Супер Лига - Замбия
събота, 01.05.2021
14:00
14:00

Индени

ЗЕСКО Юнайтед
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ндола |
| Гост: | Ндола |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.86 | 2.78 | 2.08 | X2 | 1.61 | 1.24 | |||
| 26% | 34% | 40% | 1.24 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.29 | 1.53 | 4.80 | 1.14 | ||||||
| 61% | 39% | 36% | 64% | 20% | 80% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-12-12 | ЗЕСКО Юнайтед | 3 - 2 | Индени |
Индени последни 12 срещи
| 2021-04-28 | Индени | 3 - 2 | Нквази |
| 2021-04-24 | Нкана | 1 - 2 | Индени |
| 2021-04-14 | Пауър Динамос | 1 - 1 | Индени |
| 2021-04-03 | Индени | 1 - 1 | Ред Ероус |
| 2021-03-07 | Призън Леопардс | 0 - 2 | Индени |
| 2021-03-03 | Индени | 1 - 0 | Китуе Юнайтед |
| 2021-02-27 | Грийн Бъфалос | 1 - 1 | Индени |
| 2021-02-20 | Индени | 1 - 3 | Занако |
| 2021-02-13 | Индени | 0 - 0 | Кабуе Уориърс |
| 2021-02-06 | Лумвана Рейдиънтс | 2 - 2 | Индени |
| 2021-01-30 | Индени | 2 - 2 | Форест Рейнджърс |
| 2021-01-23 | НАПСА Старс | 1 - 1 | Индени |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 10 | 5 | 4 | |
| 33% | 58% | 8% | 83% | 42% | 33% |
ЗЕСКО Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-04-28 | ЗЕСКО Юнайтед | 2 - 1 | Ред Ероус |
| 2021-04-10 | Грийн Бъфалос | 0 - 1 | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-04-04 | ЗЕСКО Юнайтед | 2 - 1 | Занако |
| 2021-03-07 | Кабуе Уориърс | 1 - 2 | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-03-04 | ЗЕСКО Юнайтед | 4 - 1 | Лумвана Рейдиънтс |
| 2021-02-28 | Форест Рейнджърс | 0 - 3 | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-02-17 | ЗЕСКО Юнайтед | 2 - 1 | Пауър Динамос |
| 2021-02-13 | ЗЕСКО Юнайтед | 3 - 1 | Билдкон |
| 2021-02-06 | Йънг Грийн Ийгълс | 1 - 0 | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-01-30 | ЗЕСКО Юнайтед | 2 - 0 | Лусака Динамос |
| 2021-01-20 | ЗЕСКО Юнайтед | 0 - 1 | Нквази |
| 2021-01-17 | Нкана | 1 - 2 | ЗЕСКО Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 9 | 8 | 2 | |
| 83% | 0% | 17% | 75% | 67% | 17% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЗЕСКО Юнайтед | 23 | +17 | 49 |
| 2 | Форест Рейнджърс | 26 | +8 | 41 |
| 3 | Занако | 23 | +15 | 39 |
| 4 | Лусака Динамос | 24 | +8 | 37 |
| 5 | Пауър Динамос | 26 | +5 | 37 |
| 6 | Билдкон | 25 | +2 | 37 |
| 7 | Нквази | 26 | -1 | 36 |
| 8 | Кабуе Уориърс | 25 | 0 | 35 |
| 9 | Призън Леопардс | 24 | +3 | 33 |
| 10 | Индени | 25 | +1 | 33 |
| 11 | Ред Ероус | 25 | 0 | 33 |
| 12 | Йънг Грийн Ийгълс | 26 | -10 | 31 |
| 13 | Грийн Ийгълс | 25 | -3 | 30 |
| 14 | Грийн Бъфалос | 25 | +2 | 29 |
| 15 | Лумвана Рейдиънтс | 25 | -9 | 28 |
| 16 | НАПСА Старс | 21 | -3 | 27 |
| 17 | Нкана | 22 | -13 | 21 |
| 18 | Китуе Юнайтед | 24 | -22 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Индени | |
| ЗЕСКО Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Индени | ЗЕСКО Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | ЗЕСКО Юнайтед | - | |
| 2 | Форест Рейнджърс | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 3 | Занако | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | Лусака Динамос | 0 - 1 | |
| 5 | Пауър Динамос | 1 - 0 | |
| 6 | Билдкон | 0 - 1 | |
| 7 | Нквази | 3 - 2 | |
| 8 | Кабуе Уориърс | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Призън Леопардс | 1 - 0 | |
| 10 | Индени | - | |
| 11 | Ред Ероус | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Йънг Грийн Ийгълс | 1 - 0 | |
| 13 | Грийн Ийгълс | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Грийн Бъфалос | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Лумвана Рейдиънтс | 0 - 1 | |
| 16 | НАПСА Старс | 1 - 1 | |
| 17 | Нкана | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Китуе Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Индени | ЗЕСКО Юнайтед | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 33 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 20 | 21 |
Форма в шампионата
| Индени | ЗЕСКО Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
7
12 6 |
15
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 3 |
6
3 2 |
Голове в шампионата
| Индени | ЗЕСКО Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
28
27 |
34
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
12 |
12
7 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (220) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 20% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (444) | |
| Средно голове на мач | 2.02 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.80 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 60% |
| Над 2.5 | 35% |
| Над 3.5 | 15% |
Индени следващи 6 срещи
| 2021-05-05 | Лусака Динамос | - | Индени |
| 2021-05-09 | Индени | - | Йънг Грийн Ийгълс |
| 2021-05-13 | Билдкон | - | Индени |
| 2021-05-16 | Индени | - | НАПСА Старс |
| 2021-05-19 | Грийн Ийгълс | - | Индени |
| 2021-06-13 | Форест Рейнджърс | - | Индени |
ЗЕСКО Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Нквази | - | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-05-12 | ЗЕСКО Юнайтед | - | Нкана |
| 2021-05-15 | Пауър Динамос | - | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-05-23 | Лусака Динамос | - | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-05-26 | Призън Леопардс | - | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2021-05-30 | ЗЕСКО Юнайтед | - | Китуе Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.86 | 2.78 | 2.08 |
| Вероятност | 26% | 34% | 40% |
| X2 @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.24 |
| Вероятност | 40% | 60% |
| X2 @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.29 | 1.53 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.80 | 1.14 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.14 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.73 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-01 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
