Дивизия 1 Север - Швеция
събота, 02.05.2026
15:00
Карлстад Футбол
Хамарби ТФФ
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Карлстад |
| Гост: |
Стокхолм |
| Разстояние: |
258.5 км |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.40 |
3.40 |
2.45 |
12 |
|
|
|
1.49 |
1.50 |
| 35% |
30% |
35% |
1.28 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.33 |
|
|
|
1.58 |
2.20 |
|
|
|
2.40 |
1.49 |
| 83% |
17% |
|
|
|
72% |
28% |
|
|
|
38% |
62% |
Последни 10 директни срещи
|
2025-11-09 |
Карлстад Футбол
|
1 - 2 |
Хамарби ТФФ
|
|
2025-06-14 |
Хамарби ТФФ
|
3 - 1 |
Карлстад Футбол
|
|
2024-09-14 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
Карлстад Футбол
|
|
2024-04-01 |
Карлстад Футбол
|
2 - 0 |
Хамарби ТФФ
|
|
2023-08-12 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 1 |
Карлстад Футбол
|
|
2023-05-17 |
Карлстад Футбол
|
2 - 2 |
Хамарби ТФФ
|
|
2022-11-06 |
Карлстад Футбол
|
1 - 4 |
Хамарби ТФФ
|
|
2022-06-04 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 0 |
Карлстад Футбол
|
|
2021-09-15 |
Карлстад Футбол
|
4 - 1 |
Хамарби ТФФ
|
|
2021-07-04 |
Хамарби ТФФ
|
0 - 3 |
Карлстад Футбол
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
4 |
| 30% |
30% |
40% |
|
90% |
60% |
40% |
Карлстад Футбол последни 12 срещи
|
2026-04-26 |
АФК Ескилстюна
|
0 - 2 |
Карлстад Футбол
|
|
2026-04-18 |
Карлстад Футбол
|
2 - 1 |
Йерфела
|
|
2026-04-12 |
Стокхолм Интер.
|
0 - 1 |
Карлстад Футбол
|
|
2026-04-06 |
Карлстад Футбол
|
2 - 1 |
Питео
|
|
2026-03-21 |
Карлстад Футбол
|
1 - 3 |
Шьовде АИК
|
|
2026-03-13 |
АФК Ескилстюна
|
2 - 1 |
Карлстад Футбол
|
|
2026-03-08 |
Варберг БоИС
|
2 - 0 |
Карлстад Футбол
|
|
2026-03-01 |
Карлстад Футбол
|
0 - 4 |
Малмьо
|
|
2026-02-22 |
Карлстад Футбол
|
0 - 1 |
Халмстад
|
|
2025-11-09 |
Карлстад Футбол
|
1 - 2 |
Хамарби ТФФ
|
|
2025-11-01 |
Арланда
|
3 - 5 |
Карлстад Футбол
|
|
2025-10-24 |
Йоребру Сир.
|
1 - 2 |
Карлстад Футбол
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
10 |
8 |
3 |
| 50% |
0% |
50% |
|
83% |
67% |
25% |
Хамарби ТФФ последни 12 срещи
|
2026-04-27 |
Хамарби ТФФ
|
2 - 2 |
Васалунд
|
|
2026-04-19 |
Питео
|
1 - 4 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-04-11 |
Стоксунд
|
2 - 4 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-04-06 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 2 |
Умео ФК
|
|
2026-03-28 |
Сундсвал
|
3 - 0 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-03-22 |
Хамарби ТФФ
|
0 - 3 |
Карлберг
|
|
2026-03-14 |
Йоребро
|
2 - 2 |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-03-01 |
Васалунд
|
1 - 1 |
Хамарби ТФФ
|
|
2025-11-23 |
Йоребро
|
1 - 0 |
Хамарби ТФФ
|
|
2025-11-20 |
Хамарби ТФФ
|
1 - 0 |
Йоребро
|
|
2025-11-09 |
Карлстад Футбол
|
1 - 2 |
Хамарби ТФФ
|
|
2025-11-03 |
Хамарби ТФФ
|
4 - 1 |
Стоксунд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
9 |
5 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
75% |
42% |
Класиране Дивизия 1 Север
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Карлстад Футбол |
4 |
4 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
12 |
| 2 |
Арланда |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
10 |
| 3 |
ФБК Карлстад |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 4 |
Карлберг |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 5 |
Енкьопинг |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
11 |
-2 |
9 |
| 6 |
Хамарби ТФФ |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
7 |
| 7 |
Стокхолм Интер. |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 8 |
Солентюна |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
