Ерсте Дивизи - Нидерландия
понеделник, 05.09.2022
19:00
19:00

Йънг ПСВ

ТОП Ос
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Айндховен |
| Гост: | Ос |
| Разстояние: | 36.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Филипс |
| Капацитет: | 36 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.00 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 70% | 5% | 25% | 1.65 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 76% | 24% | 62% | 38% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-08 | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2021-11-05 | Йънг ПСВ | 2 - 2 | ТОП Ос |
| 2021-05-03 | Йънг ПСВ | 0 - 0 | ТОП Ос |
| 2020-12-11 | ТОП Ос | 3 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2020-02-21 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | ТОП Ос |
| 2019-10-25 | ТОП Ос | 1 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2019-02-04 | Йънг ПСВ | 3 - 1 | ТОП Ос |
| 2018-08-24 | ТОП Ос | 4 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2018-04-02 | Йънг ПСВ | 5 - 1 | ТОП Ос |
| 2017-11-27 | ТОП Ос | 0 - 3 | Йънг ПСВ |
| 2017-04-14 | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2016-11-28 | Йънг ПСВ | 2 - 4 | ТОП Ос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 50% |
Йънг ПСВ последни 12 срещи
| 2022-08-26 | Цволе | 4 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2022-08-22 | Йънг ПСВ | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-08-15 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | Дордрехт |
| 2022-08-05 | Вилем II | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-07-09 | ФК Айндховен | 1 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2022-05-06 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | Дордрехт |
| 2022-04-29 | Де Граафшап | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-04-25 | Йънг ПСВ | 2 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2022-04-19 | АДО Ден Хааг | 2 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2022-04-15 | ФК Айндховен | 1 - 3 | Йънг ПСВ |
| 2022-04-08 | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2022-04-04 | Йънг ПСВ | 2 - 2 | Волендам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 50% | 42% |
ТОП Ос последни 12 срещи
| 2022-08-26 | ТОП Ос | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-08-19 | НАК Бреда | 1 - 0 | ТОП Ос |
| 2022-08-12 | Алмере Сити | 3 - 0 | ТОП Ос |
| 2022-08-05 | ТОП Ос | 3 - 0 | Йънг Утрехт |
| 2022-07-05 | Хееренвеен | 4 - 1 | ТОП Ос |
| 2022-05-06 | ТОП Ос | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-04-29 | НАК Бреда | 3 - 0 | ТОП Ос |
| 2022-04-22 | ТОП Ос | 2 - 3 | Алмере Сити |
| 2022-04-15 | Де Граафшап | 1 - 2 | ТОП Ос |
| 2022-04-08 | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2022-04-04 | Йънг Аякс | 4 - 1 | ТОП Ос |
| 2022-04-01 | Волендам | 1 - 2 | ТОП Ос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 10 | 9 | 3 | |
| 33% | 0% | 67% | 83% | 75% | 25% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цволе | 5 | +13 | 15 |
| 2 | ФК Айндховен | 5 | +5 | 13 |
| 3 | ВВВ Венло | 5 | +2 | 12 |
| 4 | Хераклес | 4 | +10 | 10 |
| 5 | Рода | 5 | +4 | 10 |
| 6 | НАК Бреда | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 4 | +4 | 9 |
| 8 | МВВ Маастрихт | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Вилем II | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Алмере Сити | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Йънг Аякс | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Дордрехт | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Йънг ПСВ | 4 | -4 | 4 |
| 14 | Де Граафшап | 5 | -5 | 4 |
| 15 | Телстар | 5 | -6 | 4 |
| 16 | Хелмонд Спорт | 5 | -2 | 3 |
| 17 | ТОП Ос | 4 | -2 | 3 |
| 18 | АДО Ден Хааг | 5 | -5 | 3 |
| 19 | Ден Бош | 5 | -6 | 3 |
| 20 | Йънг Утрехт | 5 | -8 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Йънг ПСВ | |
| ТОП Ос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йънг ПСВ | ТОП Ос |
|---|---|---|---|
| 1 | Цволе | ||
| 2 | ФК Айндховен | ||
| 3 | ВВВ Венло | ||
| 4 | Хераклес | 0 - 3 | |
| 5 | Рода | ||
| 6 | НАК Бреда | 1 - 0 | |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | ||
| 8 | МВВ Маастрихт | ||
| 9 | Вилем II | ||
| 10 | Алмере Сити | 3 - 0 | |
| 11 | Йънг Аякс | ||
| 12 | Дордрехт | 1 - 0 | |
| 13 | Йънг ПСВ | - | |
| 14 | Де Граафшап | ||
| 15 | Телстар | ||
| 16 | Хелмонд Спорт | ||
| 17 | ТОП Ос | - | |
| 18 | АДО Ден Хааг | ||
| 19 | Ден Бош | ||
| 20 | Йънг Утрехт |
Класиране в шампионата
| Йънг ПСВ | ТОП Ос | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 4 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Йънг ПСВ | ТОП Ос | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 2 |
1
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Йънг ПСВ | ТОП Ос | |
|
Вкарани Получени |
4
8 |
4
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
3 |
0
4 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 53% |
| Равен | 15% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (134) | |
| Средно голове на мач | 2.85 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.57 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 30% |
Йънг ПСВ следващи 6 срещи
| 2022-09-09 | Рода | - | Йънг ПСВ |
| 2022-09-12 | Йънг ПСВ | - | Ден Бош |
| 2022-09-16 | ВВВ Венло | - | Йънг ПСВ |
| 2022-09-30 | АДО Ден Хааг | - | Йънг ПСВ |
| 2022-10-07 | Йънг ПСВ | - | Телстар |
| 2022-10-14 | МВВ Маастрихт | - | Йънг ПСВ |
ТОП Ос следващи 6 срещи
| 2022-09-09 | ТОП Ос | - | Йънг Аякс |
| 2022-09-17 | Ден Бош | - | ТОП Ос |
| 2022-09-23 | ТОП Ос | - | Вилем II |
| 2022-09-30 | Хелмонд Спорт | - | ТОП Ос |
| 2022-10-07 | ТОП Ос | - | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-14 | ФК Айндховен | - | ТОП Ос |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 4.00 | 5.50 |
| Вероятност | 70% | 5% | 25% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.20 |
| Вероятност | 73% | 27% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-05 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
