Купа на Финландия
събота, 06.02.2021
12:30
Илвес Тампере
КуПС Куопио
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тампере |
| Гост: |
Куопио |
| Разстояние: |
254.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Тамелан
|
| Капацитет: |
5 040 (3 100) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
12:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.87 |
3.10 |
2.45 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 31% |
33% |
36% |
1.40 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-10-05 |
КуПС Куопио
|
1 - 1 |
Илвес Тампере
|
|
2020-07-17 |
Илвес Тампере
|
0 - 0 |
КуПС Куопио
|
|
2020-02-08 |
Илвес Тампере
|
1 - 1 |
КуПС Куопио
|
|
2019-09-27 |
КуПС Куопио
|
2 - 0 |
Илвес Тампере
|
|
2019-08-16 |
Илвес Тампере
|
0 - 2 |
КуПС Куопио
|
|
2019-05-24 |
КуПС Куопио
|
1 - 0 |
Илвес Тампере
|
|
2019-01-18 |
Илвес Тампере
|
4 - 1 |
КуПС Куопио
|
|
2018-10-07 |
КуПС Куопио
|
2 - 0 |
Илвес Тампере
|
|
2018-06-12 |
КуПС Куопио
|
3 - 1 |
Илвес Тампере
|
|
2018-04-15 |
Илвес Тампере
|
2 - 1 |
КуПС Куопио
|
|
2017-10-15 |
Илвес Тампере
|
1 - 0 |
КуПС Куопио
|
|
2017-07-01 |
Илвес Тампере
|
1 - 0 |
КуПС Куопио
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
3 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
25% |
17% |
Илвес Тампере последни 12 срещи
|
2021-01-15 |
ТПС Турку
|
1 - 7 |
Илвес Тампере
|
|
2020-11-04 |
Илвес Тампере
|
4 - 1 |
Хонка
|
|
2020-10-22 |
Сейняйоен ЯК
|
1 - 3 |
Илвес Тампере
|
|
2020-10-18 |
Илвес Тампере
|
0 - 2 |
Интер Турку
|
|
2020-10-15 |
ХИФК Хелзинки
|
1 - 2 |
Илвес Тампере
|
|
2020-10-05 |
КуПС Куопио
|
1 - 1 |
Илвес Тампере
|
|
2020-09-27 |
Илвес Тампере
|
4 - 0 |
ТПС Турку
|
|
2020-09-23 |
ИФК Мариехамн
|
0 - 2 |
Илвес Тампере
|
|
2020-09-19 |
Илвес Тампере
|
1 - 1 |
Хака
|
|
2020-09-13 |
Илвес Тампере
|
1 - 2 |
ХИК Хелзинки
|
|
2020-09-09 |
Хонка
|
3 - 2 |
Илвес Тампере
|
|
2020-09-01 |
Хака
|
0 - 2 |
Илвес Тампере
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
12 |
7 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
100% |
58% |
42% |
КуПС Куопио последни 12 срещи
|
2021-01-30 |
ХИК Хелзинки
|
0 - 1 |
КуПС Куопио
|
|
2020-11-04 |
ТПС Турку
|
3 - 2 |
КуПС Куопио
|
|
2020-10-22 |
КуПС Куопио
|
2 - 3 |
Хака
|
|
2020-10-18 |
КуПС Куопио
|
0 - 2 |
Хонка
|
|
2020-10-15 |
Интер Турку
|
2 - 0 |
КуПС Куопио
|
|
2020-10-08 |
КуПС Куопио
|
3 - 2 |
ХИФК Хелзинки
|
|
2020-10-05 |
КуПС Куопио
|
1 - 1 |
Илвес Тампере
|
|
2020-10-01 |
Клуж
|
3 - 1 |
КуПС Куопио
|
|
2020-09-27 |
ИФК Мариехамн
|
0 - 2 |
КуПС Куопио
|
|
2020-09-24 |
КуПС Куопио
|
2 - 0 |
Судува
|
|
2020-09-20 |
РоПС Рованиеми
|
0 - 2 |
КуПС Куопио
|
|
2020-09-17 |
КуПС Куопио
|
0 - 0 |
Слован Брат.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
4 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
33% |
33% |
Класиране Вейкауслига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ХИК Хелзинки |
22 |
14 |
6 |
2 |
53 |
17 |
+36 |
48 |
| 2 |
Интер Турку |
22 |
12 |
5 |
5 |
36 |
17 |
+19 |
41 |
| 3 |
КуПС Куопио |
22 |
12 |
5 |
5 |
39 |
26 |
+13 |
41 |
| 4 |
Хонка |
22 |
9 |
10 |
3 |
26 |
17 |
+9 |
37 |
| 5 |
Илвес Тампере |
22 |
10 |
6 |
6 |
37 |
29 |
+8 |
36 |
| 6 |
Лахти |
22 |
8 |
8 |
6 |
33 |
30 |
+3 |
32 |
| 7 |
Сейняйоен ЯК |
22 |
8 |
5 |
9 |
27 |
29 |
-2 |
29 |
| 8 |
ХИФК Хелзинки |
22 |
8 |
4 |
10 |
29 |
33 |
-4 |
28 |
| 9 |
ИФК Мариехамн |
22 |
6 |
5 |
11 |
29 |
43 |
-14 |
23 |
| 10 |
Хака |
22 |
5 |
7 |
10 |
25 |
41 |
-16 |
22 |
| 11 |
ТПС Турку |
22 |
6 |
3 |
13 |
23 |
39 |
-16 |
21 |
| 12 |
РоПС Рованиеми |
22 |
1 |
2 |
19 |
15 |
51 |
-36 |
5 |
Илвес Тампере следващи 6 срещи
|
2021-02-13 |
Илвес Тампере
|
- |
АС Оулу
|
|
2021-02-20 |
Сейняйоен ЯК
|
- |
Илвес Тампере
|
|
2021-03-13 |
ХИК Хелзинки
|
- |
Илвес Тампере
|
|
2021-03-27 |
Илвес Тампере
|
- |
ПК-35 Хелзинки
|
|
2021-04-24 |
Илвес Тампере
|
- |
ИФК Мариехамн
|
|
2021-05-03 |
АС Оулу
|
- |
Илвес Тампере
|
КуПС Куопио следващи 6 срещи
|
2021-02-13 |
КуПС Куопио
|
- |
Сейняйоен ЯК
|
|
2021-02-20 |
КуПС Куопио
|
- |
АС Оулу
|
|
2021-03-06 |
КуПС Куопио
|
- |
Яро
|
|
2021-03-20 |
КуПС Куопио
|
- |
Гнистан
|
|
2021-04-01 |
КуПС Куопио
|
- |
КПВ Кокола
|
|
2021-04-05 |
КуПС Куопио
|
- |
ЙИППО Йоенсуу
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.87 |
3.10 |
2.45 |
| Вероятност |
31% |
33% |
36% |
|
X2 @ 1.40 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.53 |
1.40 |
| Вероятност |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.28 |
3.50 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.28 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.80 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 2.5 @ 1.80 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.40 |
1.30 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.30 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.72 |
2.00 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Г/Г @ 1.72 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-06 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!