Купа на Лигата - Исландия
събота, 27.02.2021
17:00
КА Акурейри
ХК Коупавогюр
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Акурейри |
| Гост: |
Коупавогюр |
| Разстояние: |
251.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Акурейрарвьолур
|
| Капацитет: |
2 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
3.40 |
4.75 |
1X |
|
|
|
1.16 |
2.10 |
| 36% |
33% |
31% |
1.16 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
38% |
62% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-09-24 |
КА Акурейри
|
1 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2019-09-15 |
КА Акурейри
|
1 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2019-07-14 |
ХК Коупавогюр
|
2 - 1 |
КА Акурейри
|
|
2019-03-09 |
КА Акурейри
|
5 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2016-08-27 |
ХК Коупавогюр
|
2 - 3 |
КА Акурейри
|
|
2016-06-25 |
КА Акурейри
|
2 - 0 |
ХК Коупавогюр
|
|
2015-08-29 |
КА Акурейри
|
3 - 0 |
ХК Коупавогюр
|
|
2015-06-27 |
ХК Коупавогюр
|
3 - 2 |
КА Акурейри
|
|
2014-07-30 |
ХК Коупавогюр
|
1 - 1 |
КА Акурейри
|
|
2014-05-23 |
КА Акурейри
|
1 - 2 |
ХК Коупавогюр
|
|
2014-04-12 |
КА Акурейри
|
3 - 2 |
ХК Коупавогюр
|
|
2011-07-26 |
КА Акурейри
|
2 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
12 |
8 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
67% |
33% |
КА Акурейри последни 12 срещи
|
2021-02-20 |
Викингур Ол.
|
0 - 5 |
КА Акурейри
|
|
2021-02-13 |
КА Акурейри
|
0 - 1 |
Валур Рейкявик
|
|
2020-10-04 |
Викингур Р.
|
2 - 2 |
КА Акурейри
|
|
2020-10-01 |
Брейдаблик
|
1 - 1 |
КА Акурейри
|
|
2020-09-27 |
Грота
|
2 - 4 |
КА Акурейри
|
|
2020-09-24 |
КА Акурейри
|
1 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2020-09-19 |
Фьолнир
|
1 - 1 |
КА Акурейри
|
|
2020-09-13 |
КА Акурейри
|
2 - 0 |
Филкир Рейкявик
|
|
2020-08-30 |
КА Акурейри
|
0 - 0 |
Стярнан
|
|
2020-08-26 |
Стярнан
|
1 - 1 |
КА Акурейри
|
|
2020-08-22 |
КА Акурейри
|
2 - 2 |
Акранес
|
|
2020-08-15 |
Валур Рейкявик
|
1 - 0 |
КА Акурейри
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
9 |
4 |
4 |
| 25% |
58% |
17% |
|
75% |
33% |
33% |
ХК Коупавогюр последни 12 срещи
|
2021-02-20 |
ХК Коупавогюр
|
2 - 0 |
Афтурелдинг
|
|
2021-02-13 |
ХК Коупавогюр
|
2 - 0 |
Гриндавик
|
|
2021-01-30 |
Акранес
|
2 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2021-01-23 |
ХК Коупавогюр
|
5 - 1 |
Грота
|
|
2020-10-04 |
ХК Коупавогюр
|
1 - 1 |
КР Рейкявик
|
|
2020-09-27 |
ХК Коупавогюр
|
2 - 3 |
Стярнан
|
|
2020-09-24 |
КА Акурейри
|
1 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2020-09-21 |
Викингур Р.
