Суперлига - Сърбия
понеделник, 12.09.2022
15:00
15:00

Явор Иваница

Радник Сурдулица
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Иваница |
| Гост: | Сурдулица |
| Разстояние: | 186.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Иваница |
| Капацитет: | 5 000 (3 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.25 | 3.40 | 1 | 1.28 | 1.77 | |||
| 80% | 10% | 10% | 1.95 | 88% | 12% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.20 | 1.93 | 1.77 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 73% | 27% | 60% | 40% | 44% | 56% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-27 | Радник Сурдулица | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2020-08-22 | Явор Иваница | 2 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2020-03-07 | Радник Сурдулица | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2019-09-30 | Явор Иваница | 0 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2018-11-14 | Явор Иваница | 1 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2018-04-14 | Радник Сурдулица | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2018-03-31 | Радник Сурдулица | 1 - 0 | Явор Иваница |
| 2017-10-21 | Явор Иваница | 1 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2016-11-19 | Явор Иваница | 1 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2016-07-23 | Радник Сурдулица | 2 - 2 | Явор Иваница |
| 2016-03-12 | Явор Иваница | 0 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2015-09-26 | Радник Сурдулица | 1 - 1 | Явор Иваница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 2 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 17% | 8% |
Явор Иваница последни 12 срещи
| 2022-09-05 | Младост Лучани | 4 - 1 | Явор Иваница |
| 2022-08-31 | Явор Иваница | 0 - 1 | Колубара |
| 2022-08-27 | Цървена Звезда | 4 - 1 | Явор Иваница |
| 2022-08-20 | Явор Иваница | 0 - 1 | Раднички 1923 |
| 2022-08-14 | Сп. Суботица | 2 - 2 | Явор Иваница |
| 2022-08-08 | Явор Иваница | 2 - 1 | Младост ГАТ |
| 2022-07-30 | Напредак | 2 - 4 | Явор Иваница |
| 2022-07-22 | Явор Иваница | 2 - 1 | Нови Пазар |
| 2022-07-16 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2022-07-09 | Явор Иваница | 0 - 4 | Партизан |
| 2022-07-01 | Явор Иваница | 3 - 1 | Йединство |
| 2022-06-25 | Явор Иваница | 3 - 1 | Вождовац |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 9 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 75% | 58% |
Радник Сурдулица последни 12 срещи
| 2022-09-05 | Радник Сурдулица | 0 - 4 | Чукарички |
| 2022-08-31 | Вождовац | 4 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2022-08-25 | Радник Сурдулица | 1 - 1 | Войводина |
| 2022-08-21 | Радник Сурдулица | 1 - 3 | Раднички Ниш |
| 2022-08-14 | Младост Лучани | 3 - 2 | Радник Сурдулица |
| 2022-08-07 | Радник Сурдулица | 0 - 0 | Колубара |
| 2022-07-29 | Цървена Звезда | 6 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2022-07-23 | Радник Сурдулица | 0 - 0 | Раднички 1923 |
| 2022-07-15 | Сп. Суботица | 2 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2022-07-10 | Радник Сурдулица | 1 - 2 | Младост ГАТ |
| 2022-06-26 | Сутиеска | 4 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2022-06-23 | Радник Сурдулица | 2 - 2 | Будучност |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 10 | 8 | 7 | |
| 0% | 33% | 67% | 83% | 67% | 58% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 9 | +24 | 23 |
| 2 | Чукарички | 10 | +10 | 22 |
| 3 | Нови Пазар | 11 | +6 | 21 |
| 4 | ТСЦ Бачка Топола | 11 | +12 | 20 |
| 5 | Войводина | 10 | +9 | 19 |
| 6 | Партизан | 9 | +15 | 18 |
| 7 | Вождовац | 10 | -1 | 17 |
| 8 | Колубара | 11 | -8 | 15 |
| 9 | Напредак | 10 | -3 | 11 |
| 10 | Явор Иваница | 10 | -8 | 11 |
| 11 | Сп. Суботица | 10 | -1 | 10 |
| 12 | Раднички 1923 | 11 | -7 | 9 |
| 13 | Младост Лучани | 11 | -8 | 9 |
| 14 | Раднички Ниш | 10 | -10 | 9 |
| 15 | Младост ГАТ | 11 | -11 | 8 |
| 16 | Радник Сурдулица | 10 | -19 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Явор Иваница | |
| Радник Сурдулица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Явор Иваница | Радник Сурдулица |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 6 - 0 | |
| 2 | Чукарички | ||
| 3 | Нови Пазар | 2 - 1 | |
| 4 | ТСЦ Бачка Топола | ||
| 5 | Войводина | ||
| 6 | Партизан | 0 - 4 | |
| 7 | Вождовац | 4 - 1 | |
| 8 | Колубара | 0 - 1 | |
| 9 | Напредак | ||
| 10 | Явор Иваница | - | |
| 11 | Сп. Суботица | 2 - 0 | |
| 12 | Раднички 1923 | 0 - 1 | |
| 13 | Младост Лучани | 3 - 2 | |
| 14 | Раднички Ниш | ||
| 15 | Младост ГАТ | 2 - 1 | |
| 16 | Радник Сурдулица | - |
Класиране в шампионата
| Явор Иваница | Радник Сурдулица | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 11 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 16 |
| Точки | 6 | 0 |
Форма в шампионата
| Явор Иваница | Радник Сурдулица | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 5 |
0
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 3 |
0
0 4 |
Голове в шампионата
| Явор Иваница | Радник Сурдулица | |
|
Вкарани Получени |
12
20 |
6
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
8 |
3
15 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (82) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (218) | |
| Средно голове на мач | 2.66 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 33% |
Явор Иваница следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Войводина | - | Явор Иваница |
| 2022-10-01 | Явор Иваница | - | Вождовац |
| 2022-10-09 | Чукарички | - | Явор Иваница |
| 2022-10-15 | Явор Иваница | - | Раднички Ниш |
| 2022-10-19 | Явор Иваница | - | Раднички Ниш |
| 2022-10-23 | Партизан | - | Явор Иваница |
Радник Сурдулица следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Радник Сурдулица | - | Партизан |
| 2022-10-01 | ТСЦ Бачка Топола | - | Радник Сурдулица |
| 2022-10-07 | Радник Сурдулица | - | Нови Пазар |
| 2022-10-15 | Напредак | - | Радник Сурдулица |
| 2022-10-24 | Младост ГАТ | - | Радник Сурдулица |
| 2022-10-30 | Радник Сурдулица | - | Сп. Суботица |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.25 | 3.40 |
| Вероятност | 80% | 10% | 10% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.77 |
| Вероятност | 88% | 12% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.20 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.77 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.29 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 3.5 @ 1.29 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-12 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
