Трета Лига - Германия
сряда, 07.04.2021
16:00
16:00

Кайзерслаутерн

Цвикау
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кайзерслаутерн |
| Гост: | Цвикау |
| Разстояние: | 365.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фриц Валтер Щадион |
| Капацитет: | 49 780 (46 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.25 | 3.60 | X2 | 1.28 | 1.72 | |||
| 22% | 45% | 33% | 1.72 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 45% | 55% | 20% | 80% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-11-07 | Цвикау | 1 - 2 | Кайзерслаутерн |
| 2020-02-22 | Кайзерслаутерн | 0 - 0 | Цвикау |
| 2019-08-26 | Цвикау | 3 - 5 | Кайзерслаутерн |
| 2019-02-24 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | Цвикау |
| 2018-09-02 | Цвикау | 1 - 1 | Кайзерслаутерн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 1 | |
| 40% | 60% | 0% | 80% | 40% | 20% |
Кайзерслаутерн последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Кайзерслаутерн | 3 - 1 | Халешер |
| 2021-03-20 | Магдебург | 1 - 0 | Кайзерслаутерн |
| 2021-03-06 | Ханза Рощок | 2 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2021-02-27 | Кайзерслаутерн | 2 - 2 | Мепен |
| 2021-02-20 | Инголщат | 1 - 0 | Кайзерслаутерн |
| 2021-02-13 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | Байерн М. II |
| 2021-02-06 | Валдхоф Манхайм | 0 - 2 | Кайзерслаутерн |
| 2021-01-30 | Кайзерслаутерн | 0 - 1 | Веен Висбаден |
| 2021-01-26 | Кайзерслаутерн | 0 - 0 | Тюркгюджю Мюнхен |
| 2021-01-23 | Динамо Дрезден | 4 - 3 | Кайзерслаутерн |
| 2021-01-16 | Ферл | 1 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2021-01-09 | Кайзерслаутерн | 0 - 0 | Виктория Кьолн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 4 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 33% | 25% |
Цвикау последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Валдхоф Манхайм | 1 - 0 | Цвикау |
| 2021-03-27 | Юрдинген 05 | 1 - 1 | Цвикау |
| 2021-03-21 | Цвикау | 2 - 1 | Веен Висбаден |
| 2021-03-10 | Саарбрюкен | 1 - 2 | Цвикау |
| 2021-03-05 | Цвикау | 3 - 0 | Ферл |
| 2021-02-28 | Тюркгюджю Мюнхен | 1 - 1 | Цвикау |
| 2021-02-20 | Цвикау | 0 - 2 | Динамо Дрезден |
| 2021-02-10 | Байерн М. II | 3 - 2 | Цвикау |
| 2021-02-06 | Цвикау | 2 - 2 | Халешер |
| 2021-01-31 | Мюнхен 1860 | 0 - 1 | Цвикау |
| 2021-01-26 | Цвикау | 3 - 1 | Дуисбург |
| 2021-01-23 | Унтерхахинг | 1 - 2 | Цвикау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Трета Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 30 | +27 | 59 |
| 2 | Ханза Рощок | 30 | +18 | 58 |
| 3 | Инголщат | 30 | +9 | 57 |
| 4 | Мюнхен 1860 | 30 | +28 | 51 |
| 5 | Саарбрюкен | 30 | +9 | 46 |
| 6 | Ферл | 30 | +9 | 45 |
| 7 | Веен Висбаден | 30 | +5 | 45 |
| 8 | Тюркгюджю Мюнхен | 30 | +1 | 43 |
| 9 | Цвикау | 29 | 0 | 40 |
| 10 | Виктория Кьолн | 30 | -8 | 40 |
| 11 | Валдхоф Манхайм | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Дуисбург | 30 | -11 | 37 |
| 13 | Халешер | 30 | -16 | 36 |
| 14 | Мепен | 30 | -16 | 36 |
| 15 | Магдебург | 30 | -10 | 34 |
| 16 | Байерн М. II | 30 | -4 | 33 |
| 17 | Юрдинген 05 | 30 | -6 | 33 |
| 18 | Кайзерслаутерн | 29 | -7 | 29 |
| 19 | ВФБ Любек | 30 | -12 | 29 |
| 20 | Унтерхахинг | 30 | -13 | 25 |
Хронология на изиграните мачове
| Кайзерслаутерн | |
| Цвикау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кайзерслаутерн | Цвикау |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 2 | Ханза Рощок | 0 - 0 | |
| 3 | Инголщат | 1 - 1 | |
| 4 | Мюнхен 1860 | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 5 | Саарбрюкен | 1 - 2 | |
| 6 | Ферл | 1 - 1 | |
| 7 | Веен Висбаден | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Тюркгюджю Мюнхен | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Цвикау | - | |
| 10 | Виктория Кьолн | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Валдхоф Манхайм | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Дуисбург | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Халешер | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Мепен | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Магдебург | 1 - 1 | |
| 16 | Байерн М. II | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 17 | Юрдинген 05 | 1 - 1 | |
| 18 | Кайзерслаутерн | - | |
| 19 | ВФБ Любек | 1 - 0 | |
| 20 | Унтерхахинг | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Кайзерслаутерн | Цвикау | |
| Позиция | 18 | 9 |
| Точки | 29 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 6 |
| Точки | 15 | 23 |
Форма в шампионата
| Кайзерслаутерн | Цвикау | |
|
Победи Равни Загуби |
5
14 10 |
11
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
9 3 |
6
5 3 |
Голове в шампионата
| Кайзерслаутерн | Цвикау | |
|
Вкарани Получени |
29
36 |
36
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
14 |
19
16 |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (299) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (800) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.37 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 28% |
Кайзерслаутерн следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | ВФБ Любек | - | Кайзерслаутерн |
| 2021-04-17 | Кайзерслаутерн | - | Саарбрюкен |
| 2021-04-20 | Дуисбург | - | Кайзерслаутерн |
| 2021-04-24 | Кайзерслаутерн | - | Унтерхахинг |
| 2021-05-04 | Мюнхен 1860 | - | Кайзерслаутерн |
| 2021-05-08 | Кайзерслаутерн | - | Юрдинген 05 |
Цвикау следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Цвикау | - | Виктория Кьолн |
| 2021-04-17 | Магдебург | - | Цвикау |
| 2021-04-20 | Цвикау | - | Байерн М. II |
| 2021-04-24 | Инголщат | - | Цвикау |
| 2021-05-05 | Цвикау | - | Мепен |
| 2021-05-08 | Ханза Рощок | - | Цвикау |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.25 | 3.60 |
| Вероятност | 22% | 45% | 33% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.72 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-07 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
