Ерсте Дивизи - Нидерландия
понеделник, 12.12.2022
17:45
17:45

Йънг АЗ Алкмаар

Йънг ПСВ
2 - 3
(2 - 3, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Алкмаар |
| Гост: | Айндховен |
| Разстояние: | 141.5 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:45 (18:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.50 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 36% | 38% | 26% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 83% | 17% | 60% | 40% | 39% | 61% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-04-01 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2021-11-01 | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2021-03-19 | Йънг ПСВ | 3 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2020-09-11 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 4 | Йънг ПСВ |
| 2019-09-13 | Йънг ПСВ | 3 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2019-03-25 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2018-11-17 | Йънг ПСВ | 3 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2018-02-26 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2017-10-06 | Йънг ПСВ | 1 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 11% | 56% | 89% | 67% | 33% |
Йънг АЗ Алкмаар последни 12 срещи
| 2022-11-17 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 1 | Йънг Аякс |
| 2022-11-07 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | Рода |
| 2022-10-28 | ВВВ Венло | 1 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-10-24 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 0 | Телстар |
| 2022-10-14 | Ден Бош | 3 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-10-07 | Йънг АЗ Алкмаар | 4 - 0 | НАК Бреда |
| 2022-09-30 | Де Граафшап | 2 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-09-16 | Вилем II | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-09-12 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 3 | Цволе |
| 2022-09-09 | АДО Ден Хааг | 2 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-09-05 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 1 | Дордрехт |
| 2022-08-26 | ФК Айндховен | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Йънг ПСВ последни 12 срещи
| 2022-11-17 | Йънг ПСВ | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2022-11-11 | Де Граафшап | 3 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2022-11-07 | Йънг ПСВ | 0 - 1 | Алмере Сити |
| 2022-10-28 | ФК Айндховен | 2 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2022-10-24 | Йънг ПСВ | 6 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-10-14 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-10-07 | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Телстар |
| 2022-09-30 | АДО Ден Хааг | 1 - 3 | Йънг ПСВ |
| 2022-09-16 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-09-12 | Йънг ПСВ | 3 - 1 | Ден Бош |
| 2022-09-09 | Рода | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-09-05 | Йънг ПСВ | 0 - 3 | ТОП Ос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 42% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 17 | +26 | 40 |
| 2 | Цволе | 16 | +21 | 35 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 17 | +7 | 33 |
| 4 | ФК Айндховен | 17 | +9 | 32 |
| 5 | Алмере Сити | 17 | +5 | 29 |
| 6 | ВВВ Венло | 17 | 0 | 28 |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Вилем II | 17 | +3 | 24 |
| 9 | Рода | 17 | +2 | 24 |
| 10 | Телстар | 17 | -7 | 22 |
| 11 | Йънг Аякс | 17 | +1 | 21 |
| 12 | Де Граафшап | 17 | -1 | 21 |
| 13 | НАК Бреда | 17 | -7 | 21 |
| 14 | Йънг ПСВ | 16 | 0 | 20 |
| 15 | Дордрехт | 17 | -5 | 19 |
| 16 | Ден Бош | 17 | -6 | 19 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 17 | -10 | 16 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 16 | -17 | 15 |
| 19 | ТОП Ос | 16 | -13 | 13 |
| 20 | Йънг Утрехт | 17 | -14 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Йънг АЗ Алкмаар | |
| Йънг ПСВ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йънг АЗ Алкмаар | Йънг ПСВ |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | ||
| 2 | Цволе | 2 - 3 | 4 - 2 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | ФК Айндховен | 2 - 2 | |
| 5 | Алмере Сити | 3 - 2 | |
| 6 | ВВВ Венло | 1 - 1 | |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | - | |
| 8 | Вилем II | 1 - 1 | |
| 9 | Рода | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Телстар | 0 - 0 | |
| 11 | Йънг Аякс | 1 - 1 | |
| 12 | Де Граафшап | 3 - 2 | |
| 13 | НАК Бреда | 4 - 0 | |
| 14 | Йънг ПСВ | - | |
| 15 | Дордрехт | 3 - 1 | |
| 16 | Ден Бош | ||
| 17 | АДО Ден Хааг | 1 - 3 | |
| 18 | Хелмонд Спорт | ||
| 19 | ТОП Ос | ||
| 20 | Йънг Утрехт |
Класиране в шампионата
| Йънг АЗ Алкмаар | Йънг ПСВ | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 24 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 17 | 8 |
Форма в шампионата
| Йънг АЗ Алкмаар | Йънг ПСВ | |
|
Победи Равни Загуби |
7
3 5 |
5
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 1 |
1
5 2 |
Голове в шампионата
| Йънг АЗ Алкмаар | Йънг ПСВ | |
|
Вкарани Получени |
25
19 |
25
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
8 |
13
14 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (167) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (510) | |
| Средно голове на мач | 3.05 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.72 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.34 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 34% |
Йънг АЗ Алкмаар следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | Йънг Утрехт | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2023-01-06 | Йънг АЗ Алкмаар | - | Хераклес |
| 2023-01-09 | Йънг Утрехт | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2023-01-13 | Телстар | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2023-01-16 | ТОП Ос | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2023-01-23 | Йънг АЗ Алкмаар | - | Хелмонд Спорт |
Йънг ПСВ следващи 6 срещи
| 2022-12-15 | Йънг ПСВ | - | Йънг Аякс |
| 2023-01-06 | НАК Бреда | - | Йънг ПСВ |
| 2023-01-16 | Йънг ПСВ | - | ВВВ Венло |
| 2023-01-20 | Ден Бош | - | Йънг ПСВ |
| 2023-01-23 | Йънг ПСВ | - | ВВВ Венло |
| 2023-01-30 | Йънг ПСВ | - | Вилем II |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.50 | 3.00 |
| Вероятност | 36% | 38% | 26% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.25 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.50 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-12 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
