Шампионска Лига Азия
събота, 26.06.2021
17:00
Кавазаки Фронт.
(Япония)
Тегу
(Южна Корея)
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кавазаки (Япо) |
| Гост: |
Тегу (ЮКр) |
| Разстояние: |
1 005.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Тодороки
(Кавазаки / Япо)
|
| Капацитет: |
25 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (01:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.34 |
5.00 |
7.70 |
1 |
|
|
|
1.07 |
2.92 |
| 45% |
34% |
21% |
1.34 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.12 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.60 |
1.45 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Кавазаки Фронт. последни 12 срещи
|
2021-06-02 |
Йокохама ФК
|
0 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-05-30 |
Кавазаки Фронт.
|
2 - 1 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-05-26 |
Шонан Белмар
|
1 - 1 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-05-22 |
Кавазаки Фронт.
|
3 - 1 |
Йокохама ФК
|
|
2021-05-16 |
Кавазаки Фронт.
|
2 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-05-12 |
Кавазаки Фронт.
|
2 - 2 |
Вегалта Сендай
|
|
2021-05-08 |
Гамба Осака
|
0 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-05-04 |
Кавазаки Фронт.
|
3 - 2 |
Нагоя Грампус
|
|
2021-04-29 |
Нагоя Грампус
|
0 - 4 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-04-18 |
Кавазаки Фронт.
|
1 - 1 |
С. Хирошима
|
|
2021-04-14 |
Кавазаки Фронт.
|
3 - 1 |
Ависпа Фукуока
|
|
2021-04-11 |
Токио
|
2 - 4 |
Кавазаки Фронт.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
12 |
7 |
6 |
| 75% |
25% |
0% |
|
100% |
58% |
50% |
Тегу последни 12 срещи
|
2021-06-06 |
Тегу
|
1 - 1 |
Сеул
|
|
2021-05-30 |
Тегу
|
1 - 0 |
Кануън
|
|
2021-05-23 |
Тегу
|
1 - 0 |
Чонбук Х. Моторс
|
|
2021-05-19 |
Сувон Блууингс
|
1 - 1 |
Тегу
|
|
2021-05-16 |
Чеджу СК
|
1 - 2 |
Тегу
|
|
2021-05-08 |
Тегу
|
3 - 0 |
Инчхън Юнайтед
|
|
2021-05-01 |
Сувон ФК
|
2 - 4 |
Тегу
|
|
2021-04-24 |
Куанджу
|
0 - 1 |
Тегу
|
|
2021-04-21 |
Тегу
|
1 - 0 |
Сувон Блууингс
|
|
2021-04-17 |
Сеул
|
0 - 1 |
Тегу
|
|
2021-04-10 |
Кануън
|
3 - 0 |
Тегу
|
|
2021-04-06 |
Тегу
|
0 - 0 |
Съннам
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
6 |
4 |
1 |
| 67% |
25% |
8% |
|
50% |
33% |
8% |
Класиране Джей Лига 1 (Япония)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавазаки Фронт. |
21 |
17 |
4 |
0 |
51 |
15 |
+36 |
55 |
| 2 |
Йокохама Ф М. |
17 |
11 |
4 |
2 |
34 |
15 |
+19 |
37 |
| 3 |
Нагоя Грампус |
20 |
11 |
4 |
5 |
22 |
13 |
+9 |
37 |
| 4 |
Висел Кобе |
19 |
9 |
7 |
3 |
29 |
18 |
+11 |
34 |
| 5 |
Саган Тошу |
19 |
9 |
6 |
4 |
23 |
10 |
+13 |
33 |
| 6 |
Урава Ред Дайм. |
19 |
9 |
4 |
6 |
22 |
22 |
0 |
31 |
| 7 |
Кашима Антлърс |
19 |
8 |
5 |
6 |
29 |
21 |
+8 |
29 |
| 8 |
С. Хирошима |
20 |
7 |
8 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
29 |
| 9 |
Ависпа Фукуока |
19 |
8 |
5 |
6 |
23 |
22 |
+1 |
29 |
| 10 |
Токио |
19 |
