Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
неделя, 16.10.2022
11:00
11:00

Интерсити

Осасуна Б
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сан Хуан де Аликанте |
| Гост: | Памплона |
| Разстояние: | 501.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.80 | 3.25 | X2 | 1.25 | 1.55 | |||
| 38% | 18% | 44% | 1.55 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 60% | 40% | 42% | 58% | 26% | 74% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Интерсити последни 9 срещи
| 2022-10-09 | Билбао Атлетик | 1 - 0 | Интерсити |
| 2022-10-01 | Интерсити | 1 - 2 | Корнеля |
| 2022-09-25 | СД Логронес | 1 - 0 | Интерсити |
| 2022-09-17 | Интерсити | 5 - 2 | Реал Сосиедад Б |
| 2022-09-10 | Химнастик | 1 - 3 | Интерсити |
| 2022-09-04 | Интерсити | 1 - 3 | Реал Мурсия |
| 2022-08-28 | Нумансия | 0 - 1 | Интерсити |
| 2022-08-17 | Атл. Мадрид Б | 0 - 2 | Интерсити |
| 2022-08-10 | Ориуела | 0 - 3 | Интерсити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 56% | 0% | 44% | 67% | 56% | 33% |
Осасуна Б последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Осасуна Б | 1 - 0 | УД Логронес |
| 2022-10-02 | Кастейон | 2 - 0 | Осасуна Б |
| 2022-09-24 | Осасуна Б | 0 - 2 | Елденсе |
| 2022-09-17 | Ла Нусия | 0 - 0 | Осасуна Б |
| 2022-09-11 | Осасуна Б | 2 - 1 | Аморебиета |
| 2022-09-04 | Корнеля | 1 - 3 | Осасуна Б |
| 2022-08-27 | Осасуна Б | 0 - 0 | Атл. Балеарес |
| 2022-08-18 | УД Логронес | 1 - 1 | Осасуна Б |
| 2022-07-28 | Алкоркон | 3 - 1 | Осасуна Б |
| 2021-05-22 | Ларедо | 1 - 1 | Осасуна Б |
| 2021-05-15 | Осасуна Б | 2 - 0 | Сантандер |
| 2021-05-09 | Реал Унион | 0 - 1 | Осасуна Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 3 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 25% | 17% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кастейон | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Елденсе | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Алкояно | 8 | +2 | 16 |
| 4 | Реал Мурсия | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Нумансия | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Реал Сосиедад Б | 8 | +1 | 11 |
| 7 | Осасуна Б | 7 | 0 | 11 |
| 8 | Барса Атлетик | 8 | -1 | 11 |
| 9 | УД Логронес | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Билбао Атлетик | 7 | -1 | 10 |
| 10 | Корнеля | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Сабадел | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Интерсити | 7 | +1 | 9 |
| 14 | СД Логронес | 7 | -3 | 9 |
| 15 | Химнастик | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Реал Унион | 7 | -3 | 8 |
| 17 | Атл. Балеарес | 7 | -2 | 6 |
| 18 | Калахора | 7 | -2 | 6 |
| 19 | Ла Нусия | 7 | -5 | 6 |
| 20 | Аморебиета | 7 | -2 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Интерсити | |
| Осасуна Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Интерсити | Осасуна Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Кастейон | 2 - 0 | |
| 2 | Елденсе | ||
| 3 | Алкояно | ||
| 4 | Реал Мурсия | 1 - 3 | |
| 5 | Нумансия | ||
| 6 | Реал Сосиедад Б | 5 - 2 | |
| 7 | Осасуна Б | - | |
| 8 | Барса Атлетик | ||
| 9 | УД Логронес | ||
| 10 | Билбао Атлетик | ||
| 10 | Корнеля | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 12 | Сабадел | ||
| 13 | Интерсити | - | |
| 14 | СД Логронес | ||
| 15 | Химнастик | ||
| 16 | Реал Унион | ||
| 17 | Атл. Балеарес | ||
| 18 | Калахора | ||
| 19 | Ла Нусия | 0 - 0 | |
| 20 | Аморебиета |
Класиране в шампионата
| Интерсити | Осасуна Б | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 9 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 9 |
| Точки | 3 | 4 |
Форма в шампионата
| Интерсити | Осасуна Б | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 4 |
3
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Интерсити | Осасуна Б | |
|
Вкарани Получени |
11
10 |
6
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
7 |
3
3 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (73) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (177) | |
| Средно голове на мач | 2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 23% |
Интерсити следващи 6 срещи
| 2022-10-22 | Сабадел | - | Интерсити |
| 2022-10-30 | Интерсити | - | УД Логронес |
| 2022-11-06 | Кастейон | - | Интерсити |
| 2022-11-20 | Интерсити | - | Реал Унион |
| 2022-11-27 | Атл. Балеарес | - | Интерсити |
| 2022-12-03 | Интерсити | - | Барса Атлетик |
Осасуна Б следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Осасуна Б | - | Калахора |
| 2022-10-30 | Реал Мурсия | - | Осасуна Б |
| 2022-11-06 | Осасуна Б | - | Барса Атлетик |
| 2022-11-20 | СД Логронес | - | Осасуна Б |
| 2022-11-27 | Осасуна Б | - | Билбао Атлетик |
| 2022-12-03 | Реал Сосиедад Б | - | Осасуна Б |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 2.80 | 3.25 |
| Вероятност | 38% | 18% | 44% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.55 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
