Лига МХ - Мексико
събота, 10.09.2022
03:05
03:05

Хуарес

Монтерей
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сиудад Хуарес |
| Гост: | Монтерей |
| Разстояние: | 903.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Олимпико Бенито Хуарес |
| Капацитет: | 22 300 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 03:05 (21:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.20 | 2.05 | 2 | 1.72 | 1.22 | |||
| 12% | 50% | 38% | 2.05 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 24% | 76% |
Последни 10 директни срещи
| 2022-03-16 | Монтерей | 3 - 0 | Хуарес |
| 2021-10-02 | Хуарес | 3 - 1 | Монтерей |
| 2021-03-04 | Хуарес | 1 - 6 | Монтерей |
| 2020-08-31 | Монтерей | 2 - 1 | Хуарес |
| 2020-03-12 | Монтерей | 2 - 0 | Хуарес |
| 2020-03-05 | Хуарес | 2 - 0 | Монтерей |
| 2020-02-16 | Монтерей | 1 - 1 | Хуарес |
| 2019-09-02 | Хуарес | 1 - 0 | Монтерей |
| 2017-03-01 | Монтерей | 2 - 1 | Хуарес |
| 2017-01-26 | Хуарес | 0 - 1 | Монтерей |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 30% | 10% | 60% | 80% | 50% | 20% |
Хуарес последни 12 срещи
| 2022-09-07 | Леон | 1 - 0 | Хуарес |
| 2022-09-03 | Хуарес | 2 - 2 | Крус Асул |
| 2022-08-27 | Пуебла | 2 - 2 | Хуарес |
| 2022-08-21 | Хуарес | 1 - 1 | Масатлан |
| 2022-08-17 | Атлас | 0 - 1 | Хуарес |
| 2022-08-08 | Америка Мексико | 2 - 1 | Хуарес |
| 2022-08-04 | Хуарес | 1 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2022-07-30 | Хуарес | 1 - 1 | Деп. Толука |
| 2022-07-27 | Хуарес | 0 - 1 | УАНЛ Тигрес |
| 2022-07-23 | Некакса | 1 - 0 | Хуарес |
| 2022-07-16 | Хуарес | 1 - 1 | Керетаро |
| 2022-07-09 | Тихуана | 0 - 2 | Хуарес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 25% | 17% |
Монтерей последни 12 срещи
| 2022-09-07 | Монтерей | 3 - 2 | Крус Асул |
| 2022-09-04 | Монтерей | 0 - 0 | Масатлан |
| 2022-08-29 | Тихуана | 0 - 3 | Монтерей |
| 2022-08-24 | Гуадалахара | 1 - 0 | Монтерей |
| 2022-08-21 | Монтерей | 0 - 0 | УАНЛ Тигрес |
| 2022-08-18 | Деп. Толука | 1 - 1 | Монтерей |
| 2022-08-13 | Некакса | 1 - 2 | Монтерей |
| 2022-08-07 | Монтерей | 5 - 1 | Леон |
| 2022-07-31 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Монтерей |
| 2022-07-27 | Монтерей | 1 - 0 | Пуебла |
| 2022-07-22 | Керетаро | 0 - 3 | Монтерей |
| 2022-07-17 | Атл. Сан Луис | 0 - 1 | Монтерей |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка Мексико | 13 | +18 | 28 |
| 2 | Монтерей | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Сантос Лагуна | 13 | +12 | 25 |
| 4 | Пачука | 13 | +8 | 25 |
| 5 | УАНЛ Тигрес | 13 | +6 | 24 |
| 6 | Деп. Толука | 14 | +1 | 22 |
| 7 | Гуадалахара | 13 | +6 | 19 |
| 8 | Некакса | 13 | -5 | 17 |
| 9 | Пуебла | 13 | +2 | 16 |
| 10 | Масатлан | 13 | -2 | 15 |
| 11 | Леон | 13 | -6 | 15 |
| 12 | Атл. Сан Луис | 14 | -6 | 15 |
| 13 | Тихуана | 14 | -7 | 15 |
| 14 | Хуарес | 13 | -1 | 13 |
| 15 | УНАМ Пумас | 13 | -6 | 13 |
| 16 | Крус Асул | 13 | -13 | 12 |
| 17 | Атлас | 14 | -8 | 10 |
| 18 | Керетаро | 14 | -12 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Хуарес | |
| Монтерей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хуарес | Монтерей |
|---|---|---|---|
| 1 | Америка Мексико | ||
| 2 | Монтерей | - | |
| 3 | Сантос Лагуна | 4 - 3 | |
| 4 | Пачука | ||
| 5 | УАНЛ Тигрес | 0 - 1 | |
| 6 | Деп. Толука | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Гуадалахара | 1 - 0 | |
| 8 | Некакса | 1 - 2 | |
| 9 | Пуебла | ||
| 10 | Масатлан | 1 - 1 | |
| 11 | Леон | ||
| 12 | Атл. Сан Луис | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Тихуана | 0 - 3 | |
| 14 | Хуарес | - | |
| 15 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | |
| 16 | Крус Асул | 2 - 2 | |
| 17 | Атлас | ||
| 18 | Керетаро | 1 - 1 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Хуарес | Монтерей | |
| Позиция | 14 | 2 |
| Точки | 13 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 1 |
| Точки | 5 | 14 |
Форма в шампионата
| Хуарес | Монтерей | |
|
Победи Равни Загуби |
2
7 4 |
8
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
5 1 |
4
2 2 |
Голове в шампионата
| Хуарес | Монтерей | |
|
Вкарани Получени |
12
13 |
26
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
7 |
14
8 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (120) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (317) | |
| Средно голове на мач | 2.64 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 30% |
Хуарес следващи 6 срещи
| 2022-09-15 | Хуарес | - | Пачука |
| 2022-09-19 | Сантос Лагуна | - | Хуарес |
| 2022-10-01 | Хуарес | - | УНАМ Пумас |
| 2022-10-09 | Деп. Толука | - | Хуарес |
| 2023-01-08 | УНАМ Пумас | - | Хуарес |
| 2023-01-15 | Хуарес | - | Тихуана |
Монтерей следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Монтерей | - | Атлас |
| 2022-10-01 | Монтерей | - | Пачука |
| 2022-10-13 | Крус Асул | - | Монтерей |
| 2022-10-16 | Монтерей | - | Крус Асул |
| 2022-10-21 | Пачука | - | Монтерей |
| 2022-10-24 | Монтерей | - | Пачука |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.20 | 2.05 |
| Вероятност | 12% | 50% | 38% |
| 2 @ 2.05 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.22 |
| Вероятност | 25% | 75% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-10 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
