К-Лига 1 - Южна Корея
неделя, 02.05.2021
08:30
08:30

Инчхън Юнайтед

Кануън
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Инчхън |
| Гост: | Каннин |
| Разстояние: | 193.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Инчхън |
| Капацитет: | 20 891 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 08:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.20 | 2.50 | 12 | 1.50 | 1.40 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.36 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 71% | 29% | 50% | 50% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-21 | Кануън | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-10-16 | Кануън | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-09-06 | Кануън | 2 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-06-05 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Кануън |
| 2019-09-29 | Кануън | 2 - 2 | Инчхън Юнайтед |
| 2019-06-30 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Кануън |
| 2019-05-05 | Кануън | 1 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2018-11-10 | Кануън | 2 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2018-08-19 | Кануън | 7 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2018-07-11 | Инчхън Юнайтед | 3 - 3 | Кануън |
| 2018-03-03 | Кануън | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2017-10-08 | Кануън | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 75% | 50% |
Инчхън Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-04-25 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-04-21 | Съннам | 1 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-04-17 | Инчхън Юнайтед | 0 - 3 | Чеджу СК |
| 2021-04-14 | Инчхън Юнайтед | 0 - 3 | Анянг |
| 2021-04-11 | Чонбук Х. Моторс | 5 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-04-07 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-04 | Куанджу | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-21 | Кануън | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-17 | Инчхън Юнайтед | 4 - 1 | Сувон ФК |
| 2021-03-13 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Сеул |
| 2021-03-09 | Улсан ХД | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-06 | Инчхън Юнайтед | 2 - 1 | Тегу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Кануън последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-04-20 | Кануън | 0 - 1 | Куанджу |
| 2021-04-17 | Сувон ФК | 2 - 1 | Кануън |
| 2021-04-10 | Кануън | 3 - 0 | Тегу |
| 2021-04-07 | Чеджу СК | 1 - 1 | Кануън |
| 2021-04-03 | Сеул | 0 - 1 | Кануън |
| 2021-03-21 | Кануън | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-17 | Кануън | 0 - 0 | Съннам |
| 2021-03-14 | Сувон Блууингс | 1 - 1 | Кануън |
| 2021-03-09 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 1 | Кануън |
| 2021-03-06 | Кануън | 1 - 3 | Поханг Стийлърс |
| 2021-03-01 | Улсан ХД | 5 - 0 | Кануън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 12 | +16 | 28 |
| 2 | Улсан ХД | 13 | +9 | 25 |
| 3 | Чеджу СК | 12 | +5 | 19 |
| 4 | Сувон Блууингс | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Поханг Стийлърс | 13 | -1 | 19 |
| 6 | Тегу | 13 | -2 | 19 |
| 7 | Съннам | 13 | -1 | 16 |
| 8 | Сеул | 13 | -2 | 14 |
| 9 | Кануън | 12 | -4 | 13 |
| 10 | Куанджу | 13 | -4 | 13 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 12 | -9 | 11 |
| 12 | Сувон ФК | 13 | -11 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Инчхън Юнайтед | |
| Кануън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Инчхън Юнайтед | Кануън |
|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 1 | |
| 2 | Улсан ХД | 0 - 0 | 5 - 0 |
| 3 | Чеджу СК | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Сувон Блууингс | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Поханг Стийлърс | ||
| 6 | Тегу | 2 - 1 | |
| 7 | Съннам | ||
| 8 | Сеул | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Кануън | - | |
| 10 | Куанджу | ||
| 11 | Инчхън Юнайтед | - | |
| 12 | Сувон ФК | 4 - 1 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кануън | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 11 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 10 |
| Точки | 8 | 5 |
Форма в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кануън | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 7 |
3
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 2 |
1
2 3 |
Голове в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кануън | |
|
Вкарани Получени |
12
21 |
12
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
6 |
5
11 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (76) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (168) | |
| Средно голове на мач | 2.21 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.97 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 17% |
Инчхън Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Тегу | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-05-11 | Инчхън Юнайтед | - | Поханг Стийлърс |
| 2021-05-15 | Инчхън Юнайтед | - | Куанджу |
| 2021-05-21 | Сувон ФК | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-05-29 | Инчхън Юнайтед | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-07-14 | Сеул | - | Инчхън Юнайтед |
Кануън следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Поханг Стийлърс | - | Кануън |
| 2021-05-12 | Кануън | - | Улсан ХД |
| 2021-05-15 | Кануън | - | Сувон ФК |
| 2021-05-23 | Кануън | - | Сеул |
| 2021-05-26 | Кануън | - | Сеул Е-Ланд |
| 2021-05-30 | Тегу | - | Кануън |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 3.20 | 2.50 |
| Вероятност | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.40 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
