Примера А - Колумбия
четвъртък, 20.10.2022
02:05
02:05

Инд. Меделин

Атл. Букараманга
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Меделин |
| Гост: | Букараманга |
| Разстояние: | 286.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Атанасио Хирардот |
| Капацитет: | 45 739 |
| Размер: | 110 x 73 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 02:05 (20:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.10 | |||
| 46% | 26% | 28% | 1.66 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-23 | Атл. Букараманга | 2 - 3 | Инд. Меделин |
| 2021-10-04 | Инд. Меделин | 1 - 0 | Атл. Букараманга |
| 2021-02-01 | Атл. Букараманга | 0 - 1 | Инд. Меделин |
| 2020-11-10 | Инд. Меделин | 1 - 0 | Атл. Букараманга |
| 2019-10-07 | Атл. Букараманга | 2 - 2 | Инд. Меделин |
| 2019-04-14 | Инд. Меделин | 4 - 0 | Атл. Букараманга |
| 2018-11-17 | Атл. Букараманга | 2 - 0 | Инд. Меделин |
| 2018-11-15 | Инд. Меделин | 3 - 0 | Атл. Букараманга |
| 2018-10-29 | Инд. Меделин | 2 - 0 | Атл. Букараманга |
| 2018-04-22 | Атл. Букараманга | 2 - 4 | Инд. Меделин |
| 2017-09-19 | Атл. Букараманга | 1 - 1 | Инд. Меделин |
| 2017-04-09 | Инд. Меделин | 0 - 1 | Атл. Букараманга |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 42% | 33% |
Инд. Меделин последни 12 срещи
| 2022-10-10 | Унион Магдалена | 0 - 2 | Инд. Меделин |
| 2022-10-07 | Атл. Насионал | 3 - 2 | Инд. Меделин |
| 2022-10-01 | Инд. Меделин | 3 - 1 | Алианса Валедупар |
| 2022-09-25 | Енвигадо | 1 - 2 | Инд. Меделин |
| 2022-09-23 | Инд. Меделин | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-09-11 | Инд. Меделин | 2 - 0 | Америка де Кали |
| 2022-09-08 | Мильонариос | 2 - 2 | Инд. Меделин |
| 2022-09-05 | Инд. Меделин | 4 - 3 | Атл. Насионал |
| 2022-08-29 | Агилас Дорадас | 3 - 0 | Инд. Меделин |
| 2022-08-25 | Инд. Меделин | 0 - 2 | Мильонариос |
| 2022-08-21 | Инд. Меделин | 2 - 0 | Санта Фе Богота |
| 2022-08-18 | Инд. Меделин | 0 - 1 | Депортес Толима |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Атл. Букараманга последни 12 срещи
| 2022-10-16 | Атл. Букараманга | 3 - 1 | Интер Богота |
| 2022-10-10 | Атл. Букараманга | 0 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-10-06 | Атл. Букараманга | 0 - 1 | Агилас Дорадас |
| 2022-10-01 | Кортулуа | 0 - 2 | Атл. Букараманга |
| 2022-09-24 | Атл. Букараманга | 0 - 0 | Онсе Калдас |
| 2022-09-21 | Хагуарес Кордоба | 0 - 1 | Атл. Букараманга |
| 2022-09-17 | Атл. Букараманга | 2 - 1 | Санта Фе Богота |
| 2022-09-12 | Депортиво Кали | 1 - 1 | Атл. Букараманга |
| 2022-09-03 | Атл. Букараманга | 3 - 1 | Алианса Валедупар |
| 2022-09-01 | Атл. Букараманга | 0 - 2 | Америка де Кали |
| 2022-08-28 | Атл. Насионал | 3 - 2 | Атл. Букараманга |
| 2022-08-19 | Енвигадо | 2 - 1 | Атл. Букараманга |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Примера А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Пасто | 18 | +5 | 31 |
| 2 | Мильонариос | 16 | +11 | 29 |
| 3 | Агилас Дорадас | 18 | +7 | 29 |
| 4 | Онсе Калдас | 18 | +4 | 29 |
| 5 | Атл. Насионал | 18 | +6 | 28 |
| 6 | Инд. Меделин | 16 | +5 | 28 |
| 7 | Унион Магдалена | 18 | -2 | 28 |
| 8 | Санта Фе Богота | 18 | -3 | 28 |
