Про Лига - Белгия
неделя, 16.10.2022
15:00
15:00

КАА Гент

Мехелен
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гент |
| Гост: | Мехелен |
| Разстояние: | 53.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Планет Груп Арена |
| Капацитет: | 20 185 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.33 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.50 | |||
| 51% | 20% | 29% | 1.50 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 80% | 20% | 65% | 35% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-10 | Мехелен | 1 - 2 | КАА Гент |
| 2022-05-07 | КАА Гент | 1 - 0 | Мехелен |
| 2021-12-15 | Мехелен | 4 - 3 | КАА Гент |
| 2021-08-15 | КАА Гент | 2 - 0 | Мехелен |
| 2021-05-22 | Мехелен | 1 - 2 | КАА Гент |
| 2021-05-02 | КАА Гент | 2 - 2 | Мехелен |
| 2021-02-19 | Мехелен | 1 - 1 | КАА Гент |
| 2020-08-30 | КАА Гент | 1 - 0 | Мехелен |
| 2020-02-01 | Мехелен | 0 - 3 | КАА Гент |
| 2019-09-15 | КАА Гент | 3 - 0 | Мехелен |
| 2019-05-01 | КАА Гент | 1 - 2 | Мехелен |
| 2018-02-18 | КАА Гент | 2 - 2 | Мехелен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 25% |
КАА Гент последни 12 срещи
| 2022-10-13 | Юргорден | 4 - 2 | КАА Гент |
| 2022-10-09 | Ойпен | 0 - 4 | КАА Гент |
| 2022-10-06 | КАА Гент | 0 - 1 | Юргорден |
| 2022-10-02 | КАА Гент | 3 - 4 | Серкъл Брюж |
| 2022-09-18 | Генк | 1 - 0 | КАА Гент |
| 2022-09-15 | КАА Гент | 3 - 0 | Шамрок Роувърс |
| 2022-09-11 | КАА Гент | 2 - 0 | Зулте Варегем |
| 2022-09-08 | Молде | 0 - 0 | КАА Гент |
| 2022-09-04 | Шарлероа | 2 - 1 | КАА Гент |
| 2022-09-01 | Андерлехт | 0 - 1 | КАА Гент |
| 2022-08-28 | КАА Гент | 1 - 2 | Роял Антверп |
| 2022-08-25 | Омония Никозия | 2 - 0 | КАА Гент |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 25% |
Мехелен последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Мехелен | 1 - 3 | Андерлехт |
| 2022-10-01 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Мехелен |
| 2022-09-17 | Мехелен | 0 - 0 | ОХ Льовен |
| 2022-09-10 | Кортрийк | 1 - 4 | Мехелен |
| 2022-09-03 | Мехелен | 2 - 3 | Серен |
| 2022-08-27 | Сент Трюиден | 3 - 1 | Мехелен |
| 2022-08-21 | Мехелен | 5 - 4 | Вестерло |
| 2022-08-13 | Серкъл Брюж | 0 - 0 | Мехелен |
| 2022-08-06 | Мехелен | 3 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2022-07-30 | Остенде | 2 - 1 | Мехелен |
| 2022-07-24 | Мехелен | 0 - 2 | Роял Антверп |
| 2022-07-16 | Мехелен | 3 - 4 | Волфсбург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 50% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 12 | +16 | 31 |
| 2 | Роял Антверп | 11 | +16 | 30 |
| 3 | Клуб Брюж | 11 | +10 | 22 |
| 4 | Роял Юнион СЖ | 11 | +4 | 22 |
| 5 | ОХ Льовен | 12 | +2 | 20 |
| 6 | Вестерло | 12 | +2 | 19 |
| 7 | Стандарт Лиеж | 11 | +1 | 19 |
| 8 | КАА Гент | 11 | +6 | 17 |
| 9 | Андерлехт | 11 | +7 | 16 |
| 10 | Сент Трюиден | 12 | 0 | 16 |
| 11 | Шарлероа | 12 | -2 | 15 |
| 12 | Серкъл Брюж | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Мехелен | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Остенде | 11 | -4 | 11 |
| 15 | Серен | 12 | -8 | 11 |
| 16 | Кортрийк | 12 | -11 | 10 |
| 17 | Ойпен | 12 | -15 | 9 |
| 18 | Зулте Варегем | 12 | -14 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| КАА Гент | |
| Мехелен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | КАА Гент | Мехелен |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | ||
| 2 | Роял Антверп | 1 - 2 | |
| 3 | Клуб Брюж | 3 - 0 | |
| 4 | Роял Юнион СЖ | ||
| 5 | ОХ Льовен | ||
| 6 | Вестерло | 2 - 1 | |
| 7 | Стандарт Лиеж | ||
| 8 | КАА Гент | - | |
| 9 | Андерлехт | ||
| 10 | Сент Трюиден | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Шарлероа | ||
| 12 | Серкъл Брюж | 3 - 4 | 0 - 0 |
| 13 | Мехелен | - | |
| 14 | Остенде | 2 - 1 | |
| 15 | Серен | ||
| 16 | Кортрийк | 1 - 4 | |
| 17 | Ойпен | ||
| 18 | Зулте Варегем | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| КАА Гент | Мехелен | |
| Позиция | 8 | 13 |
| Точки | 17 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 7 | 4 |
Форма в шампионата
| КАА Гент | Мехелен | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 4 |
3
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 2 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| КАА Гент | Мехелен | |
|
Вкарани Получени |
20
14 |
17
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
8 |
6
9 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (104) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 12% |
| Победа за госта | 42% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (308) | |
| Средно голове на мач | 2.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.48 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 34% |
КАА Гент следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Роял Юнион СЖ | - | КАА Гент |
| 2022-10-23 | КАА Гент | - | Серен |
| 2022-10-27 | Шамрок Роувърс | - | КАА Гент |
| 2022-10-30 | ОХ Льовен | - | КАА Гент |
| 2022-11-03 | КАА Гент | - | Молде |
| 2022-11-06 | КАА Гент | - | Клуб Брюж |
Мехелен следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Мехелен | - | Стандарт Лиеж |
| 2022-10-22 | Мехелен | - | Ойпен |
| 2022-10-28 | Генк | - | Мехелен |
| 2022-11-05 | Мехелен | - | Зулте Варегем |
| 2022-11-12 | Шарлероа | - | Мехелен |
| 2022-12-04 | НАК Бреда | - | Мехелен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 4.33 | 5.75 |
| Вероятност | 51% | 20% | 29% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.50 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.15 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
