Примера А - Колумбия
събота, 20.03.2021
22:40
22:40

Хун. Баранкиля

Деп. Перейра
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баранкиля |
| Гост: | Перейра |
| Разстояние: | 691.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Роберто Мелендес |
| Капацитет: | 50 000 |
| Размер: | 110 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:40 (17:40 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.00 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 64% | 21% | 15% | 1.45 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 62% | 38% | 35% | 65% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-18 | Деп. Перейра | 0 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2011-09-11 | Деп. Перейра | 1 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2011-02-27 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-07-18 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-01-31 | Деп. Перейра | 2 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2009-12-05 | Деп. Перейра | 1 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2009-11-28 | Хун. Баранкиля | 2 - 2 | Деп. Перейра |
| 2009-10-18 | Хун. Баранкиля | 1 - 1 | Деп. Перейра |
| 2009-04-26 | Деп. Перейра | 1 - 3 | Хун. Баранкиля |
| 2008-12-11 | Хун. Баранкиля | 3 - 0 | Деп. Перейра |
| 2008-11-27 | Деп. Перейра | 3 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2008-09-24 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Хун. Баранкиля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 83% | 33% |
Хун. Баранкиля последни 12 срещи
| 2021-03-18 | Хун. Баранкиля | 3 - 1 | Каракас |
| 2021-03-15 | Атл. Насионал | 1 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-03-11 | Каракас | 1 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2021-03-06 | Хун. Баранкиля | 1 - 1 | Атл. Букараманга |
| 2021-02-28 | Патриотас Бояка | 1 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-02-24 | Хун. Баранкиля | 2 - 0 | Мильонариос |
| 2021-02-21 | Бояка Чико | 2 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2021-02-18 | Хун. Баранкиля | 1 - 2 | Депортиво Кали |
| 2021-02-14 | Енвигадо | 2 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2021-02-06 | Хун. Баранкиля | 2 - 0 | Алианса Валедупар |
| 2021-02-03 | Интер Богота | 1 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-01-31 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Америка де Кали |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Деп. Перейра последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Деп. Перейра | 0 - 0 | Бояка Чико |
| 2021-03-07 | Америка де Кали | 1 - 0 | Деп. Перейра |
| 2021-03-01 | Деп. Перейра | 2 - 0 | Онсе Калдас |
| 2021-02-25 | Хагуарес Кордоба | 2 - 0 | Деп. Перейра |
| 2021-02-20 | Деп. Перейра | 0 - 0 | Агилас Дорадас |
| 2021-02-17 | Атл. Букараманга | 2 - 0 | Деп. Перейра |
| 2021-02-12 | Деп. Перейра | 1 - 2 | Патриотас Бояка |
| 2021-02-07 | Мильонариос | 3 - 2 | Деп. Перейра |
| 2021-02-03 | Деп. Перейра | 0 - 0 | Депортес Толима |
| 2021-01-30 | Атл. Насионал | 5 - 2 | Деп. Перейра |
| 2021-01-25 | Деп. Перейра | 0 - 1 | Депортиво Кали |
| 2021-01-21 | Алианса Валедупар | 2 - 2 | Деп. Перейра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 4 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 33% | 25% |
Класиране Примера А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортес Толима | 11 | +10 | 23 |
| 2 | Депортиво Кали | 12 | +4 | 23 |
| 3 | Санта Фе Богота | 11 | +7 | 22 |
| 4 | Мильонариос | 11 | +5 | 22 |
| 5 | Интер Богота | 12 | +5 | 22 |
| 6 | Атл. Насионал | 11 | +12 | 21 |
| 7 | Хагуарес Кордоба | 12 | +5 | 20 |
| 8 | Инд. Меделин | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Америка де Кали | 11 | +4 | 18 |
| 10 | Хун. Баранкиля | 12 | +2 | 17 |
| 11 | Депортиво Пасто | 11 | 0 | 15 |
| 12 | Атл. Букараманга | 11 | 0 | 13 |
| 13 | Патриотас Бояка | 11 | -5 | 10 |
| 14 | Енвигадо | 11 | -5 | 9 |
| 15 | Онсе Калдас | 11 | -4 | 8 |
| 16 | Агилас Дорадас | 11 | -6 | 8 |
| 17 | Бояка Чико | 12 | -9 | 8 |
| 18 | Деп. Перейра | 12 | -9 | 7 |
| 19 | Алианса Валедупар | 11 | -20 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Хун. Баранкиля | |
| Деп. Перейра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хун. Баранкиля | Деп. Перейра |
|---|---|---|---|
| 1 | Депортес Толима | ||
| 2 | Депортиво Кали | 1 - 2 | |
| 3 | Санта Фе Богота | ||
| 4 | Мильонариос | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Интер Богота | ||
| 6 | Атл. Насионал | 5 - 2 | |
| 7 | Хагуарес Кордоба | 2 - 0 | |
| 8 | Инд. Меделин | 1 - 0 | |
| 9 | Америка де Кали | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Хун. Баранкиля | - | |
| 11 | Депортиво Пасто | ||
| 12 | Атл. Букараманга | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Патриотас Бояка | ||
| 14 | Енвигадо | ||
| 15 | Онсе Калдас | ||
| 16 | Агилас Дорадас | ||
| 17 | Бояка Чико | ||
| 18 | Деп. Перейра | - | |
| 19 | Алианса Валедупар | 2 - 0 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Хун. Баранкиля | Деп. Перейра | |
| Позиция | 10 | 18 |
| Точки | 17 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 18 |
| Точки | 13 | 1 |
Форма в шампионата
| Хун. Баранкиля | Деп. Перейра | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 5 |
1
4 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 1 |
0
1 5 |
Голове в шампионата
| Хун. Баранкиля | Деп. Перейра | |
|
Вкарани Получени |
14
12 |
9
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
4 |
6
15 |
Обща статистика за Примера А
| Мачове (108) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (229) | |
| Средно голове на мач | 2.12 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 31% |
| Над 3.5 | 19% |
Хун. Баранкиля следващи 6 срещи
| 2021-03-24 | Депортес Толима | - | Хун. Баранкиля |
| 2021-03-27 | Хун. Баранкиля | - | Санта Фе Богота |
| 2021-03-31 | Хагуарес Кордоба | - | Хун. Баранкиля |
| 2021-04-05 | Хун. Баранкиля | - | Агилас Дорадас |
| 2021-04-09 | Боливар Ла Пас | - | Хун. Баранкиля |
| 2021-04-11 | Депортиво Пасто | - | Хун. Баранкиля |
Деп. Перейра следващи 6 срещи
| 2021-03-28 | Деп. Перейра | - | Интер Богота |
| 2021-04-03 | Санта Фе Богота | - | Деп. Перейра |
| 2021-04-07 | Деп. Перейра | - | Инд. Меделин |
| 2021-04-11 | Енвигадо | - | Деп. Перейра |
| 2021-04-18 | Деп. Перейра | - | Депортиво Пасто |
| 2021-07-19 | Депортес Толима | - | Деп. Перейра |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 4.00 | 7.50 |
| Вероятност | 64% | 21% | 15% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.62 |
| Вероятност | 80% | 20% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-20 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