8 |
4 |
7 |
24 |
27 |
-3 |
28 |
| 11 |
К. Сапоро |
17 |
7 |
4 |
6 |
25 |
21 |
+4 |
25 |
| 12 |
Серезо Осака |
18 |
6 |
5 |
7 |
22 |
20 |
+2 |
23 |
| 13 |
Шонан Белмар |
19 |
4 |
9 |
6 |
18 |
18 |
0 |
21 |
| 14 |
Токушима Вортис |
19 |
5 |
4 |
10 |
16 |
24 |
-8 |
19 |
| 15 |
Шимизу Ес-Пулс |
18 |
4 |
6 |
8 |
18 |
25 |
-7 |
18 |
| 16 |
Вегалта Сендай |
19 |
3 |
6 |
10 |
17 |
34 |
-17 |
15 |
| 17 |
Гамба Осака |
15 |
3 |
5 |
7 |
7 |
14 |
-7 |
14 |
| 18 |
Кашива Рейсол |
19 |
4 |
2 |
13 |
15 |
27 |
-12 |
14 |
| 19 |
Оита Тринита |
18 |
3 |
4 |
11 |
12 |
26 |
-14 |
13 |
| 20 |
Йокохама ФК |
20 |
1 |
4 |
15 |
12 |
50 |
-38 |
7 |
Класиране К-Лига 2 (Южна Корея)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Чуннам Драгонс |
17 |
8 |
5 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
29 |
| 2 |
Анянг |
17 |
8 |
5 |
4 |
23 |
18 |
+5 |
29 |
| 3 |
Кимчхон Сангму |
17 |
7 |
6 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
27 |
| 4 |
Теджън Ситизън |
17 |
7 |
4 |
6 |
22 |
22 |
0 |
25 |
| 5 |
Пусан АйПарк |
16 |
7 |
2 |
7 |
26 |
28 |
-2 |
23 |
| 6 |
Ансан Грийнърс |
17 |
6 |
5 |
6 |
17 |
19 |
-2 |
23 |
| 7 |
Кьонсан |
17 |
6 |
4 |
7 |
21 |
21 |
0 |
22 |
| 8 |
Сеул Е-Ланд |
17 |
4 |
7 |
6 |
18 |
15 |
+3 |
19 |
| 9 |
Чунгнам Асан |
16 |
4 |
4 |
8 |
16 |
17 |
-1 |
16 |
| 10 |
Пучхон 1995 |
17 |
3 |
6 |
8 |
10 |
23 |
-13 |
15 |
Кавазаки Фронт. следващи 6 срещи
|
2021-06-29 |
Пекин Гуан
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-07-08 |
Тегу
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-07-11 |
Кавазаки Фронт.
|
- |
Пекин Гуан
|
|
2021-07-17 |
Шимизу Ес-Пулс
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-07-21 |
Кавазаки Фронт.
|
- |
Джеф Юнайтед
|
|
2021-08-09 |
Оита Тринита
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
Тегу следващи 6 срещи
|
2021-07-02 |
Тегу
|
- |
Пекин Гуан
|
|
2021-07-05 |
Пекин Гуан
|
- |
Тегу
|
|
2021-07-08 |
Тегу
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
|
2021-07-21 |
Улсан ХД
|
- |
Тегу
|
|
2021-08-01 |
Тегу
|
- |
Поханг Стийлърс
|
|
2021-08-04 |
Улсан ХД
|
- |
Тегу
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.34 |
5.00 |
7.70 |
| Вероятност |
45% |
34% |
21% |
|
1 @ 1.34 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.07 |
2.92 |
| Вероятност |
85% |
15% |
|
1X @ 1.07 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.20 |
4.12 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.20 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.67 |
2.15 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Над 2.5 @ 1.67 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.60 |
1.45 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.45 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.94 |
1.79 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Без @ 1.79 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-26 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!