7 |
| 9 |
Васалунд |
5 |
1 |
2 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
5 |
| 10 |
Асириска ФФ |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
4 |
| 11 |
Йерфела |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 12 |
Йефле |
4 |
1 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
3 |
| 13 |
Умео ФК |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 14 |
АФК Ескилстюна |
4 |
0 |
2 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
2 |
| 15 |
Стоксунд |
5 |
0 |
2 |
3 |
10 |
14 |
-4 |
2 |
| 16 |
Питео |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
9 |
-7 |
0 |
Хронология на изиграните мачове
| Карлстад Футбол |
|
| Хамарби ТФФ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Карлстад Футбол |
Хамарби ТФФ |
| 1 |
Карлстад Футбол |
- |
|
| 2 |
Арланда |
|
|
| 3 |
ФБК Карлстад |
|
|
| 4 |
Карлберг |
|
|
| 5 |
Енкьопинг |
|
|
| 6 |
Хамарби ТФФ |
|
- |
| 7 |
Стокхолм Интер. |
|
|
| 8 |
Солентюна |
|
|
| 9 |
Васалунд |
|
|
| 10 |
Асириска ФФ |
|
|
| 11 |
Йерфела |
2 - 1 |
|
| 12 |
Йефле |
|
|
| 13 |
Умео ФК |
|
|
| 14 |
АФК Ескилстюна |
|
|
| 15 |
Стоксунд |
|
2 - 4 |
| 16 |
Питео |
2 - 1 |
1 - 4 |
Представяне в Шампионата
| |
Карлстад Футбол |
Хамарби ТФФ |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани голове |
7 |
11 |
| Получени голове |
2 |
7 |
| Средно вкарани |
1.75 |
2.75 |
| Средно получени |
0.50 |
1.75 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
75% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
4 |
8 |
| Получени голове |
2 |
3 |
| Средно вкарани |
2.00 |
4.00 |
| Средно получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
100% |
100% |
| Мачове получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Обща статистика за Дивизия 1 Север
| Мачове (33) |
| Победа за домакина |
36% |
| Равен |
18% |
| Победа за госта |
45% |
| Изиграни мачове |
14% |
| Голове (110) |
| Средно голове на мач |
3.33 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.48 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.85 |
| Домакинът е отбелязал в |
76% |
| Гостът е отбелязал в |
85% |
| Гол/Гол |
67% |
| Над 1.5 |
76% |
| Над 2.5 |
67% |
| Над 3.5 |
39% |
Карлстад Футбол следващи 6 срещи
|
2026-05-09 |
Карлберг
|
- |
Карлстад Футбол
|
|
2026-05-14 |
Карлстад Футбол
|
- |
Стоксунд
|
|
2026-05-17 |
Карлстад Футбол
|
- |
Васалунд
|
|
2026-05-24 |
Умео ФК
|
- |
Карлстад Футбол
|
|
2026-05-30 |
Карлстад Футбол
|
- |
Солентюна
|
|
2026-06-05 |
ФБК Карлстад
|
- |
Карлстад Футбол
|
Хамарби ТФФ следващи 6 срещи
|
2026-05-09 |
Хамарби ТФФ
|
- |
Асириска ФФ
|
|
2026-05-13 |
Солентюна
|
- |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-05-16 |
Хамарби ТФФ
|
- |
Стокхолм Интер.
|
|
2026-05-23 |
Енкьопинг
|
- |
Хамарби ТФФ
|
|
2026-05-30 |
Хамарби ТФФ
|
- |
АФК Ескилстюна
|
|
2026-06-06 |
Йефле
|
- |
Хамарби ТФФ
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.40 |
3.40 |
2.45 |
| Вероятност |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.49 |
1.50 |
| Вероятност |
50% |
50% |
|
1X @ 1.49 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.33 |
| Вероятност |
|
83% |
17% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.58 |
2.20 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 2.5 @ 1.58 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.40 |
1.49 |
| Вероятност |
|
38% |
62% |
|
Под 3.5 @ 1.49 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.51 |
2.35 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Г/Г @ 1.51 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-02 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!