К-Лига 1 - Южна Корея
събота, 15.05.2021
11:00
11:00

Инчхън Юнайтед

Куанджу
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Инчхън |
| Гост: | Куанджу |
| Разстояние: | 256.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Инчхън |
| Капацитет: | 20 891 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.30 | 2.60 | 1X | 1.50 | 1.44 | |||
| 42% | 24% | 34% | 1.50 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 44% | 56% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-04 | Куанджу | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2020-08-01 | Инчхън Юнайтед | 1 - 3 | Куанджу |
| 2020-06-17 | Куанджу | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2017-10-29 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Куанджу |
| 2017-09-10 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Куанджу |
| 2017-07-01 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Куанджу |
| 2017-05-13 | Куанджу | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2016-10-23 | Инчхън Юнайтед | 2 - 0 | Куанджу |
| 2016-08-10 | Куанджу | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2016-07-09 | Куанджу | 2 - 2 | Инчхън Юнайтед |
| 2016-05-22 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Куанджу |
| 2015-10-25 | Куанджу | 0 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Инчхън Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Инчхън Юнайтед | 1 - 1 | Поханг Стийлърс |
| 2021-05-08 | Тегу | 3 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-05-02 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Кануън |
| 2021-04-25 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Улсан ХД |
| 2021-04-21 | Съннам | 1 - 3 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-04-17 | Инчхън Юнайтед | 0 - 3 | Чеджу СК |
| 2021-04-14 | Инчхън Юнайтед | 0 - 3 | Анянг |
| 2021-04-11 | Чонбук Х. Моторс | 5 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-04-07 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-04 | Куанджу | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-21 | Кануън | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-17 | Инчхън Юнайтед | 4 - 1 | Сувон ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 25% |
Куанджу последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Сувон ФК | 2 - 1 | Куанджу |
| 2021-05-01 | Улсан ХД | 2 - 0 | Куанджу |
| 2021-04-24 | Куанджу | 0 - 1 | Тегу |
| 2021-04-20 | Кануън | 0 - 1 | Куанджу |
| 2021-04-17 | Куанджу | 0 - 1 | Поханг Стийлърс |
| 2021-04-10 | Съннам | 2 - 0 | Куанджу |
| 2021-04-07 | Куанджу | 2 - 0 | Сувон ФК |
| 2021-04-04 | Куанджу | 2 - 1 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-03-20 | Чеджу СК | 1 - 1 | Куанджу |
| 2021-03-17 | Сеул | 2 - 1 | Куанджу |
| 2021-03-13 | Куанджу | 0 - 2 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-03-10 | Тегу | 1 - 4 | Куанджу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 33% | 8% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 14 | +14 | 29 |
| 2 | Улсан ХД | 14 | +9 | 26 |
| 3 | Сувон Блууингс | 15 | +7 | 25 |
| 4 | Тегу | 14 | +1 | 22 |
| 5 | Поханг Стийлърс | 15 | -1 | 21 |
| 6 | Чеджу СК | 15 | +2 | 20 |
| 7 | Съннам | 13 | -1 | 16 |
| 8 | Сувон ФК | 15 | -8 | 16 |
| 9 | Кануън | 15 | -5 | 15 |
| 10 | Инчхън Юнайтед | 15 | -11 | 15 |
| 11 | Сеул | 13 | -2 | 14 |
| 12 | Куанджу | 14 | -5 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Инчхън Юнайтед | |
| Куанджу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Инчхън Юнайтед | Куанджу |
|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | ||
| 2 | Улсан ХД | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Сувон Блууингс | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Тегу | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 5 | Поханг Стийлърс | 1 - 1 | |
| 6 | Чеджу СК | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Съннам | 2 - 0 | |
| 8 | Сувон ФК | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Кануън | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Инчхън Юнайтед | - | |
| 11 | Сеул | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Куанджу | - |
Класиране в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Куанджу | |
| Позиция | 10 | 12 |
| Точки | 15 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 12 | 7 |
Форма в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Куанджу | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 8 |
4
1 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 2 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| Инчхън Юнайтед | Куанджу | |
|
Вкарани Получени |
14
25 |
12
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
7 |
8
11 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (86) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (198) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 20% |
Инчхън Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-05-21 | Сувон ФК | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-05-29 | Инчхън Юнайтед | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-07-14 | Сеул | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-07-20 | Инчхън Юнайтед | - | Съннам |
| 2021-07-23 | Сувон Блууингс | - | Инчхън Юнайтед |
| 2021-07-31 | Чеджу СК | - | Инчхън Юнайтед |
Куанджу следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Куанджу | - | Чеджу СК |
| 2021-05-23 | Куанджу | - | Сувон Блууингс |
| 2021-05-30 | Поханг Стийлърс | - | Куанджу |
| 2021-06-19 | Куанджу | - | Сеул |
| 2021-07-21 | Куанджу | - | Кануън |
| 2021-08-01 | Куанджу | - | Съннам |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 3.30 | 2.60 |
| Вероятност | 42% | 24% | 34% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.44 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
