Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 07.10.2022
19:00
19:00

Йънг Утрехт

Алмере Сити
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Утрехт |
| Гост: | Алмере |
| Разстояние: | 31.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.40 | 2.15 | 2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 20% | 25% | 55% | 2.15 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 88% | 12% | 66% | 34% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-07 | Йънг Утрехт | 1 - 2 | Алмере Сити |
| 2021-08-13 | Алмере Сити | 1 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2021-07-09 | Йънг Утрехт | 3 - 0 | Алмере Сити |
| 2021-05-07 | Йънг Утрехт | 1 - 3 | Алмере Сити |
| 2020-12-04 | Алмере Сити | 4 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2020-07-24 | Алмере Сити | 1 - 0 | Йънг Утрехт |
| 2019-12-02 | Йънг Утрехт | 3 - 1 | Алмере Сити |
| 2019-04-05 | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Алмере Сити |
| 2018-09-14 | Алмере Сити | 3 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2018-04-06 | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2017-11-24 | Йънг Утрехт | 2 - 4 | Алмере Сити |
| 2017-04-14 | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 11 | 9 | 5 | |
| 17% | 8% | 75% | 92% | 75% | 42% |
Йънг Утрехт последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Телстар | 2 - 2 | Йънг Утрехт |
| 2022-09-16 | НАК Бреда | 3 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2022-09-12 | Йънг Утрехт | 1 - 1 | АДО Ден Хааг |
| 2022-09-09 | Йънг Утрехт | 2 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-09-02 | ВВВ Венло | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2022-08-29 | Йънг Утрехт | 0 - 0 | Вилем II |
| 2022-08-19 | Дордрехт | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2022-08-15 | Йънг Утрехт | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-08-05 | ТОП Ос | 3 - 0 | Йънг Утрехт |
| 2022-07-23 | Го Ахед Игълс | 0 - 2 | Йънг Утрехт |
| 2022-05-06 | Йънг Утрехт | 2 - 3 | ВВВ Венло |
| 2022-04-29 | Телстар | 1 - 3 | Йънг Утрехт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 8 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 67% | 33% |
Алмере Сити последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Алмере Сити | 2 - 1 | Рода |
| 2022-09-16 | Де Граафшап | 1 - 2 | Алмере Сити |
| 2022-09-12 | Алмере Сити | 1 - 1 | ФК Айндховен |
| 2022-09-09 | Алмере Сити | 0 - 1 | Телстар |
| 2022-09-02 | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | Алмере Сити |
| 2022-08-26 | Алмере Сити | 2 - 0 | Ден Бош |
| 2022-08-22 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 2 | Алмере Сити |
| 2022-08-12 | Алмере Сити | 3 - 0 | ТОП Ос |
| 2022-08-05 | ВВВ Венло | 3 - 0 | Алмере Сити |
| 2022-07-31 | Алмере Сити | 1 - 1 | Аякс |
| 2022-07-29 | Алмере Сити | 3 - 2 | Ден Бош |
| 2022-07-16 | Алмере Сити | 1 - 3 | Дайнзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 25% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 9 | +14 | 22 |
| 2 | Цволе | 9 | +13 | 20 |
| 3 | ФК Айндховен | 9 | +10 | 19 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 9 | +2 | 17 |
| 5 | ВВВ Венло | 9 | +1 | 17 |
| 6 | Рода | 9 | +4 | 15 |
| 7 | Вилем II | 9 | +3 | 15 |
| 8 | НАК Бреда | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Йънг АЗ Алкмаар | 9 | +2 | 13 |
| 10 | Алмере Сити | 9 | -1 | 13 |
| 11 | Йънг Аякс | 9 | +2 | 12 |
| 12 | Йънг ПСВ | 9 | -3 | 12 |
| 13 | ТОП Ос | 9 | -3 | 10 |
| 14 | Телстар | 9 | -8 | 9 |
| 15 | Де Граафшап | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Дордрехт | 9 | -5 | 8 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 9 | -6 | 8 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 9 | -6 | 6 |
| 19 | Ден Бош | 9 | -7 | 6 |
| 20 | Йънг Утрехт | 9 | -8 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Йънг Утрехт | |
| Алмере Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йънг Утрехт | Алмере Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 0 - 3 | |
| 2 | Цволе | ||
| 3 | ФК Айндховен | ||
| 4 | МВВ Маастрихт | ||
| 5 | ВВВ Венло | 3 - 0 | |
| 6 | Рода | ||
| 7 | Вилем II | 0 - 0 | |
| 8 | НАК Бреда | ||
| 9 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 2 | |
| 10 | Алмере Сити | - | |
| 11 | Йънг Аякс | ||
| 12 | Йънг ПСВ | ||
| 13 | ТОП Ос | ||
| 14 | Телстар | ||
| 15 | Де Граафшап | 1 - 2 | |
| 16 | Дордрехт | ||
| 17 | АДО Ден Хааг | 1 - 1 | |
| 18 | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 19 | Ден Бош | ||
| 20 | Йънг Утрехт | - |
Класиране в шампионата
| Йънг Утрехт | Алмере Сити | |
| Позиция | 20 | 10 |
| Точки | 6 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 5 | 3 |
Форма в шампионата
| Йънг Утрехт | Алмере Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 5 |
4
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 1 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| Йънг Утрехт | Алмере Сити | |
|
Вкарани Получени |
8
16 |
12
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
4 |
4
10 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (90) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (277) | |
| Средно голове на мач | 3.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.72 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 86% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 88% |
| Над 2.5 | 66% |
| Над 3.5 | 36% |
Йънг Утрехт следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Де Граафшап | - | Йънг Утрехт |
| 2022-10-24 | Йънг Утрехт | - | Цволе |
| 2022-10-28 | Рода | - | Йънг Утрехт |
| 2022-11-07 | Йънг Утрехт | - | ФК Айндховен |
| 2022-11-14 | Йънг Утрехт | - | МВВ Маастрихт |
| 2022-11-17 | Йънг ПСВ | - | Йънг Утрехт |
Алмере Сити следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Алмере Сити | - | Йънг Аякс |
| 2022-10-18 | Алмере Сити | - | ТОП Ос |
| 2022-10-21 | Вилем II | - | Алмере Сити |
| 2022-10-28 | Алмере Сити | - | Хераклес |
| 2022-11-07 | Йънг ПСВ | - | Алмере Сити |
| 2022-11-13 | Алмере Сити | - | Дордрехт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 3.40 | 2.15 |
| Вероятност | 20% | 25% | 55% |
| 2 @ 2.15 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.33 |
| Вероятност | 26% | 74% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 88% | 12% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-07 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
