Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 07.10.2022
19:00
19:00

Йънг Аякс

Хелмонд Спорт
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Амстердам |
| Гост: | Хелмонд |
| Разстояние: | 112.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Шпортпарк де Тоекомст |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 4.33 | 4.00 | 1 | 1.20 | 2.10 | |||
| 67% | 15% | 18% | 1.75 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 84% | 16% | 58% | 42% | 34% | 66% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-12-20 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2021-10-01 | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | Йънг Аякс |
| 2021-04-05 | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Аякс |
| 2021-01-09 | Йънг Аякс | 2 - 2 | Хелмонд Спорт |
| 2020-02-21 | Хелмонд Спорт | 0 - 2 | Йънг Аякс |
| 2019-11-25 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2019-04-05 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | Йънг Аякс |
| 2018-09-17 | Йънг Аякс | 2 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2018-02-05 | Йънг Аякс | 2 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2017-09-15 | Хелмонд Спорт | 1 - 4 | Йънг Аякс |
| 2017-04-21 | Йънг Аякс | 2 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2016-12-16 | Хелмонд Спорт | 2 - 4 | Йънг Аякс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 12 | 5 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 100% | 42% | 42% |
Йънг Аякс последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Цволе | 1 - 1 | Йънг Аякс |
| 2022-09-16 | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Аякс |
| 2022-09-12 | Йънг Аякс | 3 - 1 | НАК Бреда |
| 2022-09-09 | ТОП Ос | 1 - 1 | Йънг Аякс |
| 2022-09-05 | Йънг Аякс | 4 - 0 | Хераклес |
| 2022-08-28 | АДО Ден Хааг | 4 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-08-22 | Йънг Аякс | 5 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-08-12 | Рода | 1 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-08-08 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-05-06 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-04-29 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-04-25 | Йънг Аякс | 6 - 1 | ВВВ Венло |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 50% |
Хелмонд Спорт последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | ТОП Ос |
| 2022-09-23 | Хераклес | 2 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-09-16 | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | Дордрехт |
| 2022-09-09 | Йънг Утрехт | 2 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-09-02 | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | Алмере Сити |
| 2022-08-26 | Телстар | 2 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-08-19 | Хелмонд Спорт | 0 - 1 | ФК Айндховен |
| 2022-08-12 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-08-05 | НАК Бреда | 1 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-07-30 | Беверен | 2 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-07-23 | Лиерс К. | 0 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-07-16 | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Го Ахед Игълс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 6 | 1 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 50% | 8% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 9 | +14 | 22 |
| 2 | Цволе | 9 | +13 | 20 |
| 3 | ФК Айндховен | 9 | +10 | 19 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 9 | +2 | 17 |
| 5 | ВВВ Венло | 9 | +1 | 17 |
| 6 | Рода | 9 | +4 | 15 |
| 7 | Вилем II | 9 | +3 | 15 |
| 8 | НАК Бреда | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Йънг АЗ Алкмаар | 9 | +2 | 13 |
| 10 | Алмере Сити | 9 | -1 | 13 |
| 11 | Йънг Аякс | 9 | +2 | 12 |
| 12 | Йънг ПСВ | 9 | -3 | 12 |
| 13 | ТОП Ос | 9 | -3 | 10 |
| 14 | Телстар | 9 | -8 | 9 |
| 15 | Де Граафшап | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Дордрехт | 9 | -5 | 8 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 9 | -6 | 8 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 9 | -6 | 6 |
| 19 | Ден Бош | 9 | -7 | 6 |
| 20 | Йънг Утрехт | 9 | -8 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Йънг Аякс | |
| Хелмонд Спорт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йънг Аякс | Хелмонд Спорт |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Цволе | ||
| 3 | ФК Айндховен | ||
| 4 | МВВ Маастрихт | ||
| 5 | ВВВ Венло | ||
| 6 | Рода | ||
| 7 | Вилем II | ||
| 8 | НАК Бреда | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Йънг АЗ Алкмаар | ||
| 10 | Алмере Сити | ||
| 11 | Йънг Аякс | - | |
| 12 | Йънг ПСВ | ||
| 13 | ТОП Ос | ||
| 14 | Телстар | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Де Граафшап | 5 - 1 | |
| 16 | Дордрехт | ||
| 17 | АДО Ден Хааг | ||
| 18 | Хелмонд Спорт | - | |
| 19 | Ден Бош | ||
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Йънг Аякс | Хелмонд Спорт | |
| Позиция | 11 | 18 |
| Точки | 12 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 20 |
| Точки | 10 | 0 |
Форма в шампионата
| Йънг Аякс | Хелмонд Спорт | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 3 |
2
0 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 0 |
0
0 4 |
Голове в шампионата
| Йънг Аякс | Хелмонд Спорт | |
|
Вкарани Получени |
16
14 |
8
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
3 |
1
7 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (90) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (277) | |
| Средно голове на мач | 3.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.72 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 86% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 88% |
| Над 2.5 | 66% |
| Над 3.5 | 36% |
Йънг Аякс следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Алмере Сити | - | Йънг Аякс |
| 2022-10-24 | Йънг Аякс | - | ВВВ Венло |
| 2022-10-31 | Йънг Аякс | - | Вилем II |
| 2022-11-04 | Дордрехт | - | Йънг Аякс |
| 2022-11-14 | Йънг Аякс | - | Ден Бош |
| 2022-11-17 | Йънг АЗ Алкмаар | - | Йънг Аякс |
Хелмонд Спорт следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Хелмонд Спорт | - | Вилем II |
| 2022-10-19 | Го Ахед Игълс | - | Хелмонд Спорт |
| 2022-10-24 | Йънг ПСВ | - | Хелмонд Спорт |
| 2022-10-28 | Хелмонд Спорт | - | АДО Ден Хааг |
| 2022-11-04 | МВВ Маастрихт | - | Хелмонд Спорт |
| 2022-11-12 | Рода | - | Хелмонд Спорт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 4.33 | 4.00 |
| Вероятност | 67% | 15% | 18% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 2.10 |
| Вероятност | 78% | 22% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 6.00 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.66 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.50 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-07 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
