К-Лига 1 - Южна Корея
неделя, 02.05.2021
06:00
06:00

Чонбук Х. Моторс

Чеджу СК
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чонджу |
| Гост: | Согвипо |
| Разстояние: | 290.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Чонбук Уорлд Къп |
| Капацитет: | 43 348 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 06:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 3.75 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 37% | 42% | 21% | 1.90 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 39% | 61% | 16% | 84% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-06 | Чеджу СК | 1 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2019-07-31 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 2 | Чеджу СК |
| 2019-05-18 | Чонбук Х. Моторс | 3 - 1 | Чеджу СК |
| 2019-04-13 | Чеджу СК | 0 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2018-11-10 | Чеджу СК | 0 - 0 | Чонбук Х. Моторс |
| 2018-09-15 | Чонбук Х. Моторс | 4 - 0 | Чеджу СК |
| 2018-07-18 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 0 | Чеджу СК |
| 2018-04-22 | Чеджу СК | 0 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2017-10-29 | Чонбук Х. Моторс | 3 - 0 | Чеджу СК |
| 2017-10-08 | Чеджу СК | 0 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2017-07-12 | Чеджу СК | 2 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2017-05-03 | Чонбук Х. Моторс | 0 - 4 | Чеджу СК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 50% | 33% |
Чонбук Х. Моторс последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Кануън | 1 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-04-21 | Улсан ХД | 0 - 0 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-04-18 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 0 | Съннам |
| 2021-04-11 | Чонбук Х. Моторс | 5 - 0 | Инчхън Юнайтед |
| 2021-04-06 | Поханг Стийлърс | 1 - 3 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-04-03 | Сувон Блууингс | 1 - 3 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-03-20 | Чонбук Х. Моторс | 1 - 1 | Сувон ФК |
| 2021-03-16 | Чонбук Х. Моторс | 3 - 2 | Тегу |
| 2021-03-13 | Куанджу | 0 - 2 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-03-09 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 1 | Кануън |
| 2021-03-06 | Чеджу СК | 1 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-02-27 | Чонбук Х. Моторс | 2 - 0 | Сеул |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 10 | 5 | 4 | |
| 67% | 33% | 0% | 83% | 42% | 33% |
Чеджу СК последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Поханг Стийлърс | 0 - 0 | Чеджу СК |
| 2021-04-21 | Чеджу СК | 2 - 1 | Сеул |
| 2021-04-17 | Инчхън Юнайтед | 0 - 3 | Чеджу СК |
| 2021-04-14 | Кимчхон Сангму | 1 - 0 | Чеджу СК |
| 2021-04-11 | Чеджу СК | 2 - 1 | Сувон Блууингс |
| 2021-04-07 | Чеджу СК | 1 - 1 | Кануън |
| 2021-04-04 | Сувон ФК | 2 - 1 | Чеджу СК |
| 2021-03-20 | Чеджу СК | 1 - 1 | Куанджу |
| 2021-03-16 | Улсан ХД | 0 - 0 | Чеджу СК |
| 2021-03-13 | Тегу | 1 - 1 | Чеджу СК |
| 2021-03-09 | Чеджу СК | 1 - 0 | Поханг Стийлърс |
| 2021-03-06 | Чеджу СК | 1 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 4 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 33% | 0% |
Класиране К-Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | 12 | +16 | 28 |
| 2 | Улсан ХД | 13 | +9 | 25 |
| 3 | Чеджу СК | 12 | +5 | 19 |
| 4 | Сувон Блууингс | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Поханг Стийлърс | 13 | -1 | 19 |
| 6 | Тегу | 13 | -2 | 19 |
| 7 | Съннам | 13 | -1 | 16 |
| 8 | Сеул | 13 | -2 | 14 |
| 9 | Кануън | 12 | -4 | 13 |
| 10 | Куанджу | 13 | -4 | 13 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 12 | -9 | 11 |
| 12 | Сувон ФК | 13 | -11 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Чонбук Х. Моторс | |
| Чеджу СК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Чонбук Х. Моторс | Чеджу СК |
|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Х. Моторс | - | |
| 2 | Улсан ХД | 0 - 0 | |
| 3 | Чеджу СК | - | |
| 4 | Сувон Блууингс | ||
| 5 | Поханг Стийлърс | 0 - 0 | |
| 6 | Тегу | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Съннам | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Сеул | 2 - 0 | |
| 9 | Кануън | 2 - 1 | |
| 10 | Куанджу | ||
| 11 | Инчхън Юнайтед | 5 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | Сувон ФК | 1 - 1 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Чонбук Х. Моторс | Чеджу СК | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 28 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 16 | 7 |
Форма в шампионата
| Чонбук Х. Моторс | Чеджу СК | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 0 |
4
7 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 0 |
1
4 1 |
Голове в шампионата
| Чонбук Х. Моторс | Чеджу СК | |
|
Вкарани Получени |
24
8 |
13
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
4 |
5
3 |
Обща статистика за К-Лига 1
| Мачове (76) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (168) | |
| Средно голове на мач | 2.21 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.97 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 17% |
Чонбук Х. Моторс следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Чонбук Х. Моторс | - | Сувон Блууингс |
| 2021-05-19 | Чонбук Х. Моторс | - | Улсан ХД |
| 2021-05-23 | Тегу | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-05-29 | Инчхън Юнайтед | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-06-06 | Съннам | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2021-06-25 | Чонбук Х. Моторс | - | Чианграй Юн. |
Чеджу СК следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Чеджу СК | - | Сувон ФК |
| 2021-05-12 | Сувон Блууингс | - | Чеджу СК |
| 2021-05-16 | Чеджу СК | - | Тегу |
| 2021-05-19 | Куанджу | - | Чеджу СК |
| 2021-05-22 | Чеджу СК | - | Съннам |
| 2021-05-29 | Чеджу СК | - | Улсан ХД |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.50 | 3.75 |
| Вероятност | 37% | 42% | 21% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.80 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
