Висша Лига - Босна&Херцег.
събота, 22.10.2022
13:30
13:30

Игман Кониц

Борац Баня Лука
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кониц |
| Гост: | Баня Лука |
| Разстояние: | 139.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.05 | 2 | 1.66 | 1.32 | |||
| 31% | 18% | 51% | 2.05 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.95 | 1.75 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 60% | 40% | 39% | 61% | 27% | 73% |
Последни 1 директни срещи
| 2022-08-06 | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Игман Кониц |
Игман Кониц последни 12 срещи
| 2022-10-19 | ФК Лакташи | 3 - 1 | Игман Кониц |
| 2022-10-15 | Тузла Сити | 2 - 3 | Игман Кониц |
| 2022-10-07 | Игман Кониц | 0 - 1 | Вележ Мостар |
| 2022-10-01 | Широки Брег | 3 - 2 | Игман Кониц |
| 2022-09-18 | Жрински Мостар | 4 - 0 | Игман Кониц |
| 2022-09-14 | Игман Кониц | 3 - 2 | Тузла Сити |
| 2022-09-11 | Игман Кониц | 3 - 1 | Леотар Требине |
| 2022-09-05 | Железничар | 1 - 0 | Игман Кониц |
| 2022-08-31 | Игман Кониц | 0 - 0 | Слобода Тузла |
| 2022-08-27 | Игман Кониц | 0 - 2 | Слога Добой |
| 2022-08-21 | Посуше | 2 - 2 | Игман Кониц |
| 2022-08-17 | Вележ Мостар | 1 - 1 | Игман Кониц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 58% |
Борац Баня Лука последни 12 срещи
| 2022-10-18 | Крупа | 1 - 3 | Борац Баня Лука |
| 2022-10-14 | Борац Баня Лука | 2 - 1 | Посуше |
| 2022-10-08 | ФК Сараево | 1 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2022-10-01 | Борац Баня Лука | 2 - 1 | Слога Добой |
| 2022-09-17 | Тузла Сити | 0 - 1 | Борац Баня Лука |
| 2022-09-10 | Борац Баня Лука | 0 - 0 | Вележ Мостар |
| 2022-09-04 | Широки Брег | 2 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2022-08-31 | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2022-08-26 | Борац Баня Лука | 0 - 1 | Леотар Требине |
| 2022-08-20 | Борац Баня Лука | 2 - 1 | Железничар |
| 2022-08-13 | Слобода Тузла | 2 - 0 | Борац Баня Лука |
| 2022-08-06 | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Игман Кониц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 58% | 8% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 13 | +15 | 28 |
| 2 | Широки Брег | 14 | +6 | 28 |
| 3 | Борац Баня Лука | 14 | 0 | 23 |
| 4 | Железничар | 14 | +2 | 22 |
| 5 | Тузла Сити | 13 | +5 | 19 |
| 6 | Вележ Мостар | 14 | +3 | 19 |
| 7 | ФК Сараево | 14 | -2 | 19 |
| 8 | Слога Добой | 14 | -2 | 17 |
| 9 | Посуше | 14 | -4 | 15 |
| 10 | Игман Кониц | 14 | -5 | 15 |
| 11 | Слобода Тузла | 14 | -5 | 12 |
| 12 | Леотар Требине | 14 | -13 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Игман Кониц | |
| Борац Баня Лука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Игман Кониц | Борац Баня Лука |
|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | ||
| 2 | Широки Брег | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Борац Баня Лука | - | |
| 4 | Железничар | ||
| 5 | Тузла Сити | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Вележ Мостар | 0 - 1 | |
| 7 | ФК Сараево | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Слога Добой | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Посуше | 0 - 2 | |
| 10 | Игман Кониц | - | |
| 11 | Слобода Тузла | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Леотар Требине | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Игман Кониц | Борац Баня Лука | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 15 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 10 | 7 |
Форма в шампионата
| Игман Кониц | Борац Баня Лука | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 7 |
7
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 3 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| Игман Кониц | Борац Баня Лука | |
|
Вкарани Получени |
16
21 |
14
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
7 |
5
7 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (83) | |
| Победа за домакина | 53% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (201) | |
| Средно голове на мач | 2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.53 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 27% |
Игман Кониц следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | ФК Сараево | - | Игман Кониц |
| 2022-11-06 | Игман Кониц | - | Посуше |
| 2022-11-13 | Слога Добой | - | Игман Кониц |
| 2022-11-20 | Слобода Тузла | - | Игман Кониц |
| 2023-01-24 | Игман Кониц | - | Посуше |
| 2023-01-28 | Игман Кониц | - | Вележ Мостар |
Борац Баня Лука следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Борац Баня Лука | - | Слобода Тузла |
| 2022-11-06 | Железничар | - | Борац Баня Лука |
| 2022-11-14 | Леотар Требине | - | Борац Баня Лука |
| 2022-11-20 | Жрински Мостар | - | Борац Баня Лука |
| 2023-01-29 | Динамо Москва | - | Борац Баня Лука |
| 2023-02-09 | Ауда Кекава | - | Борац Баня Лука |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.10 | 2.05 |
| Вероятност | 31% | 18% | 51% |
| 2 @ 2.05 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.32 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.32 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.10 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 1.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.75 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.28 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.78 | 1.90 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-22 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
