Купа на Казахстан
сряда, 31.08.2022
16:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1, 1 - 4)
Краен победител Ордабаси
с резултат 1 - 4 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Къзълорда |
| Гост: |
Шимкент |
| Разстояние: |
434.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Гани Муратбаев
|
| Капацитет: |
7 300 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
16:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
3.75 |
1.55 |
2 |
|
|
|
2.30 |
1.15 |
| 25% |
33% |
42% |
1.55 |
|
|
|
23% |
77% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.25 |
|
|
|
1.90 |
1.80 |
|
|
|
3.25 |
1.31 |
| 69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
27% |
73% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-07-03 |
Кайсар
|
1 - 0 |
Ордабаси
|
|
2021-04-24 |
Ордабаси
|
4 - 2 |
Кайсар
|
|
2020-11-21 |
Ордабаси
|
0 - 3 |
Кайсар
|
|
2020-09-20 |
Кайсар
|
1 - 1 |
Ордабаси
|
|
2019-09-15 |
Ордабаси
|
0 - 2 |
Кайсар
|
|
2019-06-30 |
Ордабаси
|
1 - 2 |
Кайсар
|
|
2019-04-20 |
Кайсар
|
0 - 0 |
Ордабаси
|
|
2018-08-19 |
Кайсар
|
2 - 1 |
Ордабаси
|
|
2018-07-05 |
Ордабаси
|
1 - 2 |
Кайсар
|
|
2018-04-28 |
Кайсар
|
0 - 0 |
Ордабаси
|
|
2017-08-26 |
Кайсар
|
1 - 1 |
Ордабаси
|
|
2017-06-17 |
Кайсар
|
0 - 1 |
Ордабаси
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
5 |
1 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
42% |
8% |
Кайсар последни 12 срещи
|
2022-08-14 |
Кайсар
|
3 - 1 |
Кизилжар
|
|
2022-08-05 |
Акжайк
|
2 - 2 |
Кайсар
|
|
2022-07-29 |
Кайсар
|
1 - 2 |
Каспий Актау
|
|
2022-07-23 |
Каспий Актау
|
1 - 2 |
Кайсар
|
|
2022-07-16 |
Кизилжар
|
1 - 2 |
Кайсар
|
|
2022-07-08 |
Кайсар
|
1 - 0 |
Акжайк
|
|
2022-03-11 |
Йостерсунд
|
0 - 0 |
Кайсар
|
|
2021-10-30 |
Тараз
|
1 - 2 |
Кайсар
|
|
2021-10-27 |
Кайсар
|
0 - 2 |
Кайрат Алмати
|
|
2021-10-24 |
Кайсар
|
0 - 1 |
Жетису
|
|
2021-10-17 |
Астана
|
2 - 0 |
Кайсар
|
|
2021-10-02 |
Кайсар
|
0 - 2 |
Актобе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Ордабаси последни 12 срещи
|
2022-08-27 |
Тобол Костанай
|
4 - 0 |
Ордабаси
|
|
2022-08-21 |
Актобе
|
3 - 1 |
Ордабаси
|
|
2022-08-13 |
Аксу
|
0 - 1 |
Ордабаси
|
|
2022-08-07 |
Ордабаси
|
1 - 3 |
Кайрат Алмати
|
|
2022-07-29 |
Ордабаси
|
1 - 2 |
Атирау
|
|
2022-07-22 |
Атирау
|
1 - 4 |
Ордабаси
|
|
2022-07-17 |
Ордабаси
|
2 - 0 |
Аксу
|
|
2022-07-09 |
Кайрат Алмати
|
2 - 0 |
Ордабаси
|
|
2022-07-04 |
Ордабаси
|
4 - 1 |
Каспий Актау
|
|
2022-06-29 |
Ордабаси
|
3 - 0 |
Аксу
|
|
2022-06-25 |
Акжайк
|
0 - 1 |
Ордабаси
|
|
2022-06-19 |
Ордабаси
|
3 - 2 |
Тараз
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 58% |
0% |
42% |
|
83% |
67% |
50% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Актобе |
17 |
11 |
2 |
4 |
26 |
18 |
+8 |
35 |
| 2 |
Астана |
17 |
9 |
4 |
4 |
35 |
17 |
+18 |
31 |
| 3 |
Тобол Костанай |
17 |
8 |
5 |
4 |
31 |
21 |
+10 |
29 |
| 4 |
Кайрат Алмати |
17 |
7 |
6 |
4 |
19 |
20 |
-1 |
27 |
| 5 |
Ордабаси |
17 |
8 |
2 |
7 |
26 |
22 |
+4 |
26 |
| 6 |
Тараз |
17 |
6 |
7 |
4 |
21 |
16 |
+5 |
25 |
| 7 |
Шахт. Караганди |
17 |
7 |
3 |
7 |
26 |
22 |
+4 |
24 |
| 8 |
Каспий Актау |
17 |
7 |
2 |
8 |
18 |
23 |
-5 |
23 |
| 9 |
Атирау |
17 |
5 |
7 |
5 |
19 |
19 |
0 |
22 |
| 10 |
Кизилжар |
17 |
4 |
6 |
7 |
18 |
22 |
-4 |
18 |
| 11 |
Акжайк |
16 |
5 |
3 |
8 |
11 |
16 |
-5 |
18 |
| 12 |
Аксу |
17 |
5 |
2 |
10 |
15 |
26 |
-11 |
17 |
| 13 |
Туран Туркестан |
16 |
3 |
7 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
16 |
| 14 |
Мактаарал |
17 |
3 |
4 |
10 |
13 |
29 |
-16 |
13 |
Кайсар следващи 6 срещи
|
2022-12-23 |
Сампдория
|
- |
Кайсар
|
|
2023-01-23 |
Кайсар
|
- |
Раднички 1923
|
|
2023-02-14 |
Факел Воронеж
|
- |
Кайсар
|
|
2023-02-17 |
Химки
|
- |
Кайсар
|
|
2023-03-05 |
Кайсар
|
- |
Кизилжар
|
|
2023-03-10 |
Атирау
|
- |
Кайсар
|
Ордабаси следващи 6 срещи
|
2022-09-04 |
Ордабаси
|
- |
Туран Туркестан
|
|
2022-09-11 |
Кизилжар
|
- |
Ордабаси
|
|
2022-09-15 |
Кайрат Алмати
|
- |
Ордабаси
|
|
2022-10-01 |
Ордабаси
|
- |
Атирау
|
|
2022-10-09 |
Астана
|
- |
Ордабаси
|
|
2022-10-14 |
Ордабаси
|
- |
Шахт. Караганди
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.25 |
3.75 |
1.55 |
| Вероятност |
25% |
33% |
42% |
|
2 @ 1.55 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.30 |
1.15 |
| Вероятност |
23% |
77% |
|
X2 @ 1.15 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.30 |
3.25 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.30 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.80 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Под 2.5 @ 1.80 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.31 |
| Вероятност |
|
27% |
73% |
|
Под 3.5 @ 1.31 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.98 |
1.73 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Без @ 1.73 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-31 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!