Ерсте Дивизи - Нидерландия
понеделник, 05.09.2022
19:00
19:00

Йънг Аякс

Хераклес
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Амстердам |
| Гост: | Алмело |
| Разстояние: | 120.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Шпортпарк де Тоекомст |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.75 | 2.25 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 33% | 30% | 37% | 1.25 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.87 | 1.90 | 1.80 | ||||||
| 85% | 15% | 71% | 29% | 43% | 57% |
Последни 1 директни срещи
| 2018-07-15 | Хераклес | 3 - 1 | Йънг Аякс |
Йънг Аякс последни 12 срещи
| 2022-08-28 | АДО Ден Хааг | 4 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-08-22 | Йънг Аякс | 5 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-08-12 | Рода | 1 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-08-08 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-05-06 | Йънг Аякс | 1 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-04-29 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-04-25 | Йънг Аякс | 6 - 1 | ВВВ Венло |
| 2022-04-16 | Волендам | 3 - 1 | Йънг Аякс |
| 2022-04-08 | Рода | 2 - 2 | Йънг Аякс |
| 2022-04-04 | Йънг Аякс | 4 - 1 | ТОП Ос |
| 2022-04-01 | НАК Бреда | 0 - 0 | Йънг Аякс |
| 2022-03-18 | Йънг Аякс | 2 - 2 | ФК Айндховен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 7 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 58% |
Хераклес последни 12 срещи
| 2022-08-29 | Хераклес | 2 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2022-08-22 | Йънг ПСВ | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-08-15 | Йънг Утрехт | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-08-05 | Хераклес | 4 - 0 | АДО Ден Хааг |
| 2022-07-29 | Хераклес | 1 - 3 | НЕК Ниймеген |
| 2022-07-22 | Хераклес | 2 - 1 | Екселсиор |
| 2022-07-08 | Ферл | 3 - 1 | Хераклес |
| 2022-05-21 | Хераклес | 1 - 3 | Екселсиор |
| 2022-05-18 | Екселсиор | 3 - 0 | Хераклес |
| 2022-05-15 | Хераклес | 1 - 3 | Спарта Ротердам |
| 2022-05-11 | Ваалвийк | 2 - 0 | Хераклес |
| 2022-05-07 | Вилем II | 2 - 0 | Хераклес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 12 | 10 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 100% | 83% | 50% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цволе | 5 | +13 | 15 |
| 2 | ФК Айндховен | 5 | +5 | 13 |
| 3 | ВВВ Венло | 5 | +2 | 12 |
| 4 | Хераклес | 4 | +10 | 10 |
| 5 | Рода | 5 | +4 | 10 |
| 6 | НАК Бреда | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 4 | +4 | 9 |
| 8 | МВВ Маастрихт | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Вилем II | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Алмере Сити | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Йънг Аякс | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Дордрехт | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Йънг ПСВ | 4 | -4 | 4 |
| 14 | Де Граафшап | 5 | -5 | 4 |
| 15 | Телстар | 5 | -6 | 4 |
| 16 | Хелмонд Спорт | 5 | -2 | 3 |
| 17 | ТОП Ос | 4 | -2 | 3 |
| 18 | АДО Ден Хааг | 5 | -5 | 3 |
| 19 | Ден Бош | 5 | -6 | 3 |
| 20 | Йънг Утрехт | 5 | -8 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Йънг Аякс | |
| Хераклес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йънг Аякс | Хераклес |
|---|---|---|---|
| 1 | Цволе | ||
| 2 | ФК Айндховен | ||
| 3 | ВВВ Венло | ||
| 4 | Хераклес | - | |
| 5 | Рода | ||
| 6 | НАК Бреда | ||
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | ||
| 8 | МВВ Маастрихт | ||
| 9 | Вилем II | ||
| 10 | Алмере Сити | ||
| 11 | Йънг Аякс | - | |
| 12 | Дордрехт | ||
| 13 | Йънг ПСВ | 0 - 3 | |
| 14 | Де Граафшап | 5 - 1 | |
| 15 | Телстар | 1 - 1 | |
| 16 | Хелмонд Спорт | ||
| 17 | ТОП Ос | ||
| 18 | АДО Ден Хааг | ||
| 19 | Ден Бош | ||
| 20 | Йънг Утрехт | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Йънг Аякс | Хераклес | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 4 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 4 | 6 |
Форма в шампионата
| Йънг Аякс | Хераклес | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 2 |
3
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 0 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Йънг Аякс | Хераклес | |
|
Вкарани Получени |
6
7 |
12
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
2 |
6
0 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 53% |
| Равен | 15% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (134) | |
| Средно голове на мач | 2.85 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.57 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 30% |
Йънг Аякс следващи 6 срещи
| 2022-09-09 | ТОП Ос | - | Йънг Аякс |
| 2022-09-12 | Йънг Аякс | - | НАК Бреда |
| 2022-09-16 | МВВ Маастрихт | - | Йънг Аякс |
| 2022-09-30 | Цволе | - | Йънг Аякс |
| 2022-10-07 | Йънг Аякс | - | Хелмонд Спорт |
| 2022-10-14 | Алмере Сити | - | Йънг Аякс |
Хераклес следващи 6 срещи
| 2022-09-09 | Хераклес | - | ВВВ Венло |
| 2022-09-16 | Телстар | - | Хераклес |
| 2022-09-23 | Хераклес | - | Хелмонд Спорт |
| 2022-09-30 | Ден Бош | - | Хераклес |
| 2022-10-07 | Хераклес | - | Де Граафшап |
| 2022-10-14 | Цволе | - | Хераклес |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 3.75 | 2.25 |
| Вероятност | 33% | 30% | 37% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 1.36 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 6.50 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.87 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 3.5 @ 1.80 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 3.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-05 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
