К-Лига 1 - Южна Корея
петък, 02.09.2022
11:30
11:30

Инчхън Юнайтед

Кануън
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Инчхън |
| Гост: | Каннин |
| Разстояние: | 193.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Инчхън |
| Капацитет: | 20 891 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.40 | 2.25 | 1X | 1.57 | 1.36 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.57 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-06-22 | Инчхън Юнайтед | 4 - 1 | Кануън |
| 2022-03-01 | Кануън | 0 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-11-07 | Кануън | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-10-06 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Кануън |
| 2021-05-02 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Кануън |
| 2021-03-21 | Кануън | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-10-16 | Кануън | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-09-06 | Кануън | 2 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-06-05 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Кануън |
| 2019-09-29 | Кануън | 2 - 2 | Инчхън Юнайтед |
| 2019-06-30 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Кануън |
| 2019-05-05 | Кануън | 1 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Инчхън Юнайтед последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Инчхън Юнайтед | 2 - 0 | Сеул |
| 2022-08-20 | Поханг Стийлърс | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-08-13 | Инчхън Юнайтед | 3 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2022-08-07 | Тегу | 2 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-08-03 | Инчхън Юнайтед | 1 - 1 | Сувон ФК |
| 2022-07-30 | Съннам | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-07-16 | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-07-09 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 2 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-07-06 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Сувон ФК |
| 2022-07-03 | Сувон Блууингс | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-06-25 | Сеул | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2022-06-22 | Инчхън Юнайтед | 4 - 1 | Кануън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 42% |
Кануън последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Сувон Блууингс | 2 - 3 | Кануън |
| 2022-08-15 | Кануън | 2 - 3 | Сувон ФК |
| 2022-08-10 | Кануън | 1 - 0 | Тегу |
| 2022-08-06 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | Кануън |
| 2022-08-03 | Кануън | 2 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2022-07-30 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън |
| 2022-07-16 | Сувон ФК | 2 - 4 | Кануън |
| 2022-07-08 | Кануън | 3 - 2 | Кимчхон Сангму |
| 2022-07-05 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кануън |
| 2022-07-02 | Съннам | 0 - 2 | Кануън |
| 2022-06-26 | Кануън | 4 - 2 | Чеджу СК |
| 2022-06-22 | Инчхън Юнайтед | 4 - 1 | Кануън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 11 | 10 | 6 | |
| 58% | 0% | 42% | 92% | 83% | 50% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Улсан ХД | 28 | +20 | 59 |
| 2 | Чонбук Х. Моторс | 28 | +9 | 50 |
| 3 | Поханг Стийлърс | 28 | +8 | 45 |
| 4 | Инчхън Юнайтед | 28 | +7 | 44 |
| 5 | Чеджу СК | 28 | +5 | 41 |
| 6 | Сеул | 28 | 0 | 36 |
| 7 | Сувон ФК | 28 | -2 | 36 |
| 8 | Кануън | 28 | -4 | 36 |
| 9 | Сувон Блууингс | 28 | -9 | 30 |
| 10 | Тегу | 28 | -6 | 28 |
| 11 | Кимчхон Сангму | 28 | -1 | 27 |
| 12 | Съннам | 28 | -27 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Инчхън Юнайтед | |
| Кануън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Инчхън Юнайтед | Кануън |
|---|---|---|---|
| 1 | Улсан ХД | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Чонбук Х. Моторс | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Поханг Стийлърс | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Инчхън Юнайтед | - | 4 - 1 |
| 5 | Чеджу СК | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Сеул | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Сувон ФК | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 8 | Кануън | 4 - 1 | - |
| 9 | Сувон Блууингс | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 10 | Тегу | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 11 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Съннам | 1 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кануън | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 44 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 23 | 13 |
Форма в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кануън | |
|
Победи Равни Загуби |
11
11 6 |
10
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 3 |
3
4 7 |
Голове в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Кануън | |
|
Вкарани Получени |
37
30 |
40
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
12 |
19
26 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (168) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (431) | |
| Средно голове на мач | 2.57 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 27% |
Инчхън Юнайтед следващи 6 срещи
| 2022-09-06 | Чеджу СК | - | Инчхън Юнайтед |
| 2022-09-11 | Сувон Блууингс | - | Инчхън Юнайтед |
| 2022-09-14 | Инчхън Юнайтед | - | Улсан ХД |
| 2022-09-18 | Кимчхон Сангму | - | Инчхън Юнайтед |
| 2022-10-01 | Инчхън Юнайтед | - | Улсан ХД |
| 2022-10-08 | Кануън | - | Инчхън Юнайтед |
Кануън следващи 6 срещи
| 2022-09-06 | Кануън | - | Кимчхон Сангму |
| 2022-09-10 | Съннам | - | Кануън |
| 2022-09-13 | Сеул | - | Кануън |
| 2022-09-18 | Кануън | - | Чеджу СК |
| 2022-10-02 | Чеджу СК | - | Кануън |
| 2022-10-08 | Кануън | - | Инчхън Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.40 | 2.25 |
| Вероятност | 40% | 33% | 27% |
| 1X @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 1.36 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-02 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
