Примера А - Колумбия
събота, 10.09.2022
22:05
22:05

Хун. Баранкиля

Деп. Перейра
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баранкиля |
| Гост: | Перейра |
| Разстояние: | 691.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Роберто Мелендес |
| Капацитет: | 50 000 |
| Размер: | 110 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:05 (16:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.25 | |||
| 47% | 21% | 32% | 1.60 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 54% | 46% | 14% | 86% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-20 | Деп. Перейра | 1 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-12-08 | Хун. Баранкиля | 3 - 0 | Деп. Перейра |
| 2021-12-04 | Деп. Перейра | 2 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2021-09-12 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2021-09-02 | Деп. Перейра | 2 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-08-26 | Хун. Баранкиля | 4 - 3 | Деп. Перейра |
| 2021-03-20 | Хун. Баранкиля | 3 - 0 | Деп. Перейра |
| 2020-10-18 | Деп. Перейра | 0 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2011-09-11 | Деп. Перейра | 1 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2011-02-27 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-07-18 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-01-31 | Деп. Перейра | 2 - 2 | Хун. Баранкиля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 8 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 67% | 25% |
Хун. Баранкиля последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Унион Магдалена | 2 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-08-29 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Депортес Толима |
| 2022-08-25 | Хун. Баранкиля | 0 - 1 | Унион Магдалена |
| 2022-08-21 | Америка де Кали | 2 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-08-19 | Атл. Насионал | 1 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-08-14 | Хун. Баранкиля | 4 - 2 | Инд. Меделин |
| 2022-08-08 | Хун. Баранкиля | 1 - 2 | Онсе Калдас |
| 2022-07-31 | Агилас Дорадас | 1 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-07-29 | Хун. Баранкиля | 3 - 0 | Атл. Насионал |
| 2022-07-24 | Хун. Баранкиля | 2 - 0 | Санта Фе Богота |
| 2022-07-17 | Интер Богота | 0 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2022-07-14 | Хун. Баранкиля | 3 - 1 | Атл. Насионал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 17% |
Деп. Перейра последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Онсе Калдас |
| 2022-08-28 | Интер Богота | 1 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-08-20 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Кортулуа |
| 2022-08-14 | Хагуарес Кордоба | 1 - 2 | Деп. Перейра |
| 2022-08-08 | Деп. Перейра | 0 - 1 | Санта Фе Богота |
| 2022-07-31 | Онсе Калдас | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-07-25 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Депортиво Кали |
| 2022-07-20 | Деп. Перейра | 2 - 0 | Патриотас Бояка |
| 2022-07-08 | Деп. Перейра | 1 - 2 | Алианса Валедупар |
| 2022-05-15 | Деп. Перейра | 0 - 3 | Атл. Букараманга |
| 2022-05-12 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Депортес Толима |
| 2022-05-07 | Атл. Насионал | 1 - 1 | Деп. Перейра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 0% |
Класиране Примера А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мильонариос | 10 | +13 | 24 |
| 2 | Унион Магдалена | 10 | +2 | 18 |
| 3 | Депортиво Пасто | 9 | +6 | 17 |
| 4 | Америка де Кали | 9 | +6 | 17 |
| 5 | Агилас Дорадас | 9 | +4 | 15 |
| 6 | Онсе Калдас | 10 | +2 | 15 |
| 7 | Санта Фе Богота | 10 | -2 | 15 |
| 8 | Хун. Баранкиля | 10 | +3 | 14 |
| 9 | Деп. Перейра | 9 | +2 | 14 |
| 10 | Атл. Насионал | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Интер Богота | 10 | -1 | 13 |
| 12 | Инд. Меделин | 10 | -2 | 13 |
| 13 | Алианса Валедупар | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Атл. Букараманга | 9 | -3 | 10 |
| 15 | Енвигадо | 10 | -3 | 10 |
| 15 | Хагуарес Кордоба | 10 | -3 | 10 |
| 17 | Депортес Толима | 10 | -2 | 8 |
| 18 | Патриотас Бояка | 10 | -3 | 8 |
| 19 | Кортулуа | 10 | -10 | 6 |
| 20 | Депортиво Кали | 9 | -9 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Хун. Баранкиля | |
| Деп. Перейра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хун. Баранкиля | Деп. Перейра |
|---|---|---|---|
| 1 | Мильонариос | ||
| 2 | Унион Магдалена | ||
| 3 | Депортиво Пасто | ||
| 4 | Америка де Кали | ||
| 5 | Агилас Дорадас | ||
| 6 | Онсе Калдас | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Санта Фе Богота | 2 - 0 | |
| 8 | Хун. Баранкиля | - | |
| 9 | Деп. Перейра | - | |
| 10 | Атл. Насионал | 3 - 1 | |
| 11 | Интер Богота | 1 - 1 | |
| 12 | Инд. Меделин | 4 - 2 | |
| 13 | Алианса Валедупар | ||
| 14 | Атл. Букараманга | ||
| 15 | Енвигадо | ||
| 15 | Хагуарес Кордоба | 1 - 2 | |
| 17 | Депортес Толима | 2 - 1 | |
| 18 | Патриотас Бояка | ||
| 19 | Кортулуа | ||
| 20 | Депортиво Кали |
Класиране в шампионата
| Хун. Баранкиля | Деп. Перейра | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 14 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 13 |
| Точки | 12 | 4 |
Форма в шампионата
| Хун. Баранкиля | Деп. Перейра | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 4 |
4
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Хун. Баранкиля | Деп. Перейра | |
|
Вкарани Получени |
15
12 |
12
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
6 |
4
4 |
Обща статистика за Примера А
| Мачове (97) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 36% |
| Победа за госта | 20% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (248) | |
| Средно голове на мач | 2.56 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 24% |
Хун. Баранкиля следващи 6 срещи
| 2022-09-15 | Унион Магдалена | - | Хун. Баранкиля |
| 2022-09-18 | Депортиво Пасто | - | Хун. Баранкиля |
| 2022-09-22 | Хун. Баранкиля | - | Мильонариос |
| 2022-09-26 | Алианса Валедупар | - | Хун. Баранкиля |
| 2022-09-29 | Хун. Баранкиля | - | Мильонариос |
| 2022-10-02 | Хун. Баранкиля | - | Депортиво Кали |
Деп. Перейра следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Америка де Кали | - | Деп. Перейра |
| 2022-09-20 | Деп. Перейра | - | Агилас Дорадас |
| 2022-09-23 | Инд. Меделин | - | Деп. Перейра |
| 2022-09-26 | Депортес Толима | - | Деп. Перейра |
| 2022-10-02 | Деп. Перейра | - | Депортиво Пасто |
| 2022-10-12 | Деп. Перейра | - | Енвигадо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 4.00 | 5.75 |
| Вероятност | 47% | 21% | 32% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.25 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.95 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-10 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
