Висша Лига - Азербайджан
сряда, 14.12.2022
10:00
10:00

Капаз Ганджа

Сабах Баку
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ганджа |
| Гост: | Баку / Масазир |
| Разстояние: | 300.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Ганджа |
| Капацитет: | 26 120 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.00 | 1.41 | 2 | 2.65 | 1.10 | |||
| 20% | 13% | 67% | 1.41 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.90 | 1.78 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 70% | 30% | 49% | 51% | 27% | 73% |
Последни 3 директни срещи
| 2022-10-09 | Сабах Баку | 5 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2021-12-11 | Сабах Баку | 3 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2021-01-25 | Сабах Баку | 1 - 2 | Капаз Ганджа |
Капаз Ганджа последни 12 срещи
| 2022-12-09 | Капаз Ганджа | 1 - 2 | Туран Товуз |
| 2022-12-04 | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Сумгаит |
| 2022-11-28 | Шамахи | 1 - 1 | Капаз Ганджа |
| 2022-11-23 | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Сумгаит |
| 2022-11-13 | Капаз Ганджа | 0 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-11-06 | Карабах | 3 - 1 | Капаз Ганджа |
| 2022-10-29 | Капаз Ганджа | 3 - 0 | Сабаил Баку |
| 2022-10-22 | Габала | 1 - 1 | Капаз Ганджа |
| 2022-10-16 | Капаз Ганджа | 0 - 2 | Нефтчи Баку |
| 2022-10-09 | Сабах Баку | 5 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2022-10-02 | Сумгаит | 0 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2022-09-18 | Капаз Ганджа | 2 - 1 | Шамахи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Сабах Баку последни 12 срещи
| 2022-12-09 | Сабаил Баку | 3 - 2 | Сабах Баку |
| 2022-12-03 | Сабах Баку | 1 - 1 | Шамахи |
| 2022-11-29 | Туран Товуз | 0 - 1 | Сабах Баку |
| 2022-11-13 | Сабах Баку | 0 - 0 | Карабах |
| 2022-11-06 | Сабаил Баку | 0 - 2 | Сабах Баку |
| 2022-10-30 | Сабах Баку | 2 - 1 | Габала |
| 2022-10-23 | Нефтчи Баку | 2 - 3 | Сабах Баку |
| 2022-10-15 | Сабах Баку | 1 - 0 | Зира Баку |
| 2022-10-09 | Сабах Баку | 5 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2022-10-02 | Шамахи | 0 - 1 | Сабах Баку |
| 2022-09-16 | Сабах Баку | 3 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-09-11 | Карабах | 4 - 3 | Сабах Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 6 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 50% | 42% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 17 | +37 | 47 |
| 2 | Сабах Баку | 16 | +21 | 39 |
| 3 | Нефтчи Баку | 16 | +12 | 32 |
| 4 | Зира Баку | 17 | -4 | 27 |
| 5 | Габала | 17 | +2 | 24 |
| 6 | Туран Товуз | 16 | -10 | 16 |
| 7 | Шамахи | 17 | -11 | 13 |
| 8 | Сабаил Баку | 16 | -12 | 10 |
| 9 | Капаз Ганджа | 16 | -19 | 10 |
| 10 | Сумгаит | 16 | -16 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Капаз Ганджа | |
| Сабах Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Капаз Ганджа | Сабах Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 0 - 1 | 4 - 3 |
| 2 | Сабах Баку | - | |
| 3 | Нефтчи Баку | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 4 | Зира Баку | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 5 | Габала | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 6 | Туран Товуз | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Шамахи | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Сабаил Баку | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Капаз Ганджа | - | |
| 10 | Сумгаит | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Капаз Ганджа | Сабах Баку | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 10 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 7 | 18 |
Форма в шампионата
| Капаз Ганджа | Сабах Баку | |
|
Победи Равни Загуби |
2
4 10 |
12
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 5 |
6
0 1 |
Голове в шампионата
| Капаз Ганджа | Сабах Баку | |
|
Вкарани Получени |
12
31 |
32
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
10 |
15
7 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (82) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (204) | |
| Средно голове на мач | 2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 63% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 27% |
Капаз Ганджа следващи 6 срещи
| 2022-12-20 | Туран Товуз | - | Капаз Ганджа |
| 2022-12-25 | Зира Баку | - | Капаз Ганджа |
| 2023-01-16 | Нови Пазар | - | Капаз Ганджа |
| 2023-01-24 | Капаз Ганджа | - | Габала |
| 2023-01-31 | Сабаил Баку | - | Капаз Ганджа |
| 2023-02-04 | Капаз Ганджа | - | Карабах |
Сабах Баку следващи 6 срещи
| 2022-12-19 | Сабах Баку | - | Сабаил Баку |
| 2022-12-23 | Сумгаит | - | Сабах Баку |
| 2023-01-12 | Варта Познан | - | Сабах Баку |
| 2023-01-26 | Сабах Баку | - | Нефтчи Баку |
| 2023-02-01 | Габала | - | Сабах Баку |
| 2023-02-06 | Сабах Баку | - | Сабаил Баку |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.50 | 4.00 | 1.41 |
| Вероятност | 20% | 13% | 67% |
| 2 @ 1.41 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.65 | 1.10 |
| Вероятност | 23% | 77% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.20 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.78 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.78 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.29 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.29 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.61 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-14 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
