Примера А - Колумбия

събота, 17.07.2021
02:00
Инд. Меделин

Инд. Меделин

Агилас Дорадас

Агилас Дорадас

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Инфо
Град
Домакин: Меделин
Гост: Рионегро
Разстояние: 23.6 км
Стадион
Стадион: Атанасио Хирардот
Капацитет: 45 739
Размер: 110 x 73 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 02:00 (20:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
1.75 2.90 5.25 1 1.14 1.90
41% 36% 23% 1.75 74% 26%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.49 2.53 2.37 1.55 4.48 1.17
63% 37% 39% 61% 20% 80%

Последни 12 директни срещи

2021-03-14 Агилас Дорадас 0 - 2 Инд. Меделин
2020-12-10 Агилас Дорадас 2 - 1 Инд. Меделин
2020-01-28 Инд. Меделин 2 - 1 Агилас Дорадас
2019-08-23 Инд. Меделин 1 - 2 Агилас Дорадас
2019-02-28 Агилас Дорадас 0 - 1 Инд. Меделин
2018-08-19 Инд. Меделин 1 - 0 Агилас Дорадас
2018-02-24 Агилас Дорадас 2 - 0 Инд. Меделин
2017-09-23 Инд. Меделин 1 - 2 Агилас Дорадас
2017-04-17 Агилас Дорадас 0 - 1 Инд. Меделин
2016-09-24 Агилас Дорадас 2 - 2 Инд. Меделин
2016-04-24 Инд. Меделин 2 - 0 Агилас Дорадас
2016-03-17 Инд. Меделин 2 - 0 Агилас Дорадас
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 5 1
58% 8% 33% 75% 42% 8%

Инд. Меделин последни 12 срещи

2021-04-18 Онсе Калдас 2 - 0 Инд. Меделин
2021-04-10 Инд. Меделин 2 - 2 Алианса Валедупар
2021-04-07 Деп. Перейра 1 - 0 Инд. Меделин
2021-03-28 Инд. Меделин 0 - 0 Атл. Насионал
2021-03-24 Америка де Кали 1 - 2 Инд. Меделин
2021-03-21 Инд. Меделин 2 - 2 Депортиво Пасто
2021-03-14 Агилас Дорадас 0 - 2 Инд. Меделин
2021-03-05 Инд. Меделин 1 - 1 Интер Богота
2021-02-28 Енвигадо 1 - 1 Инд. Меделин
2021-02-26 Инд. Меделин 1 - 1 Депортиво Кали
2021-02-21 Санта Фе Богота 0 - 0 Инд. Меделин
2021-02-17 Инд. Меделин 1 - 0 Бояка Чико
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 7 2 8 3 2
25% 58% 17% 67% 25% 17%

Агилас Дорадас последни 12 срещи

2021-04-18 Атл. Букараманга 4 - 1 Агилас Дорадас
2021-04-11 Агилас Дорадас 0 - 3 Бояка Чико
2021-04-05 Хун. Баранкиля 0 - 0 Агилас Дорадас
2021-04-01 Агилас Дорадас 2 - 2 Онсе Калдас
2021-03-29 Патриотас Бояка 2 - 1 Агилас Дорадас
2021-03-26 Агилас Дорадас 0 - 0 Мильонариос
2021-03-20 Хагуарес Кордоба 0 - 2 Агилас Дорадас
2021-03-14 Агилас Дорадас 0 - 2 Инд. Меделин
2021-03-07 Агилас Дорадас 1 - 1 Атл. Насионал
2021-02-28 Депортес Толима 1 - 0 Агилас Дорадас
2021-02-24 Агилас Дорадас 1 - 2 Интер Богота
2021-02-20 Деп. Перейра 0 - 0 Агилас Дорадас
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 8 5 2
8% 42% 50% 67% 42% 17%

Инд. Меделин следващи 6 срещи

2021-07-26 Депортиво Кали - Инд. Меделин
2021-07-29 Инд. Меделин - Онсе Калдас
2021-08-01 Инд. Меделин - Хун. Баранкиля
2021-08-04 Онсе Калдас - Инд. Меделин
2021-08-08 Интер Богота - Инд. Меделин
2021-08-14 Инд. Меделин - Америка де Кали

Агилас Дорадас следващи 6 срещи

2021-07-24 Агилас Дорадас - Америка де Кали
2021-07-31 Депортес Киндио - Агилас Дорадас
2021-08-11 Агилас Дорадас - Патриотас Бояка
2021-08-16 Инд. Юмбо - Агилас Дорадас
2021-08-22 Агилас Дорадас - Хагуарес Кордоба
2021-08-26 Депортес Толима - Агилас Дорадас

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 1.75 2.90 5.25
Вероятност 41% 36% 23%
1 @ 1.75
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.14 1.90
Вероятност 74% 26%
1X @ 1.14
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.49 2.53
Вероятност   63% 37%
Над 1.5 @ 1.49
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.37 1.55
Вероятност   39% 61%
Под 2.5 @ 1.55
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   4.48 1.17
Вероятност   20% 80%
Под 3.5 @ 1.17
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   2.22 1.62
Вероятност   42% 58%
Без @ 1.62

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-07-17 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play