| 9 | Америка де Кали | 18 | +6 | 27 |
| 10 | Деп. Перейра | 17 | +2 | 25 |
| 11 | Хун. Баранкиля | 18 | +2 | 25 |
| 12 | Енвигадо | 18 | +1 | 25 |
| 13 | Атл. Букараманга | 17 | +1 | 24 |
| 14 | Интер Богота | 18 | -2 | 24 |
| 15 | Депортес Толима | 18 | 0 | 22 |
| 16 | Хагуарес Кордоба | 18 | -4 | 19 |
| 17 | Алианса Валедупар | 18 | -6 | 16 |
| 18 | Патриотас Бояка | 18 | -5 | 15 |
| 19 | Депортиво Кали | 18 | -13 | 13 |
| 20 | Кортулуа | 18 | -15 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Инд. Меделин | |
| Атл. Букараманга | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Инд. Меделин | Атл. Букараманга |
|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Пасто | 1 - 0 | |
| 2 | Мильонариос | 0 - 0 | |
| 3 | Агилас Дорадас | ||
| 4 | Онсе Калдас | 1 - 1 | |
| 5 | Атл. Насионал | 4 - 3 | 3 - 2 |
| 6 | Инд. Меделин | - | |
| 7 | Унион Магдалена | ||
| 8 | Санта Фе Богота | 2 - 0 | |
| 9 | Америка де Кали | 2 - 0 | |
| 10 | Деп. Перейра | 2 - 1 | |
| 11 | Хун. Баранкиля | ||
| 12 | Енвигадо | 2 - 1 | |
| 13 | Атл. Букараманга | - | |
| 14 | Интер Богота | 1 - 1 | |
| 15 | Депортес Толима | ||
| 16 | Хагуарес Кордоба | 0 - 1 | |
| 17 | Алианса Валедупар | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 18 | Патриотас Бояка | 1 - 0 | |
| 19 | Депортиво Кали | 1 - 1 | |
| 20 | Кортулуа | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Инд. Меделин | Атл. Букараманга | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 28 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 12 |
| Точки | 20 | 8 |
Форма в шампионата
| Инд. Меделин | Атл. Букараманга | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 4 |
7
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 0 |
2
2 4 |
Голове в шампионата
| Инд. Меделин | Атл. Букараманга | |
|
Вкарани Получени |
27
22 |
19
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
7 |
8
10 |
Обща статистика за Примера А
| Мачове (177) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (416) | |
| Средно голове на мач | 2.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 20% |
Инд. Меделин следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Инд. Меделин | - | Хагуарес Кордоба |
| 2022-10-27 | Мильонариос | - | Инд. Меделин |
| 2022-10-30 | Депортиво Пасто | - | Инд. Меделин |
| 2022-11-06 | Инд. Меделин | - | Депортиво Пасто |
| 2022-11-09 | Америка де Кали | - | Инд. Меделин |
| 2022-11-13 | Агилас Дорадас | - | Инд. Меделин |
Атл. Букараманга следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Патриотас Бояка | - | Атл. Букараманга |
| 2022-10-30 | Атл. Букараманга | - | Деп. Перейра |
| 2023-01-25 | Атл. Букараманга | - | Енвигадо |
| 2023-01-28 | Инд. Юмбо | - | Атл. Букараманга |
| 2023-02-05 | Атл. Букараманга | - | Хун. Баранкиля |
| 2023-02-11 | Хагуарес Кордоба | - | Атл. Букараманга |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.60 | 5.75 |
| Вероятност | 46% | 26% | 28% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.10 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 2.20 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-20 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
