Чемпиъншип - Шотландия
събота, 19.11.2022
15:00
15:00

Инвърнес КТ

Еър Юнайтед
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Инвърнес |
| Гост: | Еър |
| Разстояние: | 225.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Каледониън Стейдиъм |
| Капацитет: | 7 918 |
| Размер: | 102 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.30 | 2.37 | X2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 33% | 24% | 43% | 1.40 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-10-01 | Еър Юнайтед | 0 - 1 | Инвърнес КТ |
| 2022-04-09 | Еър Юнайтед | 2 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2022-02-19 | Инвърнес КТ | 1 - 2 | Еър Юнайтед |
| 2021-11-06 | Еър Юнайтед | 2 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2021-08-21 | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Еър Юнайтед |
| 2021-04-30 | Инвърнес КТ | 2 - 2 | Еър Юнайтед |
| 2021-02-20 | Еър Юнайтед | 0 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2020-10-24 | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Еър Юнайтед |
| 2020-01-25 | Еър Юнайтед | 1 - 0 | Инвърнес КТ |
| 2019-12-07 | Инвърнес КТ | 2 - 0 | Еър Юнайтед |
| 2019-10-05 | Еър Юнайтед | 0 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2019-05-11 | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Еър Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 4 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 33% | 25% |
Инвърнес КТ последни 12 срещи
| 2022-11-12 | Куинс парк ФК | 2 - 1 | Инвърнес КТ |
| 2022-11-05 | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Арброут |
| 2022-10-28 | Грийнок Мортън | 4 - 0 | Инвърнес КТ |
| 2022-10-22 | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Рейт Роувърс |
| 2022-10-18 | Инвърнес КТ | 0 - 1 | Хамилтън |
| 2022-10-15 | Коув Рейнджърс | 0 - 1 | Инвърнес КТ |
| 2022-10-07 | Инвърнес КТ | 1 - 0 | Партик Тисъл |
| 2022-10-01 | Еър Юнайтед | 0 - 1 | Инвърнес КТ |
| 2022-09-24 | Инвърнес КТ | 3 - 3 | Брихин Сити |
| 2022-09-17 | Дънди ФК | 2 - 3 | Инвърнес КТ |
| 2022-09-03 | Рейт Роувърс | 0 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2022-08-31 | Мъдъруел | 4 - 0 | Инвърнес КТ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Еър Юнайтед последни 12 срещи
| 2022-11-11 | Хамилтън | 2 - 3 | Еър Юнайтед |
| 2022-11-05 | Еър Юнайтед | 1 - 1 | Грийнок Мортън |
| 2022-10-29 | Арброут | 0 - 2 | Еър Юнайтед |
| 2022-10-25 | Еър Юнайтед | 4 - 2 | Партик Тисъл |
| 2022-10-22 | Еър Юнайтед | 2 - 2 | Коув Рейнджърс |
| 2022-10-15 | Дънди ФК | 2 - 1 | Еър Юнайтед |
| 2022-10-08 | Еър Юнайтед | 5 - 0 | Куинс парк ФК |
| 2022-10-01 | Еър Юнайтед | 0 - 1 | Инвърнес КТ |
| 2022-09-22 | Грийнок Мортън | 1 - 1 | Еър Юнайтед |
| 2022-09-17 | Рейт Роувърс | 3 - 2 | Еър Юнайтед |
| 2022-09-03 | Грийнок Мортън | 1 - 2 | Еър Юнайтед |
| 2022-08-26 | Еър Юнайтед | 3 - 1 | Дънди ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еър Юнайтед | 15 | +12 | 28 |
| 2 | Грийнок Мортън | 15 | +7 | 25 |
| 3 | Дънди ФК | 15 | +6 | 25 |
| 4 | Куинс парк ФК | 15 | -1 | 24 |
| 5 | Рейт Роувърс | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Инвърнес КТ | 15 | -1 | 22 |
| 7 | Партик Тисъл | 15 | -1 | 20 |
| 8 | Коув Рейнджърс | 15 | -2 | 17 |
| 9 | Арброут | 15 | -9 | 12 |
| 10 | Хамилтън | 15 | -14 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Инвърнес КТ | |
| Еър Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Инвърнес КТ | Еър Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Еър Юнайтед | - | |
| 2 | Грийнок Мортън | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Дънди ФК | 2 - 1 | |
| 4 | Куинс парк ФК | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 5 | Рейт Роувърс | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 6 | Инвърнес КТ | - | |
| 7 | Партик Тисъл | 1 - 0 | |
| 8 | Коув Рейнджърс | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Арброут | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Хамилтън | 0 - 1 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Инвърнес КТ | Еър Юнайтед | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 22 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 9 | 15 |
Форма в шампионата
| Инвърнес КТ | Еър Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 5 |
8
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 2 |
5
0 2 |
Голове в шампионата
| Инвърнес КТ | Еър Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
17
18 |
32
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
6 |
15
11 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (75) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (216) | |
| Средно голове на мач | 2.88 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.65 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 33% |
Инвърнес КТ следващи 6 срещи
| 2022-11-26 | Инвърнес КТ | - | Стърлинг Албиън |
| 2022-12-03 | Инвърнес КТ | - | Дънди ФК |
| 2022-12-10 | Хамилтън | - | Инвърнес КТ |
| 2022-12-17 | Хамилтън | - | Инвърнес КТ |
| 2022-12-23 | Партик Тисъл | - | Инвърнес КТ |
| 2023-01-02 | Инвърнес КТ | - | Коув Рейнджърс |
Еър Юнайтед следващи 6 срещи
| 2022-12-03 | Еър Юнайтед | - | Рейт Роувърс |
| 2022-12-17 | Партик Тисъл | - | Еър Юнайтед |
| 2022-12-23 | Еър Юнайтед | - | Дънди ФК |
| 2023-01-02 | Грийнок Мортън | - | Еър Юнайтед |
| 2023-01-07 | Еър Юнайтед | - | Хамилтън |
| 2023-01-14 | Еър Юнайтед | - | Арброут |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.30 | 2.37 |
| Вероятност | 33% | 24% | 43% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.40 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.85 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-19 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
