Джей Лига 1 - Япония
събота, 05.11.2022
05:00
05:00

Джубило Ивата

Киото Санга
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ивата |
| Гост: | Киото |
| Разстояние: | 194.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ямаха |
| Капацитет: | 15 165 |
| Размер: | 111 x 74 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.50 | 1.90 | 1X | 1.83 | 1.22 | |||
| 33% | 35% | 32% | 1.83 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 40% | 60% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-05 | Киото Санга | 1 - 4 | Джубило Ивата |
| 2021-11-07 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Киото Санга |
| 2021-03-21 | Киото Санга | 3 - 4 | Джубило Ивата |
| 2020-10-04 | Джубило Ивата | 1 - 2 | Киото Санга |
| 2020-06-28 | Киото Санга | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2015-08-08 | Джубило Ивата | 3 - 3 | Киото Санга |
| 2015-03-15 | Киото Санга | 0 - 2 | Джубило Ивата |
| 2014-10-26 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Киото Санга |
| 2014-07-05 | Киото Санга | 2 - 3 | Джубило Ивата |
| 2012-10-10 | Джубило Ивата | 0 - 0 | Киото Санга |
| 2010-09-25 | Киото Санга | 0 - 1 | Джубило Ивата |
| 2010-03-27 | Джубило Ивата | 2 - 3 | Киото Санга |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 50% |
Джубило Ивата последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Гамба Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-10-22 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-10-12 | Йокохама Ф М. | 0 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-10-08 | Джубило Ивата | 3 - 3 | Кашима Антлърс |
| 2022-09-17 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-09-11 | К. Сапоро | 4 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-09-03 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Кашива Рейсол |
| 2022-08-19 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-08-13 | Джубило Ивата | 0 - 6 | Урава Ред Дайм. |
| 2022-08-07 | Саган Тошу | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-07-30 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Шонан Белмар |
| 2022-07-20 | Токио Верди | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 42% |
Киото Санга последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Киото Санга | 0 - 0 | Серезо Осака |
| 2022-10-12 | Кавазаки Фронт. | 3 - 1 | Киото Санга |
| 2022-10-08 | Киото Санга | 1 - 1 | Нагоя Грампус |
| 2022-10-05 | Киото Санга | 1 - 1 | С. Хирошима |
| 2022-10-01 | Саган Тошу | 0 - 1 | Киото Санга |
| 2022-09-18 | Токио | 2 - 0 | Киото Санга |
| 2022-09-14 | Киото Санга | 1 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-09-10 | Киото Санга | 1 - 1 | Кашима Антлърс |
| 2022-09-07 | Киото Санга | 2 - 1 | Токио Верди |
| 2022-09-03 | Киото Санга | 2 - 0 | Висел Кобе |
| 2022-08-27 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 0 | Киото Санга |
| 2022-08-06 | Киото Санга | 1 - 2 | Кашива Рейсол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 8% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 33 | +33 | 65 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 33 | +22 | 63 |
| 3 | С. Хирошима | 33 | +11 | 54 |
| 4 | Серезо Осака | 33 | +7 | 51 |
| 5 | Кашима Антлърс | 33 | +5 | 51 |
| 6 | Токио | 33 | +4 | 49 |
| 7 | Кашива Рейсол | 33 | 0 | 47 |
| 8 | Урава Ред Дайм. | 33 | +9 | 44 |
| 9 | Нагоя Грампус | 33 | -6 | 43 |
| 10 | К. Сапоро | 33 | -11 | 42 |
| 11 | Саган Тошу | 33 | +1 | 41 |
| 12 | Висел Кобе | 33 | -4 | 40 |
| 13 | Шонан Белмар | 33 | -9 | 38 |
| 14 | Ависпа Фукуока | 33 | -9 | 37 |
| 15 | Гамба Осака | 33 | -11 | 36 |
| 16 | Киото Санга | 33 | -8 | 35 |
| 17 | Шимизу Ес-Пулс | 33 | -9 | 33 |
| 18 | Джубило Ивата | 33 | -25 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Джубило Ивата | |
| Киото Санга | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Джубило Ивата | Киото Санга |
|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | С. Хирошима | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Серезо Осака | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Кашима Антлърс | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Токио | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Кашива Рейсол | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 8 | Урава Ред Дайм. | 0 - 6 | 2 - 2 |
| 9 | Нагоя Грампус | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | К. Сапоро | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Саган Тошу | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Висел Кобе | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 13 | Шонан Белмар | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Ависпа Фукуока | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Гамба Осака | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Киото Санга | - | |
| 17 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 18 | Джубило Ивата | - |
Класиране в шампионата
| Джубило Ивата | Киото Санга | |
| Позиция | 18 | 16 |
| Точки | 29 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 18 | 14 |
Форма в шампионата
| Джубило Ивата | Киото Санга | |
|
Победи Равни Загуби |
6
11 16 |
8
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
6 6 |
3
5 8 |
Голове в шампионата
| Джубило Ивата | Киото Санга | |
|
Вкарани Получени |
32
57 |
30
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
28 |
14
21 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (297) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (745) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 26% |
Джубило Ивата следващи 6 срещи
| 2023-02-18 | Джубило Ивата | - | Фагиано Окаяма |
| 2023-02-26 | Ренофа Ямагучи | - | Джубило Ивата |
| 2023-03-04 | Джубило Ивата | - | Монтедио Ямагата |
| 2023-03-08 | Йокохама Ф М. | - | Джубило Ивата |
| 2023-03-11 | Омия Ардижа | - | Джубило Ивата |
| 2023-03-18 | Джубило Ивата | - | Шимизу Ес-Пулс |
Киото Санга следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Киото Санга | - | Роасо Кумамото |
| 2023-02-18 | Киото Санга | - | Кашима Антлърс |
| 2023-02-25 | Нагоя Грампус | - | Киото Санга |
| 2023-03-04 | Киото Санга | - | Токио |
| 2023-03-08 | Киото Санга | - | Гамба Осака |
| 2023-03-12 | Шонан Белмар | - | Киото Санга |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.20 | 3.50 | 1.90 |
| Вероятност | 33% | 35% | 32% |
| 1X @ 1.83 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.22 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
