22 |
| 10 | ФК Андора | 15 | +2 | 21 |
| 11 | Спортинг Хихон | 14 | +1 | 20 |
| 12 | Леганес | 15 | 0 | 20 |
| 13 | Виляреал Б | 15 | -1 | 20 |
| 14 | Сантандер | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Тенерифе | 15 | -2 | 17 |
| 16 | Сарагоса | 15 | -4 | 16 |
| 17 | Понферадина | 15 | -7 | 16 |
| 18 | Луго | 14 | -4 | 13 |
| 19 | Реал Овиедо | 14 | -5 | 13 |
| 20 | Мирандес | 14 | -6 | 12 |
| 21 | Ибиса | 14 | -12 | 11 |
| 22 | Малага | 14 | -10 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Ибиса | |
| Мирандес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ибиса | Мирандес |
|---|---|---|---|
| 1 | Алавес | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Бургос | 2 - 1 | |
| 3 | Лас Палмас | ||
| 4 | Ейбар | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Картахена | ||
| 6 | Леванте | 1 - 2 | |
| 7 | Уеска | ||
| 8 | Гранада | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Албасете | ||
| 10 | ФК Андора | ||
| 11 | Спортинг Хихон | ||
| 12 | Леганес | 0 - 2 | |
| 13 | Виляреал Б | 3 - 0 | |
| 14 | Сантандер | ||
| 15 | Тенерифе | 1 - 0 | |
| 16 | Сарагоса | ||
| 17 | Понферадина | ||
| 18 | Луго | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 19 | Реал Овиедо | ||
| 20 | Мирандес | - | |
| 21 | Ибиса | - | |
| 22 | Малага |
Класиране в шампионата
| Ибиса | Мирандес | |
| Позиция | 21 | 20 |
| Точки | 11 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 22 |
| Точки | 7 | 2 |
Форма в шампионата
| Ибиса | Мирандес | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 9 |
2
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
0
2 4 |
Голове в шампионата
| Ибиса | Мирандес | |
|
Вкарани Получени |
10
22 |
12
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
11 |
2
8 |
Обща статистика за Ла Лига 2
| Мачове (159) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (306) | |
| Средно голове на мач | 1.92 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.78 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 54% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 56% |
| Над 2.5 | 34% |
| Над 3.5 | 14% |
Ибиса следващи 6 срещи
| 2022-11-20 | Виляреал Б | - | Ибиса |
| 2022-11-28 | Ибиса | - | ФК Андора |
| 2022-12-03 | Сарагоса | - | Ибиса |
| 2022-12-08 | Ибиса | - | Сантандер |
| 2022-12-11 | Ибиса | - | Малага |
| 2022-12-18 | Албасете | - | Ибиса |
Мирандес следващи 6 срещи
| 2022-11-21 | Мирандес | - | Картахена |
| 2022-11-26 | Реал Овиедо | - | Мирандес |
| 2022-12-03 | Мирандес | - | Албасете |
| 2022-12-06 | Леганес | - | Мирандес |
| 2022-12-11 | Сантандер | - | Мирандес |
| 2022-12-17 | Мирандес | - | Понферадина |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 3.10 | 3.20 |
| Вероятност | 44% | 26% | 30% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.53 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-06 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