|
1 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2020-09-13 |
ХК Коупавогюр
|
3 - 2 |
Акранес
|
|
2020-09-10 |
Валур Рейкявик
|
1 - 1 |
ХК Коупавогюр
|
|
2020-08-30 |
Валур Рейкявик
|
1 - 0 |
ХК Коупавогюр
|
|
2020-08-26 |
ХК Коупавогюр
|
3 - 0 |
Грота
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
42% |
25% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
18 |
14 |
2 |
2 |
50 |
17 |
+33 |
44 |
| 2 |
Хафнарфьордур |
18 |
11 |
3 |
4 |
37 |
23 |
+14 |
36 |
| 3 |
Брейдаблик |
18 |
9 |
4 |
5 |
37 |
27 |
+10 |
31 |
| 4 |
Стярнан |
17 |
8 |
7 |
2 |
27 |
20 |
+7 |
31 |
| 5 |
КР Рейкявик |
17 |
8 |
4 |
5 |
30 |
21 |
+9 |
28 |
| 6 |
Филкир Рейкявик |
18 |
9 |
1 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
28 |
| 7 |
КА Акурейри |
18 |
3 |
12 |
3 |
20 |
21 |
-1 |
21 |
| 8 |
Акранес |
18 |
6 |
3 |
9 |
39 |
43 |
-4 |
21 |
| 9 |
ХК Коупавогюр |
18 |
5 |
5 |
8 |
29 |
36 |
-7 |
20 |
| 10 |
Викингур Р. |
18 |
3 |
8 |
7 |
25 |
30 |
-5 |
17 |
| 11 |
Грота |
18 |
1 |
5 |
12 |
15 |
43 |
-28 |
8 |
| 12 |
Фьолнир |
18 |
0 |
6 |
12 |
15 |
40 |
-25 |
6 |
Класиране Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кефлавик |
19 |
13 |
4 |
2 |
57 |
27 |
+30 |
43 |
| 2 |
Лейкнир Р. |
20 |
13 |
3 |
4 |
50 |
22 |
+28 |
42 |
| 3 |
Фрам Рейкявик |
20 |
12 |
6 |
2 |
41 |
24 |
+17 |
42 |
| 4 |
Гриндавик |
19 |
8 |
8 |
3 |
40 |
31 |
+9 |
32 |
| 5 |
Тор Акурейри |
20 |
9 |
4 |
7 |
37 |
35 |
+2 |
31 |
| 6 |
Вестманаейяр |
20 |
7 |
9 |
4 |
33 |
27 |
+6 |
30 |
| 7 |
Вестри |
20 |
8 |
5 |
7 |
29 |
28 |
+1 |
29 |
| 8 |
Афтурелдинг |
20 |
7 |
4 |
9 |
37 |
33 |
+4 |
25 |
| 9 |
Викингур Ол. |
20 |
5 |
4 |
11 |
26 |
44 |
-18 |
19 |
| 10 |
Тротур Рейкявик |
20 |
3 |
3 |
14 |
15 |
39 |
-24 |
12 |
| 11 |
Магни Гренивик |
20 |
3 |
3 |
14 |
22 |
47 |
-25 |
12 |
| 12 |
Лейкнир Ф. |
20 |
3 |
3 |
14 |
19 |
49 |
-30 |
12 |
КА Акурейри следващи 6 срещи
|
2021-03-06 |
Афтурелдинг
|
- |
КА Акурейри
|
|
2021-03-13 |
КА Акурейри
|
- |
Гриндавик
|
|
2021-03-20 |
Брейдаблик
|
- |
КА Акурейри
|
|
2021-05-01 |
ХК Коупавогюр
|
- |
КА Акурейри
|
|
2021-05-07 |
КР Рейкявик
|
- |
КА Акурейри
|
|
2021-05-12 |
КА Акурейри
|
- |
Лейкнир Р.
|
ХК Коупавогюр следващи 6 срещи
|
2021-03-06 |
Валур Рейкявик
|
- |
ХК Коупавогюр
|
|
2021-03-13 |
ХК Коупавогюр
|
- |
Викингур Ол.
|
|
2021-05-01 |
ХК Коупавогюр
|
- |
КА Акурейри
|
|
2021-05-08 |
ХК Коупавогюр
|
- |
Филкир Рейкявик
|
|
2021-05-13 |
Валур Рейкявик
|
- |
ХК Коупавогюр
|
|
2021-05-17 |
ХК Коупавогюр
|
- |
Хафнарфьордур
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.70 |
3.40 |
4.75 |
| Вероятност |
36% |
33% |
31% |
|
1X @ 1.16 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.16 |
2.10 |
| Вероятност |
57% |
43% |
|
1X @ 1.16 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.16 |
4.50 |
| Вероятност |
|
79% |
21% |
|
Над 1.5 @ 1.16 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.30 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Над 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.37 |
1.53 |
| Вероятност |
|
38% |
62% |
|
Под 3.5 @ 1.53 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.20 |
| Вероятност |
|
62% |
38% |
|
Г/Г @ 1.61 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-27 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!