Джей Лига 1 - Япония
събота, 17.09.2022
10:00
10:00

Джубило Ивата

Серезо Осака
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ивата |
| Гост: | Осака |
| Разстояние: | 214.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ямаха |
| Капацитет: | 15 165 |
| Размер: | 111 x 74 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.80 | 1.72 | X2 | 2.00 | 1.18 | |||
| 21% | 31% | 48% | 1.18 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 76% | 24% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-06 | Серезо Осака | 2 - 1 | Джубило Ивата |
| 2019-08-24 | Джубило Ивата | 0 - 2 | Серезо Осака |
| 2019-06-22 | Серезо Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2018-09-14 | Серезо Осака | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2018-04-28 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Серезо Осака |
| 2017-08-19 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Серезо Осака |
| 2017-02-25 | Серезо Осака | 0 - 0 | Джубило Ивата |
| 2015-07-26 | Джубило Ивата | 0 - 1 | Серезо Осака |
| 2015-05-06 | Серезо Осака | 1 - 2 | Джубило Ивата |
| 2014-09-10 | Серезо Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2013-09-28 | Серезо Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2013-07-06 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Серезо Осака |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 3 | 1 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 25% | 8% |
Джубило Ивата последни 12 срещи
| 2022-09-11 | К. Сапоро | 4 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-09-03 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Кашива Рейсол |
| 2022-08-19 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-08-13 | Джубило Ивата | 0 - 6 | Урава Ред Дайм. |
| 2022-08-07 | Саган Тошу | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-07-30 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Шонан Белмар |
| 2022-07-20 | Токио Верди | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-07-17 | Токио | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-07-09 | Джубило Ивата | 0 - 1 | Висел Кобе |
| 2022-07-06 | Джубило Ивата | 0 - 1 | Ависпа Фукуока |
| 2022-07-02 | С. Хирошима | 3 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-06-25 | Кавазаки Фронт. | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 8 | 4 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 67% | 33% | 25% |
Серезо Осака последни 12 срещи
| 2022-09-14 | Урава Ред Дайм. | 0 - 1 | Серезо Осака |
| 2022-09-10 | Серезо Осака | 2 - 1 | Саган Тошу |
| 2022-09-07 | Серезо Осака | 1 - 2 | С. Хирошима |
| 2022-09-02 | К. Сапоро | 2 - 1 | Серезо Осака |
| 2022-08-27 | Серезо Осака | 0 - 3 | С. Хирошима |
| 2022-08-10 | Кавазаки Фронт. | 2 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-08-06 | Серезо Осака | 3 - 0 | Висел Кобе |
| 2022-08-03 | Серезо Осака | 1 - 1 | Кавазаки Фронт. |
| 2022-07-30 | Серезо Осака | 2 - 0 | Ависпа Фукуока |
| 2022-07-16 | Гамба Осака | 1 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-07-13 | Нагоя Грампус | 1 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-07-10 | Серезо Осака | 2 - 2 | Йокохама Ф М. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 9 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 75% | 17% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 28 | +29 | 58 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 28 | +19 | 53 |
| 3 | С. Хирошима | 29 | +13 | 50 |
| 4 | Серезо Осака | 28 | +11 | 47 |
| 5 | Кашима Антлърс | 30 | +5 | 47 |
| 6 | Кашива Рейсол | 29 | +1 | 44 |
| 7 | Саган Тошу | 30 | +6 | 41 |
| 8 | Токио | 28 | 0 | 40 |
| 9 | Урава Ред Дайм. | 28 | +14 | 39 |
| 10 | Нагоя Грампус | 29 | -3 | 38 |
| 11 | К. Сапоро | 28 | -12 | 34 |
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 29 | -6 | 32 |
| 13 | Киото Санга | 28 | -5 | 30 |
| 14 | Шонан Белмар | 28 | -13 | 30 |
| 15 | Гамба Осака | 29 | -14 | 29 |
| 16 | Висел Кобе | 28 | -10 | 28 |
| 17 | Ависпа Фукуока | 29 | -11 | 28 |
| 18 | Джубило Ивата | 28 | -24 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| Джубило Ивата | |
| Серезо Осака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Джубило Ивата | Серезо Осака |
|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 3 | С. Хирошима | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Серезо Осака | - | |
| 5 | Кашима Антлърс | 3 - 3 | |
| 6 | Кашива Рейсол | 2 - 2 | |
| 7 | Саган Тошу | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Токио | 2 - 1 | |
| 9 | Урава Ред Дайм. | 0 - 6 | 0 - 1 |
| 10 | Нагоя Грампус | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | К. Сапоро | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 13 | Киото Санга | ||
| 14 | Шонан Белмар | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Гамба Осака | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Висел Кобе | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Ависпа Фукуока | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Джубило Ивата | - |
Класиране в шампионата
| Джубило Ивата | Серезо Осака | |
| Позиция | 18 | 4 |
| Точки | 23 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 16 | 22 |
Форма в шампионата
| Джубило Ивата | Серезо Осака | |
|
Победи Равни Загуби |
5
8 15 |
13
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 6 |
6
4 3 |
Голове в шампионата
| Джубило Ивата | Серезо Осака | |
|
Вкарани Получени |
25
49 |
43
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
23 |
21
14 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (257) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (644) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 26% |
Джубило Ивата следващи 6 срещи
| 2022-10-01 | Шимизу Ес-Пулс | - | Джубило Ивата |
| 2022-10-08 | Джубило Ивата | - | Кашима Антлърс |
| 2022-10-12 | Йокохама Ф М. | - | Джубило Ивата |
| 2022-10-22 | Шимизу Ес-Пулс | - | Джубило Ивата |
| 2022-10-29 | Гамба Осака | - | Джубило Ивата |
| 2022-11-05 | Джубило Ивата | - | Киото Санга |
Серезо Осака следващи 6 срещи
| 2022-09-21 | Серезо Осака | - | Урава Ред Дайм. |
| 2022-09-25 | Урава Ред Дайм. | - | Серезо Осака |
| 2022-10-01 | Серезо Осака | - | Шонан Белмар |
| 2022-10-08 | Кашива Рейсол | - | Серезо Осака |
| 2022-10-12 | Токио | - | Серезо Осака |
| 2022-10-22 | Серезо Осака | - | С. Хирошима |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 3.80 | 1.72 |
| Вероятност | 21% | 31% | 48% |
| X2 @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.18 |
| Вероятност | 30% | 70% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
