Мейстрилига - Естония
неделя, 11.09.2022
12:30
12:30

Талина Калев

ФКИ Левадия
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Талин |
| Гост: | Талин |
| Стадион | |
| Стадион: | Калев |
| Капацитет: | 12 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.00 | 7.75 | 1.12 | 2 | 5.75 | 1.02 | |||
| 20% | 14% | 66% | 1.12 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.26 | 3.50 | 1.65 | 2.10 | ||||||
| 76% | 24% | 58% | 42% | 39% | 61% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-01 | ФКИ Левадия | 3 - 1 | Талина Калев |
| 2022-05-07 | Талина Калев | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-03-01 | ФКИ Левадия | 5 - 1 | Талина Калев |
| 2021-11-14 | ФКИ Левадия | 3 - 0 | Талина Калев |
| 2020-08-30 | ФКИ Левадия | 3 - 0 | Талина Калев |
| 2020-07-08 | Талина Калев | 0 - 4 | ФКИ Левадия |
| 2020-06-06 | ФКИ Левадия | 4 - 0 | Талина Калев |
| 2019-09-28 | Талина Калев | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2019-08-03 | ФКИ Левадия | 7 - 0 | Талина Калев |
| 2019-06-14 | Талина Калев | 1 - 6 | ФКИ Левадия |
| 2019-03-09 | ФКИ Левадия | 5 - 1 | Талина Калев |
| 2018-10-06 | Талина Калев | 1 - 4 | ФКИ Левадия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 12 | 10 | 10 | 8 | |
| 0% | 0% | 100% | 83% | 83% | 67% |
Талина Калев последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Талина Калев | 1 - 2 | Куресааре |
| 2022-08-30 | Талина Легион | 2 - 3 | Талина Калев |
| 2022-08-26 | Вапрус Пярну | 2 - 3 | Талина Калев |
| 2022-08-20 | Талина Калев | 2 - 7 | Пайде |
| 2022-08-13 | Талина Калев | 2 - 5 | Таммека Тарту |
| 2022-08-06 | Номе Калю | 6 - 0 | Талина Калев |
| 2022-07-30 | Талина Калев | 5 - 2 | Нарва Транс |
| 2022-07-17 | Флора Талин | 2 - 0 | Талина Калев |
| 2022-07-01 | ФКИ Левадия | 3 - 1 | Талина Калев |
| 2022-06-28 | Талина Калев | 0 - 3 | Номе Калю |
| 2022-06-18 | Нарва Транс | 1 - 1 | Талина Калев |
| 2022-05-28 | Талина Калев | 2 - 2 | Талина Легион |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 10 | 8 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 83% | 67% |
ФКИ Левадия последни 12 срещи
| 2022-09-04 | ФКИ Левадия | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2022-08-31 | Пайде | 0 - 0 | ФКИ Левадия |
| 2022-08-28 | ФКИ Левадия | 1 - 1 | Номе Калю |
| 2022-08-21 | Куресааре | 2 - 3 | ФКИ Левадия |
| 2022-08-18 | Номе Калю | 2 - 0 | ФКИ Левадия |
| 2022-08-12 | ФКИ Левадия | 3 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-07 | Нарва Транс | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-07-31 | ФКИ Левадия | 3 - 0 | Талина Легион |
| 2022-07-28 | ФКИ Левадия | 1 - 1 | Хибърниънс |
| 2022-07-19 | Хибърниънс | 3 - 2 | ФКИ Левадия |
| 2022-07-15 | Таммека Тарту | 0 - 3 | ФКИ Левадия |
| 2022-07-01 | ФКИ Левадия | 3 - 1 | Талина Калев |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Мейстрилига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 28 | +58 | 78 |
| 2 | ФКИ Левадия | 27 | +46 | 65 |
| 3 | Номе Калю | 28 | +25 | 52 |
| 4 | Пайде | 27 | +35 | 50 |
| 5 | Куресааре | 28 | -2 | 40 |
| 6 | Нарва Транс | 27 | -13 | 29 |
| 7 | Таммека Тарту | 28 | -22 | 27 |
| 8 | Талина Калев | 27 | -48 | 21 |
| 9 | Талина Легион | 26 | -29 | 13 |
| 10 | Вапрус Пярну | 28 | -50 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Талина Калев | |
| ФКИ Левадия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Талина Калев | ФКИ Левадия |
|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 2 - 4 | 2 - 0 |
| 2 | ФКИ Левадия | 0 - 1 | - |
| 3 | Номе Калю | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 4 | Пайде | 2 - 7 | 0 - 0 |
| 5 | Куресааре | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 6 | Нарва Транс | 5 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Таммека Тарту | 2 - 5 | 0 - 3 |
| 8 | Талина Калев | - | 0 - 1 |
| 9 | Талина Легион | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 10 | Вапрус Пярну | 1 - 0 | 0 - 8 |
Класиране в шампионата
| Талина Калев | ФКИ Левадия | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 21 | 65 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 10 | 32 |
Форма в шампионата
| Талина Калев | ФКИ Левадия | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 18 |
20
5 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 8 |
10
2 1 |
Голове в шампионата
| Талина Калев | ФКИ Левадия | |
|
Вкарани Получени |
32
80 |
60
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
32 |
24
6 |
Обща статистика за Мейстрилига
| Мачове (137) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (422) | |
| Средно голове на мач | 3.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.71 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.37 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 34% |
Талина Калев следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Таммека Тарту | - | Талина Калев |
| 2022-10-01 | Талина Калев | - | Вапрус Пярну |
| 2022-10-08 | Талина Калев | - | Нарва Транс |
| 2022-10-11 | Нарва Транс | - | Талина Калев |
| 2022-10-15 | Пайде | - | Талина Калев |
| 2022-10-22 | Талина Калев | - | Талина Легион |
ФКИ Левадия следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | ФКИ Левадия | - | Куресааре |
| 2022-10-02 | Номе Калю | - | ФКИ Левадия |
| 2022-10-08 | Талина Легион | - | ФКИ Левадия |
| 2022-10-15 | ФКИ Левадия | - | Таммека Тарту |
| 2022-10-23 | ФКИ Левадия | - | Пайде |
| 2022-10-29 | Вапрус Пярну | - | ФКИ Левадия |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 16.00 | 7.75 | 1.12 |
| Вероятност | 20% | 14% | 66% |
| 2 @ 1.12 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 5.75 | 1.02 |
| Вероятност | 23% | 77% |
| X2 @ 1.02 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 3.50 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.26 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.10 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 2.10 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.82 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.82 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-11 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
