Първа Лига - Украйна
неделя, 27.11.2022
10:00
10:00

Карпати Лвов

Полесия Житомир
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лвов |
| Гост: | Житомир |
| Разстояние: | 334.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.00 | 1.83 | 2 | 1.85 | 1.21 | |||
| 39% | 11% | 50% | 1.83 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.85 | 2.10 | 1.65 | 3.60 | 1.24 | ||||||
| 79% | 21% | 49% | 51% | 16% | 84% |
Последни 1 директни срещи
| 2022-10-07 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Карпати Лвов |
Карпати Лвов последни 12 срещи
| 2022-11-20 | Прикарпатие | 0 - 2 | Карпати Лвов |
| 2022-11-11 | Епицентър | 1 - 0 | Карпати Лвов |
| 2022-11-06 | Карпати Лвов | 3 - 2 | Диназ Вишгород |
| 2022-10-30 | Буковина | 1 - 2 | Карпати Лвов |
| 2022-10-22 | Карпати Лвов | 1 - 0 | Нива Тернопол |
| 2022-10-16 | ФСК Мариупол | 1 - 1 | Карпати Лвов |
| 2022-10-07 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Карпати Лвов |
| 2022-10-01 | Карпати Лвов | 2 - 1 | Прикарпатие |
| 2022-09-24 | Карпати Лвов | 0 - 2 | Епицентър |
| 2022-09-18 | Диназ Вишгород | 1 - 2 | Карпати Лвов |
| 2022-09-11 | Карпати Лвов | 4 - 0 | Буковина |
| 2022-09-04 | Нива Тернопол | 0 - 1 | Карпати Лвов |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Полесия Житомир последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Полесия Житомир | 3 - 0 | Диназ Вишгород |
| 2022-11-13 | Буковина | 1 - 2 | Полесия Житомир |
| 2022-11-06 | Полесия Житомир | 2 - 1 | Нива Тернопол |
| 2022-10-29 | ФСК Мариупол | 0 - 2 | Полесия Житомир |
| 2022-10-22 | Полесия Житомир | 3 - 0 | Епицентър |
| 2022-10-14 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Прикарпатие |
| 2022-10-07 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Карпати Лвов |
| 2022-10-01 | Диназ Вишгород | 0 - 5 | Полесия Житомир |
| 2022-09-25 | Полесия Житомир | 2 - 0 | Буковина |
| 2022-09-17 | Нива Тернопол | 0 - 0 | Полесия Житомир |
| 2022-09-10 | Полесия Житомир | 4 - 2 | ФСК Мариупол |
| 2022-09-03 | Епицентър | 1 - 2 | Полесия Житомир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 11 | 7 | 2 | |
| 92% | 8% | 0% | 92% | 58% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Полесия Житомир | 13 | +27 | 37 |
| 2 | Карпати Лвов | 13 | +10 | 28 |
| 3 | Епицентър | 13 | +4 | 24 |
| 4 | Нива Тернопол | 13 | +4 | 17 |
| 5 | Прикарпатие | 13 | -9 | 15 |
| 6 | Диназ Вишгород | 14 | -14 | 10 |
| 7 | Буковина | 13 | -9 | 9 |
| 8 | ФСК Мариупол | 14 | -13 | 7 |
| 1 | Оболон | 14 | +11 | 29 |
| 2 | ЛНЗ Черкаси | 13 | +11 | 27 |
| 3 | Мет. Запорожие | 14 | +1 | 20 |
| 4 | Кремин | 13 | +1 | 18 |
| 5 | ФК Чернигов | 13 | -1 | 16 |
| 6 | СК Полтава | 13 | -2 | 15 |
| 7 | Скорук Томаковка | 13 | -9 | 11 |
| 8 | Хирник-Спорт | 13 | -12 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Карпати Лвов | |
| Полесия Житомир | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Карпати Лвов | Полесия Житомир |
|---|---|---|---|
| 1 | Полесия Житомир | - | |
| 2 | Карпати Лвов | - | |
| 3 | Епицентър | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Нива Тернопол | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Прикарпатие | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 6 | Диназ Вишгород | 3 - 2 | 0 - 5 |
| 7 | Буковина | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | ФСК Мариупол | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 1 | Оболон | ||
| 2 | ЛНЗ Черкаси | ||
| 3 | Мет. Запорожие | ||
| 4 | Кремин | ||
| 5 | ФК Чернигов | ||
| 6 | СК Полтава | ||
| 7 | Скорук Томаковка | ||
| 8 | Хирник-Спорт |
Класиране в шампионата
| Карпати Лвов | Полесия Житомир | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 28 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 15 | 16 |
Форма в шампионата
| Карпати Лвов | Полесия Житомир | |
|
Победи Равни Загуби |
9
1 3 |
12
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 1 |
5
1 0 |
Голове в шампионата
| Карпати Лвов | Полесия Житомир | |
|
Вкарани Получени |
21
11 |
32
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
5 |
14
2 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (106) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (254) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 20% |
Карпати Лвов следващи 6 срещи
| 2023-04-08 | Карпати Лвов | - | Кремин |
| 2023-04-15 | Мет. Запорожие | - | Карпати Лвов |
| 2023-04-22 | Карпати Лвов | - | ЛНЗ Черкаси |
| 2023-04-29 | Оболон | - | Карпати Лвов |
| 2023-05-07 | Кремин | - | Карпати Лвов |
| 2023-05-13 | Карпати Лвов | - | Мет. Запорожие |
Полесия Житомир следващи 6 срещи
| 2023-02-10 | Полесия Житомир | - | Верес Ровно |
| 2023-02-14 | Полесия Житомир | - | ФКИ Левадия |
| 2023-02-18 | Полесия Житомир | - | Ворскла Полтава |
| 2023-03-01 | Саннес Улф | - | Полесия Житомир |
| 2023-03-08 | Рауфос | - | Полесия Житомир |
| 2023-04-09 | Полесия Житомир | - | Мет. Запорожие |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.00 | 1.83 |
| Вероятност | 39% | 11% | 50% |
| 2 @ 1.83 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.21 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.21 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 2.85 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.65 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 1.24 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.24 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.77 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Без @ 1.77 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-27 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
